0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bjoptdflllllll

30 Cevaplar

+4 oy
(1,808 puan) tarafından
Benim esim asiri anneci degildir düşkündür cok ama ben annesine ne kadar iyi davranırsam esim bana daha iyi davrandığını farkettim 
(1,046 puan) tarafından
Benimkide oyle
(874 puan) tarafından
Aynı şeyi bende farkettim birde özellikle iyi davrandığını bilmesini sağladım yani aradiysam bugün aradım şöyle söyle konuştuk iyiymiş vs . . Ya da karşılaşınca su muhabbetler edildi güzel vakit geçirildi benim kizacagim şeyi bile gülerek anlatırım ki o da bilir annesinin huyunu zaten hak verir ... Hem kim annesine kötü söz söylensin ister ki hangi kim eşi annesinin davranışlarına **** olsun kavga çıkarsın ister ki dimi
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Kocası anneci olmayan var mi diye sorsan daha iyi olurdu canım 
(13,202 puan) tarafından
Ayy bir kere rahmetli kayınpederim pazar günü dışarı yıktık 1 senelik falan evliyiz yemek falan yedik sonra arkadaşa oturmaya gittik 11-12 gibi geldik eve eşimi bir fırçaladı nerde geziyorsun diye bildiğin kavga etmişti eşim.
(2,252 puan) tarafından
Benim ki de her şeye karışır eşimi çocukmuş gibi azarlar eşim de ses etmez sınır oluyorum. O öyle davrandıkça eşime olan saygım azalıyor
(13,202 puan) tarafından
Büyük saygısı ama onlar saygı duymuyorsa bazen insan kızıyor
(2,252 puan) tarafından
Büyük saygısı başka bir şey ***** yerine konup sömürülmek ve bunu bilip susmak başka bir şey. Eşlerimiz de küçük çocuk değil sonuçta artık onlarda bir baba karşılıklı bir saygı olmalı
(13,202 puan) tarafından
Öyle elbette öyle olsa zaten kaynana kaynata gelin görümce elti yerini bilir.
+2 oy
(5,376 puan) tarafından

Anası ne derse doğrudur o hiç bilerek kötülük yapmaz ben yanlış anlamışımdır adeta bir melek kendileri :D

(1,320 puan) tarafından
Bilerek dememiştir
O , o amaçla söylemedi
Sen yanlış anladın
Adet günün yaklaştı sen hassassin sana öyle gelmiştir.
Annem yalan söylemez
Annem herkesle çok iyi geçinir ( bütün sulelayle kavgalı)
Benim annem cennetlik
Annem kötülük yapmaz
Annem kötülük düşünmez.
Bla bla uzar

Ama unuttukları tek şey. Onlar sadece kendi evlatlarına melekler. Gelinlere pek vicdanlı olmuyorlar malesef benim ki öyle.
 Kendi kızına herşey mübah , bana gelince ben gelinim. İnsan gibi görmüyor malesef. Keşke eslerde gorebilse
tarafından
Aynen keşke görebilseler. Neyse ki Rabbimiz  var o görüyor
(3 puan) tarafından
Bhepsi aynı vallahi benim annem çok çekti idare et var bir de :)
(3 puan) tarafından
Kaynanalar kendini opullarına hep acındırıyor sebebi bu melek gözüküyorlar
(3 puan) tarafından
Ne amaçla söyledi diyorum kaşık tutuşundan anlamıştır diyor :)
+1 oy
tarafından
Olmayan var mı?  Sen onların yaptıklarını ona söylersen ne kadar suçlu da bulsa savunuyor. Bir şey söylemeden kendinin görmesini sağla
+1 oy
tarafından
Yok mu diye sor bence :)) hepimizin kocası anacı. Olsunlar zaten de asıl önemli olan annesinin gönlünü yaparken eşinin de gönlünü yapsın herkes mutlu olsun :) 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ah bir bilsem 
0 oy
(736 puan) tarafından

Bence erkekler evlenince anaları daha tatlı oluyor :ermm:

