0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Hanımla.bebegim sürekli ıkınıyor hergun büyük tuvaletini yapamıyor 3 4 hunde bir yapio  süt um azaldı ve göğsümü alamıyor çıkıyor ağzından mecbur sagip veriyorum ama şuan çok çok az sütüm.  Ve ictikten  sonra atıyor yarısını henüz 3 buçuk haftalik  ve 35+5 günlük doğdu  streste yaşıyorum 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bı doktora götürün
-Reklam-
0 oy
(119,569 puan) tarafından
sutum az deme var olan sutunu bitirme sut arttiran caylar al hurma bulgur helva ye bol su icin suan bebek doymuyosa ek mama ver ama sutunu kesdirme
(138 puan) tarafından
Azaldı memek zaten bastan beri  almio
0 oy
(895 puan) tarafından
Canim ikinmasi gazdandir.stres yaptikca sutun gider,sutun gittikce stres yaparsin bu bi dongu bunu kirman lazim stresten uzak dur.sut arttirici gidalar tuket.ayrica sagip vermen senin icin cok zor olmali.emzirmede israrci ol.saglickla buyusun yavrun.cok minnak daha
(138 puan) tarafından
Şuan karnimda olsaydı 39 hafta olcakti
0 oy
tarafından

Gaz damlası al ona, sen ben nurse havry aldım çok şükür düzeldi 4 gündür falan iyi durumu sen ilk önce bu gaz damlasını al kullan sonra bakdın halen aynı ozaman bi doktora gidersin o sana daha etkili olan damla verebilir 

(138 puan) tarafından
Biogaia  verdi bana
tarafından
Kullan bakalım bizde gram etki etmedi kör olasıca
(138 puan) tarafından
Bendede etmedi 1 ay kullancak misim
tarafından
Nurse harveys acayip yaradı bende oda bitkisel
(6,136 puan) tarafından
Onu hergun aynı saatte vereceksin 1 haftada anca etki ediyor yani düzenli kullan
0 oy
tarafından
Canım sen istersen Dr a götür ama sürekli ikinmasi büyük ihtimal gazdandir tuvaletinide 1 haftaya kadar normal demişti Dr um ama seninki erken doğmuş sen yinede Dr na danış
0 oy
(847 puan) tarafından
Bu aylarda gaz çıkaramadığı için kusuyor bebekler benim oğlumda o aylarda öyleydi. Doktora götürmüştüm lavma yaptı. Daha sonra çocuk cerrahisine götürdüm zeytin yağı ve şu ver dedi. Sende bir otoda git.
0 oy
(246 puan) tarafından
Ikinmasi nasıl cnm benim bebegimde sürekli ikiniyo
(138 puan) tarafından
Ikiniyor  bacaklarını karnına çekiyor eller yumruk dudaklar buzuk
(228 puan) tarafından
Benim bebegimde sürekli ikiniyo normalmiş canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 98 göst.
0 oy
19 cevap 593 göst.