0 oy
820 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (330 puan) tarafından

image

Kızımın sol kalçası gelişmemiş doktor pavlik bandaj verdi 3 hafta aralıksız uyurken bile takılı kalacak dedi. Bununla gelişir gelişmezse 6 aylıkken alçıya alınacak gene delişmezse 12 aylıkken ameliyat olucak illaki düzeltilecek dedi nolur dua edin düzelsin. Takarken çok ağladı yavrum 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzummmm benimm hiç merak etmee alllahım şşifasını verir hemen geçicek ❤ çok geçmişşş olsunn 
(330 puan) tarafından
İnşallah :( bebişlerimize bi şey olmasın ya minicik yavrular ne derdini anlatabiliyo ne bi şey edebiliyo :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kıyamam meleğe ya çok geçmiş olsun canım rabbim bol şifa versin
(330 puan) tarafından
Amiin çok sağolun :(
0 oy
tarafından
Oy kıyamam bitanem ya rabbim tez vakitte şifa versin inşallah <3
(330 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederiz :( hiçbi bebeğe ağrı sızı vermesin Rabbım
0 oy
(797 puan) tarafından
Alalhim şifa versin inşallah canım
(330 puan) tarafından
Amin çok sağolun
0 oy
(199 puan) tarafından
Bebeğim benim İnşallah düzelir Allah in izniyle uzulme canım 
(330 puan) tarafından
İnşallah çok sağolun
0 oy
(553 puan) tarafından

Yaa kıyamam inşallah çabuk iyileşir. :( geçmiş olsun

(330 puan) tarafından
İnşallah çok sağolun
0 oy
tarafından
Canimmm bnm inşallah düzelir ya dualarım sizinle bnmde bir ay sonra gitcez inşallah düzelmiştir ya 
(330 puan) tarafından
Düzelir dedi bu bandajla düzelmezse alçı oda olmazaa ameliyat ama illa düzeliyo dedi. Ama çıkardım bandajı çok ağladı yavrum çıkarır çıkarmaz rahatladı güldü. Pazartesi götürüp bi ortopediciye taktırcam. İlk defa gördüm böyle bi şey yanlış mı taktım acaba dedim
tarafından
Aparat neden vermediler cnm bandaj verdiler
(330 puan) tarafından
Aparat nasıl oluyo bunu söyledi doktor
tarafından
Netten yaz çıkıyor cnm Dr bana aparat veririm gecmezse dedi ama bilmiyorum bakalım inşallah iyi olur yavrularimiz
(330 puan) tarafından
Geri taktım bandajı uyutmaya çalışıyorum. Bu bandaj varken bize geceled gündüzler uzun olcak gibi
0 oy
(786 puan) tarafından
Nasi anladiniz ki öyle oldunu kalca testindemi
(330 puan) tarafından
Evet 1.ayda ultrason çekiliyo ya o zaman öğrendik 2.ve 3.ayda da çekildi gelişmediği için bunu taktılar
(786 puan) tarafından
Suann ne kadarlik ki
(330 puan) tarafından
4 ay olucak 12sinde
(786 puan) tarafından
Rabimm tez zmnda iyi etsin inşallah canimm ya
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Kıyamam canım ya çok üzüldüm rabbim şifa versin yardımcın olsun inşallah düzelir tatlım 
(330 puan) tarafından
İnşallah çok sağolun :(
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Melegim benim yaa :(

Cook cook gecmis olsun rabbim acil sifalar ihsa ln eylesin umarim bununla gelmis gecmis olur birdaha gostermez 

