0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
7 ay 10 günlük sabah ilk kalkar mama yer uyur 

Daha sonra kahvaltı irmikli yada labne yumurtalı hergun farklı veriyorum 

3 saat sonra tekrar mama ve uyur 

Kalkar bı tas çorba ve bı yemek kaşığı yoğurt yer 

2 saat sonra vs meyve yer hergun değil 

Sonra tekrar mama 

Ve akşam bizle ne varsa azda ondan yer uyur

Gece kalkar mama 

Sizce normal mi biz 4 buçuk aylıkken ek gıdaya geçmiştik

5 Cevaplar

0 oy
(1,475 puan) tarafından
Norml cnm neden sordunki boyle bi soru
(1,475 puan) tarafından
Bosver bakma kimseye ben baktımda neoldu kizm 5yasnda 15kilo hicbisey yemiyo abisi 10 yasnda 28 kilo abisnin kilosu cok iyi ama kizm zayf dinledmde neoldu bna zarari oldu smdi 3cude kimseyi dinlemiyom onlar mi bakıyo benim cocuklarmida haytma yon vermeye çalışıyorlar
(3,055 puan) tarafından
Çok haklısın gerçekten dışardan konuşmak kolay ama insanın aklını bulandırıyolar olsun ya sağlığı yerindeyse kilo illaki alır önünde Rabbim izin verirse çok yol var
(1,475 puan) tarafından
Ya orası öyle de şimdi onun yaşıtları onun iki katı neredeyse parmağının ucuyla ittirse ler benim kız geri gidiyor Yani bir anne olarak insan kendini tuhaf hissediyor kızlar ondan daha yapılı duruyor Benimkisi daha 3-4 yaşında kız çocuğu duruyor o yüzden de zorluyoruz kan ilaçları aldık vitamini aldık idrar kan her şey testlerini de yaptırdık ama her şeyi normal çıkıyor yani küçük doğduğu için de aslında böyle ama şimdi üçüncü bebek de aynı şekilde küçük ama ben onu çok iyi bakıyorum ablasını da çok iyi baktım ablasına sütüm yaramadı 3 numaraya yaradı abisini de Era da aynı şekilde bir tek ortada 2 numara bozuk çıktı bizim nedense o yüzden bu da bizi üzüyor eşimde söylüyor sürekli kahvaltıda oturup ben ne isterlerse yapıyorum Benim elimden her şey geliyor Allah'a şükür Ama işte Gel gelelim ki bizim 2 numara pek fazla bir şey yiyip içmiyor arkadaşları ve parmağının ucuyla ittirse geri geri gidiyor
(3,055 puan) tarafından
İştahı yokmu canım yada sevdi yemek varsa içine et tavuk suyu eti ditsen sen daha iyi bilirsin tabide
(1,475 puan) tarafından
Nelr yapiyom nelr bi gorsen onun icn hafta 2 3kez et yeniyo evde babasi ne ister aliyo kova kova yoğurt aliyorum ben yapiyrm evde bazen 2 yudum yiyo doydum diyo
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Az gibi geldi bana ama bebeğe göre değişir tabi 1 yemek kaşığı yogurt az gibi canım akşam yemeği de ne kadar yiyo mesela
(25,224 puan) tarafından
Kahvaltısını sağlam yaptırıyorum baya çeşitli aralarda emer hep öğlen senin gibi çorba ve yogurt birer kase yada etli sebze yemeği yanında makarna yogurt ikindi gibi meyve püresi 2 çeşit içine 2 cici bebe ufalarım akşam yemeğinde ne yemek varsa çorba yemek falan karışık veririm yatarken kaşık maması veriyorum bazen emerekte uyuyor 9 gibi gün içinde tabi bol su
(3,055 puan) tarafından
Kaç aylık sizinki maşallah bu arada
(25,224 puan) tarafından
Şuan 9 aylık 6 aylıkken başladım kahvaltı alıştırmaya 7 aylıkken baya iştahsızdı şükür açıldı iştahı
(3,055 puan) tarafından
Maşallah canımm seninki 2 ay büyükmüş ama ondan fazla yiyor galiba
(25,224 puan) tarafından
8 aylıktan beri böyle veriyorum cnm
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bence normal sadece yoğurt az gibi 
(3,055 puan) tarafından
Ne kadar yemesi gerekir ki
(14,036 puan) tarafından
İştahına bağlı 2 3 kaşık olabilir oğlum yiyordu
(3,055 puan) tarafından