0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Arkadaslar bebeğim kuvezde kaldı doğduktan sonra beni emmedi biberona alıştı orada daha sonra göğsümü veremedim oğluma sağdım ama sütüm azaldı mama veriyorum mecbur elimde olan bir şey değil ki ama herkes mamayı öcü gibi görüyor psikolojim bozuldu illa mama alan bebek sağlıksız mi oluyor sütüm çok az ne yapabilirim ki başka 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

Benim kızım beni hiç emmedi hep mamayla büyüdü maşallah üstün zekalı daha 4 yaşında bu zamana kadar maşallah diyeyim hiç öle Anna amna rahatsızlık geçirmedi sağlıklı çok şükür  benim gorumcem bana nispet olsun diye benim gözümün içine şoka şoka emzirirdi bı havayla   çocuğu 2 yaşında emdi hep hasta olur du halende öle benim gbana derdi hep mama alıyor filan derdi çok pahalı derdi sanae derdim. Sen veriyon derdim prasini  geçende oğlundan dert yanıyor kızından 1 yaş büyük hicbirsey bilmiyor yapamıyor diye ya evet derdim seninki bide anne sütü almıştı demi dedim :)

(9 puan) tarafından
Nispet.yapmalarini da anlamıyorum canım çok şükür maşallah sağlıklı olsun bebisler hep
tarafından
Öle canim  o kadar üzülürdüm ki niye ben emdiremiyim diye hep ağlardım . Çok şükür sağlıklı lar
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 205 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı

...