0 oy
tarafından
Kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş
(341 puan) tarafından
Ahahahaahass iyi Güldum valaa
0 oy
tarafından
Kocaniza.annesini şikayet edip durursaniz..sürekli soylenirseniz annen de annen diye..sizi.haksiz.anasini.hakli görür..o tarafa da daha çok düşer..sevmesende seviyormuş gibi saygı göstereceksin.. bırak anası kotulesin sen saygılı ol bak nasıl sessiz kaldın diye sana bisiy yapamiyo..bu işler böyle yürür....
(3 puan) tarafından
Ben şikayet etmiyorum ki tam tersi o oğluna olmayan şeyleri şikayet ediyor sürekli savunma halindeyim
tarafından
Şikayet edecek.ne diyo mesela...eşinin yaninda saygılı güler yüzlü çok seviyomus gibi yap..annesini ov ..bak sonrasında anasına kız sana böyle diuo.sen ne diyosun der..o öyle yapiyosa sen de öyle yap...yada kabul edilen canım kocalar böyle.
(3 puan) tarafından
Hep kendi gaptıklarını över bana böyle dedi böyle mi demek istedi acaba diyor
tarafından
Artıladım seni canım, karamgölge,
0 oy
(410 puan) tarafından
Esimde oyleydi ama bz birlikte cok egleniyoruz yani arkadas gbiyz  flim gunlerimz var iki kisilik partiler yapiyoruz esimde alisti deli hallerime ayak uyduruyor bazen is yerinden msj atiyor guzel flim buldum bugun bi parti yapalim gelirken ivir zivir aliyor annesine yine duskun ama birbirimize vakit ayirtldigmz zaman kimseyi sallamiyor
(7,791 puan) tarafından
Bı sey sorcqm çocuk var mı varsa nasıl vakit ayirabiliyorsunuz 3.5 aylık kızım var anca karaiklikli akhve icebiliriz yani film falan vakit yok :))
(410 puan) tarafından
Hamileyim 17haftalik 3unuz birlikte bseyler yapin bizim papaganimiz var onu bile flim izlerken yanimiza aliyoruz
(7,791 puan) tarafından
3.5 aylık napalim onla e gezsek yasaklar ve virüs var evde oynuyoruz zaten üçümüz bazen yürüyüş yaparz parkı gösteririz falan o konuda sorun yok da film fln için sordum :) sağlıkla kucağına alırsın inşallah
0 oy
(274 puan) tarafından
Evlenmeden önce eşim annesini ayda bir ararmış evlendikten sonra ben haftada bir zorla aratiyordum anneni ara halini hatrini sor diye sonra ben kaynanamla kavga ettim anaaamm adam bir anacı oldu hergun arıyor yemek yapacam iki dk çocuğu tutuver diyom hadi babaanneyi arayalim diyor her firsatta ariyor ben kendi annemi o kadar aramıyorum kusacam anaciligindan 
tarafından
Aynı şeyleri yaşamışız. Bende kavga etmedim ama yaptıklarını söyledim şikayet ettiğim için anaci oldu
(274 puan) tarafından
Abarttı benimki izinli olduğu gün devamlı arıyor isten gelince yemeğe oturmadan annemi bi arayayım torununu ozlemistir diyor ya bi yemek yiyelim öyle ara diyorum yok kadın özlemiştir diyor ben artık hiç birşey demiyorum valla midemi bulaştırmaya başladı anaciligi
0 oy
(579 puan) tarafından
Kız eşim beni hep el üstü tutar hepsine karşı ezdirmez ama annesinide sever tabi ama bı görümcem var onun eşi tam bı anneci şuan 3 çocuğu var 8 senelik evli fakat kocasını hala kendine cekememis canım bide aynı evin içinde oturuyor görümcem kaynanasiyla çünkü kocası ayrılmak istemiyo annesi memlekete gitse ama 1 hafta kendine gelemez sonra kendi gider memlekete görür gelir annesi yokken erkende gelmez eve ne konuşur ne doğru düzgün yer içer yani şahsen ben anlam veremiyorum görümcem iyi dayanıyor Allah yardımcın olsun canım inşallah kendine cekebilirsin 
0 oy
tarafından
Amasinin surati asilsa benden bilir kiyameti koparir vurduguda olurdu ama bin sukur gozleri acildi hergun zorla gonderirdi annesine simdi diyo gitme ne gerek var amnemi hasta kabul et cevap verme  deyio beni sakinlestiriyor kaynanam cok laf eder kizar elestirir ezer dikdator gibi
0 oy
tarafından
Benim eşim bana bir tik daha düşkün

