0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde (313 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 1 yaşında normalde de çok uslu sakin bir bebek değildi zaten ama bu aralar çok fena 

Istediği olmayınca kendini yere atıyor ağlayarak istiyor her şeyi birde vurma huyu çıkarmış yaşıtlarına vuruyor oyuncakla vs kötü bişey olduğunu bilmiyor 

Hiç bişey den memnun değil hep ağlama havasında. Başına gelen var mı geçici bir durum mu yardimci olun ne yapacağımı bilmiyorum

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Malessf cnm 1 yaşı geçmiş tüm çocuklar hmn hmn böyle çözüm yok 2 yaşta dha gelecek ooooo
(313 puan) tarafından
Ya gerçekten mi ne zaman geçecek yanlış bişey yapmaktan korkuyorum
tarafından
Kendi hâline Birak oğlum 19 aylık hyr demesini çok iyi bilir ama yapar bnm evimde kirmadği birşey yok sabır sabır diyorum ağlıyor yerden yerlere tek bjrde Park ta olmzsa halimiz perişan o derece
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mesela onun onunde  diz çöküp gozlerine bakarak konus cnm her ne kadar seni anlamasada ona biseyler anlatmak istedigini anlicaktir
(313 puan) tarafından
Ayy sürekli yapıyorum bunu
Ama beni dinlemek istemiyor daha çok ağlıyor
0 oy
(874 puan) tarafından
Tabi geçici ama başladı başka bir sıkıntıya doğru geçici artık huydan huya gececek :) dili çözülüp derdini anlatmaya başladıkça olumluya değişir suyla oynatın stres atabileceği oyunlar kurun vurmaya çalıştıkça dikkat dağıtın bazen bırakın ağlasın içindeki enerjiyi atsin
(313 puan) tarafından
Oyun oynarken çok sakin ama sürekli nasıl oyniyim
Normalde TV acmazdim artık oyle bir hale geldi ki saatlerce izliyor
(874 puan) tarafından
TV de tetikler aslında agresifligi  oğlum 6 yaşında fazla izlediğimde daha net görüyorum değişimi kuzum
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Benim oğlan gibi yaa büyük oğlumu ısırdı bugün ağladı yavrum ama yapıcak bişi yok bebek o bilmiyor öğrencek zamanla 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
0 oy
0 cevap 36 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Livaa37 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.

381,164 soru

11,410,760 cevap

34,951 kullanıcı

...