0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (3,276 puan) tarafından
Biraz değişiklik istiyorum kuaföre gittim işi güzel ve uygun hemde 400 lira dedi işlemler çok olacak ve saçlarım aşırı çok olduğu için en uygunu bu dedi hep 500 600 700 bile isteyen var kararsız kaldım çok güzel işler yapıyor 2 yıl önce kızıla boyamıştım saçımı kesmeme rağmen hala varmış 2 ay önce de boyamıştım saçım siyah birde tam açılma olur onu da bilmiyorum kararsızım 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız laylaylommm siyah saci bir anda döndüremezsin sarıya yanar saçların aşama aşama yapman gerek 
(3,276 puan) tarafından
Siyah değil kuzu zaten sarıya boyadım acıcı vurmadan 2 aylık boya var uçları kızıl kadının işine güveniyorum işlemleri anlatıda anlamadım bir şeyler dedi de :D
tarafından
Anlamadım ki saçlarının uçlarında siyah ve kizilmi var geri kalan yerleri sarımı
(3,276 puan) tarafından
Dillerden siyah geldi kahve tonları ortalar tutmadı uçlar kahve tonu ama hala kızıllık var renk cümbüşü yani saç:D
tarafından
Ohoooo :D oriel i bı vurucaksin dipler olduğu hibi acilicak orta kahve tonları açık kumral olucak kızıllar olucak turuncu . Kafanda olucak 25 renk nasıl lazımsa .düz renk koyu kahve yapıp renkleri ortalama bı ton yapman lazim yoksa çok zor canım
(3,276 puan) tarafından
Kadın kızıl yerleri kesecek zaten uçları yıprandı tek renk yapacak açacak sonra rengi verecek herhalde anlattı yapacağı islemleri 5 saat sürer dedi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne renk istiyorsun canım
tarafından
Canim dikkatli olsun kuafor un siyahı acmak cok zor
(3,276 puan) tarafından
2 ışlem yapacakmış canım anlattı da kızım durmadı çok dinleyemedim :D
tarafından
Insallah olur canım dikkat et yakmasın
(3,276 puan) tarafından
Inşallah canım
tarafından
❤️❤️❤️❤️
+1 oy
tarafından
Hangi kuaföre gidecen kız  iyi de mis fiyatı aslında 
(3,276 puan) tarafından
Evet 1sen e yeni buldum kendi kuaförüm de 350 dedi ama o rank tutturamıyor senin var mı kuzu kuaförün ona da gidebilereemm :D
tarafından
Bende evin karşısında var cnaom kuaför adı ayşe") ben hiç boya yaptırmadım ama elinin işi temiz  hemde hızlı avm den kaykop a doğru inerken hypa var bilirsin onun ora hemen ")
(3,276 puan) tarafından
Hmm insta sitesi var mı canım bakayım bir sarı ombremi yaptircam çilek kırmızısı mı kararsizim :D
tarafından
Yok herhalde adresi canım sen yine bildiğim güvendiğin yere git çünkü ben orada hiç boya yaptırmadım beyaz tene ikiside olur eğer beyazsan buğday tenliysen bence karamel yaptir
(3,276 puan) tarafından
Esmerim aslında ama yüzüm o kadar esmer değil bakalım eşimle konuşayım da tamam dedi de benim aklım karışık:)
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bende bugün kızıl boya aldım bakalım deniycem
(3,276 puan) tarafından
Evde boyamak istemiyorum kuaföre gitmek istiyorum ama 400de çok geldi ya eşim gelsin konuşayım bir
(5,323 puan) tarafından
Kuaförlere şu an o paraya vermem ben mesela o yüzden. Hani kendim çalışıyor olsam veriyim yaptırıyim ama adamın 4 günlük parasını kuaföre vermek içim elvermiyor
(3,276 puan) tarafından
Ben boya alsam 3 kutu boya alıyorum oda zor yetiyor yedier yedire degdiriyorum her yere  zaten canım  sırtımda olmasına rağmen saçım acıcı alıp kendim boyasam nerdeyse aynı fiyata denk geliyor
(5,323 puan) tarafından
Benim saçımda simsiyah kuzum. Kutunun arkasında siyaha etki ediyor diye görünüyor ondanaldim bı deneyim diye açıcıya cesaret edemedim
(3,276 puan) tarafından
Tutar inşallah
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Açma boyamayı 400 yapıyorsa yarın gelirsin saçlarım yandı diye:))))
(3,276 puan) tarafından
550den indirdim canım buralar o kadar çok pahalı değil
(1,908 puan) tarafından
Anladim ama sen yinede dikkat et bildiğin kuaföre git
(3,276 puan) tarafından
Bayadır takip ediyorum güzel işler çıkartıyor yani kendi kuaförüm boya konusunda pek iyi değil onun için bunu tercih ettim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 138 göst.
25 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde AlpereninAnnesi (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 547 göst.
7 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 399 göst.
8 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (192 puan) tarafından soruldu

378,386 soru

11,325,946 cevap

34,778 kullanıcı

...