(330 puan) tarafından
İnşallah Allah beterinden korusun
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahm şifasını versn üç haftaya bile kalmadan düzelsin ins Allahım tüm bebisleri korusun aminnnn
(330 puan) tarafından
Amiiin inşallah hemencik düzelir
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canim ya moralini bozma doktor düzelecek demiş Rabbim dermansız dert vermesin  senin kuzuna da şifalar versin inşallah alçıya ameliyata gerek kalmaz
(330 puan) tarafından
İnşallah. Hiç bozmuyodum oralimi düzelir dşyr ama bu gün çok ağladı takarken kıyamadım :(
0 oy
(144 puan) tarafından
Ahh bilmezmiyim iyiki bu bandaji almissiniz benim kizimdada vardi kalca gelisim geriligi doktor bandaj onerdi ***** gibi almk istemedim sonradan icim rahat etmedi doktora kizimi tekrar goturduk bandaji almadiginiz icin alciya alicaz dediler 5 bucuk aylikti alciya aldilar butun vucudu komple. o yasadigimiz zorluklari bi ben bilirim birde Rabbim. 2 ay boyunca alcida kaldi heryeri sisti cok zor gunler gecirdik. Alcidan sonrada kemik gibi sert bir yere koydular bandaja benzer bi cihazdi belden cirt cirtli  Su an kizim 4 bucuk yasinda bi problem yok hamd olsun.  Ins sizinki alciya gerrk kalmsdan gecer
(330 puan) tarafından
Ayy vallahi doktor bn yarım saate çıkıcam çarşamba getirin ben takayım dedi yok ben bulurum dedim sokaklarda koşa koşa nasıl aradım anlatamam. Buldum götürdüm küçük geldi ben sana tarif edeyim sen tak dedi değiştirdim kendim taktım ama içim rahat değil pazartesi götürüp bi ortopediciye gösterecem. İnşallah dediğiniz gibi alçıya ameliyata gerek kalmaz. Eve geldiğimizden beri moralim çok bozuldu güzel kızım. Size de çok geçmiş olsun. Rabbım evlatlarımızı korusun :( rahat değil galiba ağlıyo çok içim gidiyo :(
(144 puan) tarafından
Rahat olurmu tabikide degil birde havalar sicak tam hareketli oldugu donemde boyle imtihanlardan geviyor yavrularimiz sonucu guzel olacak ins uzulme annesi geciyor o gunler. Buna hamd et alciya alindigini dusinsene ne kadar zor. pismisti yavrumun hrryeti surekli agliyordu ne uyuyor ne duruyor surekli kucagimda gzdirdim sol kulumda o zmndan beri hissizlik var cok zordu:(
(330 puan) tarafından
Gece durmayınca çıkardım pazartesi doktora götürüp taktırıcam ilk defa gördüm böyle bi şey ben mi yanlış taktım acaba dedim
0 oy
tarafından
Rabbim safi ismi ile sifa versin insaallah suan kac aylik
(330 puan) tarafından
Ayın 12sinde 4 aylık. Çok teşekkür ederim amin.
tarafından
40 gunlukken goturmediniz mi kalca ultrasonu icin
(330 puan) tarafından
O zamam belli oldu zaten gelişmediği 3 kere ultrason çekildi ama olmamış
tarafından
Anladim canim insaallah sifa bulur yavru sende bol bol emzirirken YA ŞAFİ esmasini cek
0 oy
(406 puan) tarafından
Oy kuzum ya geçmiş olsun inşallah tez vakitte düzelir yavrum :( benim kızımda 2 buçuk aylık kalça usg çektirdiğimizde sol 60 sag 59 çıktı doktor iki bez birden bagla tedaviye gerek yok birdahaki ay getir bakalım bidaha dedi pazartesi götürcem inşallah geçmiştir
(330 puan) tarafından
Bende taktım çift bez işe yaramadı bizde inşallah sizin işe yarar. Bizimde sol kala gelişmemiş 55 çıktı. İnşallah bu işe yarar
0 oy
(1 puan) tarafından
Ne olur bana söyleyin ne yaptınız benim kızımda şuan bu durumda bandaj taktık sonra aparat verdiler şuanda emar çekip alçıya alacagiz diyorlar sizin bebek nasıl iyilesti yada durumu nasıl 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
4 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cigdem6565 (912 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 130 göst.
8 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nudem (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
24 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu

379,053 soru

11,346,004 cevap

34,812 kullanıcı

...