Eşin çok dyskunse değişmez canim zaten en başından beri öyledir evlendikten sonra olan bisey degildir
0 oy
tarafından
Cok sukur asla annecı degıldır bencidır hatta hep benci 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Canım öncelikle tüm erkekler annecidir ve sen demişsin ya annesini sevsin ama beni üstün tutsun ben eşiyim ama oda annesi onu doğurdu,9 ay karnında taşıdı ve büyüttü asla bir evlat için bir baskası anne ve babasından değerli olmamalı ve olamaz tabiki anne ve baba kötü insanlar değilse ama annesi ile eşi arasındaki farkida kocalar bilmek zorunda asla anne için eşini,eşi için annesini kırip uzmemeli arayı iyi idare etmeli sadece anne sözü yada sadece eş sozü dinlememeli mantıkli ve doğru olani dinleyip öyle yapmalı eger boyle olursa kadinda,annede,kocada mutlu olur sorun olmaz
(3 puan) tarafından
Fhjdgmfhm
(3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Jckxoxocpc
(3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hxudıxocp8c
(3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sjdkxococpc
(1,337 puan) tarafından
Gebe44 bunlar ne be
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Eşim annesine çok düşkün. Annesi bütün çocuklarına düşkün. kaynanam en çok bana düşkün. Hepimiz birbirimize duskunuz. Eşim annesine kolay kolay laf söyletmez. Ama annesinin hatalı olduğunu düşündüğü bişey varsa mesela altta kalma sende cevap ver falan da der. Beni de ezdirmez kimseye.
0 oy
tarafından

Benim esimde oyle ayni evdeyiz birde tek oglan ama esim beni bi tık daha üstte tutar oyle annesine sariliyim opuyum yapmaz zaten hic bi kadin illaki kiskanclik olarak algilamayin ama hic bi kadin gozunun onunde opup koklasin istemez ki zaten yaş buyudukce yapilmaz oyle seyler ama erkeklerin genelde heppsi aynı:unsure:

0 oy
(196 puan) tarafından
Allaha şükür öyle bi derdim yok kaynanam asıl benden yana eşimde öyle yani allah yardımcın olsun erkekleri  değiştirmek çok zor 
0 oy
tarafından

Eşim anneci. Onun için evlâdı hariç herkesi yakar. Annelerimiz bizim ince çizgimiz ne o benim anneme laf edebilir ne ben onun. O yüzden ben bu halimizden memnunum. Herkes duracağı yeri bilmeli. Ben derim hatta eşime 40 kadın bulursun 1 ana bulamazsın. Kıymetini bil diye. 

(3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Jzkkdodo
tarafından
Şimdi gelin olarak değil de bir küçük olarak bizler önce saygı göstereceğiz ki sevgi göreceğiz. Ben demiyorum ki siz saygısızlık yaptınız. Asla. Herkes kendi yaşadığını bilir. Arada bende kaynanam ile sorunlar yaşıyorum ballı kaymak değiliz ama eşim hatayı kimde görürse ona laf söyler. Sonuç olarak annesi olduğu için benim alttan almamı ister bu sevgililik zamanında  beri böyle. 8 yıldır alıştım. Şimdi ben haklıyım anneni sil işte düşman ol ona diyemem. Demeye hakkım var mı ASLAAA. Bak evlat büyütüyorum. Elin kızı ( buna bende dahilim ) gelip benim oğluma diyecek ki sil anneni tek beni savun düşman ol ona. Tekrar söylüyorum bunları size istinaden yazmıyorum genel bir durum var burada hep görüyorum . Oğlumun böyle birşey yapmasından da çekip beni silahla vurmasını tercih ederim ölsem daha az canım yanar. O yüzden ben onu büyüten kadının yerini asla tutamam ve ona düşkün olmasına asla laf söyleyemem. Gecelerce ana bekliyor evlat başında. O bu yasa getiriyor. Kendimizi kiminle kıyaslandığımıza bi bakmak lazm..
(3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hsıızoxoxo
(3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Jdkxococpv
(3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Lxoxococ

İlgili bir soru bulunamadı

379,183 soru

11,350,484 cevap