0 oy
825 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar benim eşim aramızda ne olsa hep ailesine söylüyor hep beni suçlu gösteriyor ve dün kaynanam olacak kadın bana diyor ki dua ediyorum karnında ki düşsün diye o düşmezse ben düşürmesini bilirim diyor bana ne yapacağımı şaşırdım iyilikleri için de bişey desem bile üstüne bin koyup sen bu amaçla dedin diyorlar bazen hiç kafama takmıyorum ama evladıma zarar verirler diye korkuyorum
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

35 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Yuh yani bu bir tehdittir eşin nasıl müsade eder.. ailen aranızdaki soğukluğu biliyormu daha öncede sorunlarınız varmiydi
-Reklam-
0 oy
(31 puan) tarafından
Allah o karnındakine muhtaç etsin onları 
0 oy
(213 puan) tarafından
Ayni babami gordum suan. Babaanemin gozune girmek icin annem ne konussa hangi komsunun yanina gitse hmn aninda aktarirdi annem ayri eve cikti ben 5.siniftayken daha sonrasi 10 yil berbat cunku babama calismak eve para getrmk zor geldigi icin annemi kotuledi. Suan sonuc kuzu gbi geciniyorlar beraber tarla isi ev odun isi arkds gbi geciniyolar cunku dedemlerden bi fayda goremedi onceden sigara parasini borcu oldumu herseyini odediler artik yeter dediler biz ac kalirdik babam annesinn evinde karnini doyurup gelirdi evi ayirinca elimizdeki butun esyalarida erzaklarida almislardi cunku. 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Eşin adam değil ki eşin sana saygı duysa onlar mecbur sana uyum sağlar canım düşman evin içinde kaynana boş yere kafa yorma sen kendini kurtarmaya bak
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Vicdan yoksunu şeytan kadın Allahın verdiği canı almak o kadar kolaymıymış Rabbim merhamet versin içine

0 oy
(18,058 puan) tarafından
Noluyo bu kaynanalara sacmalıyolar yaa senden büyük Allah var deseydin hiç bişey yapamazsın deseydin
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Sende altta kalma düşerse vebalini bu dünyada da ahirette de can çekişerek öde de 
0 oy
tarafından
Yuh yani yuh bi kaynana dermi bu kelimeyi yaa Allah ıslah etsin diyecek bsy bulamadım yazık
0 oy
(439 puan) tarafından
Allah o kaynanayi lal yapsin  esinde akil versin nasil jir insan bu esini kollayıp gazetelerine bunu yapması çok yanlış başkasının evladi degil kendi torunu torbası allahim sen biliyorsun icinden geceni boyle kaynanalar ne yapasin varsa kimse seni tutmuyor
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bunu da evladını 9 ay karnında taşımış bir anne(lafta tabii) söylüyor ya yazıklar olsun ona. Doğmamış günahsızdan ne istiyor? Sen tek mi yaptın çocuğu oğlunun da çocuğu o. Uzak dur bacım. Bir şey yedirip içirirlerse yeme sakın. Allah kalbine merhamet versin o kadının.
0 oy
(233 puan) tarafından
Bende senin oğlunu öldürürüm de tövbe yarabbim bu da insan mı şimdi 
0 oy
tarafından
Sakin ellerinden birsey yeme esinede yaziklar olsun dogubcada seviyorlar 
0 oy
tarafından
Esin nasil bi pislik nasil oyle bisey der o kadin.  Nasil çocuğunu düşürürmüş o adam adam degil anasına çıtı cikmiyor. O kadinin elinden bisey yeme cok dikkat et baskada cocuk yapma sakın 
0 oy
tarafından
Eşinden tut onun sülalesi caaani demekki gözleri dönmüş şerefsizler çık git o evden annen baban yokmu çocuk doğana kadar orda kal 
0 oy
(160 puan) tarafından
Gercekten cok zor bir durim kuzum Allah yar ve yardimcin olsun cok dikkat et boyle dediyse ilac verir Allah korusun büyü yapar belli olmaz boylelerine . Allah islah etsin.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
4 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
0 oy
5 cevap 194 göst.

382,956 soru