0 oy
665 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Beyin gelişimi icin sadece balik gerekiyormuş çok şaşırdım ben sadece bir kere balik yedim simdi 18 haftaligim :/ resim atayimda sizde ayak uydurmaya calisin kızlar 

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Düzenli balık yemeli herkes
tarafından
Kesinlikle bundan snr cok sık tuketicem
-Reklam-
0 oy
tarafından

9 aydır sadece bir kere yedim.. çok sevdiğim halde tiksindirim:(

tarafından
Bende birkere yedim vicdan azabi duyuyorum yazinda yenmiyor kii :/
tarafından
Duyma canım benim annem bende ne süt ne yumurta ne yoğurt ne de balık yememis kucukken ben de yememisim ama boyum 1.86 kemiklerimin de massallahi var :D balıktan alamadığımızı vitaminlerden alırız inşallah
tarafından
Ayy insallah ama balik direkt beyne faydasi vsrmis ya üzülmüştüm
0 oy
tarafından
Ton balığı da aynı işi görür mü bu mevsimde nerden bulucaz balığı 
tarafından
Bende aile hekimime sordum balik hali kullansammi diye onu kullanacagina ton balik ye daha iyi dedi. Kiloda aldiriyormus o hap
(1,093 puan) tarafından
Konserve  yemeyin diyorlar.. Ton balıgıda baya pahalı yav alsan pişirsen.. Konserve oluyor mu biliyor musunuz
tarafından
Valla bana dr önerdi bende zararli saniyordum ama dip baliklari zararliymis. Dardanal ton falan varya onlardan iste
(44 puan) tarafından
Balık yağı da tüketilebiliyor doktorunuza danışarak uygun gördüğünü alın.
(102 puan) tarafından
Balik ilaci icebilirsin cnm omega
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Bunların hepsini bol bol yedim ben. Şükür kızım sağlıklı doğdu. Hamilelik boyunca yeşil yapraklı sebzeler c vitamini ağırlıklı ve kefiri hergün tükettim ben. Hala daha kefir içiyorum sütten kıza geçsin diye inşallah sağlıkla büyür 
0 oy
(452 puan) tarafından
Ben normalde almanyada yaşıyorum cnm, hamileyken sadece 1 kez yedim balık, hatta bi keresinde almandayken bi akşam aklıma gelmişti sabaha kdr uyuyamamıştım ama o aş erdiğim balıktan almanyada bulunmuyormuş, memlekete tatile gelince yiyebildim oda ilk ve sondu. Ama şükür Rabbime 1 yaşında ve hiç bir sorunu yok oğlumun.
0 oy
(774 puan) tarafından
Balık yemeyince beyni gelişmiyor muymuş gerizekalı mı oluyormuş yani :)) Yahu bizlerin annesi büyükannesi balık mı yemiş her gün. Ama kimse gelişmemiş değil. Takılma buna. Ben de çok yemedim ama kızım masallah zehir gibi olacak şimdiden belli.
0 oy
(17 puan) tarafından
Merhaba ... ben bu kadar detaylı beslenmedim evet araştırırım ama çokta incelemem..ceviz çok yerdim havuç yerdim daha doğrusu yararlı olan herşeyi yerdim sebze ve meyve olarak 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim beyin gelisimi ve zeka performansi 5 yasina kadar devam ediyor gelisim donemi. O yuzden bebis dogduktan sonra da beslenmesi oldukca önemli. Balik konusunda mumkunse isvec somonu tuket malum balik yagi da genelde ondan uretiliyor icerik ve besin degeri yuksek.
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Balığın o kadar faydasını gördüm ki hamilelik sürecin de haftada 3 gün yedim bebeğim 6 aylik doğduğu gunden bu yaba herşeyi her sesi ayırt ediyor ve inanmazsın belki ama 4 ayda anne 1 haftadır abi baba diyor kafasıyla onay veriyor 
0 oy
tarafından
Hiç yemiyorum yememde maşallah oğlum zehir gibi ❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 192 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 834 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ugurbicegim (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 244 göst.
25 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...