0 oy
187 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (236 puan) tarafından
Kızlar aranızda dişine implant yaptıran var mı nasıl zor mu beni aydınlatın yaa lütfen

3 Cevaplar

0 oy
(385 puan) tarafından
Uzun bir süre ti benimkisi vida takıldık tan sonra diş etine uyumu için 1 ay beklemiştim, sonra 2 hafta falan ölçü için git gel 2 ayda anca implantım olmuştu, acı uyuştuğu için acı yok canım ama işlemi hissediyorsun tabi uyumanın etkisi geçince başlıyor evde ağrılar sızlar ben memnunum implantım dan 3 yıl oldu
(236 puan) tarafından
Hmm herhangi özel bakım istiyor mu peki canım
-Reklam-
0 oy
(841 puan) tarafından
3 ay sure içinde takılıyor ben aci hissetmedim uyuştugu icin 1 yil oluyor takilali sadece hafif sızı oldu bende hepsi geldi geçti 
(236 puan) tarafından
Yaaa düşünüyorum ama nasıl korkuyorum anlatamam
(841 puan) tarafından
Nasil yapıldığını bilmeden yaptirsaydin daha cesaretli oluyor insan ben basta bilmeden yaptırdım  doktoruma cok guvendim şükür sıkıntı çıkmadı yapilma aşaması 3 ay sürüyor merak edip youtubedan baktim inan korktum ağzım uyussa bile beynim sürekli o izlediğim youtube geldi izleme onlari korkutma kendini
(236 puan) tarafından
Ayyy Yok izlemem canım nette birkaç foto gördüm vidalı falan ürktüm bakmadan gitsem daha iyiydi ama geçti artık inşallah o zamana cesaret gelir
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Babam yaptırmıştı canım hatta 3 yada 4 tane önce vidalar kalıyor damak kabul ediyor mu diye mi neydi 6-7 yıl oldu unuttum başlarda zor oluyor canım babam cigneyemiyordu hiçbir şeyi şimdi memnun çok şükür 
(236 puan) tarafından
Herkes memnun um diyor canım da işte yapılma aşaması ürkütücü geliyor bana
(1,664 puan) tarafından
Bende bir iki ay sonra yaptırıcam canım ama korkma zaten uyuşturuyorlar acı yok sonrasında ağrı kesici veriyorlar ağrın olmaz böyle böyle kendini teselli et ve sonrasında da alışıyorsun normale dönüyor
(236 puan) tarafından
Ayy inşallah yaa saol canım yorum için

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 283 göst.
26 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
14 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sudemm (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
1 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,721 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
21 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Maviş annesi (84 puan) tarafından soruldu

378,960 soru

11,343,526 cevap

34,809 kullanıcı

...