0 oy
1,024 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Geçenlerde post açmıştım kızlar Eşim polis mesleği gereği hep ayakta duruyor doktor ilerde bacakları tutmaz altına yapabilir demişti, belinin ağrısını geçirmek için At kestanesi sürdüm, sıcak su torbasına su yaptım beline koydum, masaj yaptım biraz rahatladı gibi, biri burda Kırkkilik otu dedi onuda alcaz, başka kür yada tavsiyeleriniz var mı

30 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından

image

bak boyle fizik tedavi merkezi değil bu birebir hareket yapiyorlar
tarafından
Egzersiz mi, eşime gösterim canım, bide hangi şehirde bu
-Reklam-
0 oy
(2,892 puan) tarafından
Benim eşim de polis mesai çalışıyor ama senin eşin de sağlık sorunlarını gösterip mesai talep edemez mi
0 oy
(6,381 puan) tarafından
Bilgim yok Allah şifa versin kuzum önceki postu actıgında da, cok üzülmüştüm cok geçmiş olsun geçsin gitsin insallah
0 oy
(16,508 puan) tarafından
Geçmiş olsun sümeyracım
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Emekliliğini isteyebiliyo mu acaba rapor alıp
tarafından
30 yaşında bilmiyorum ki
(2,075 puan) tarafından
Malulen emeklilik olabilir ne gibi dezavantajları olur bilmiyorum ama
0 oy
tarafından
Kayma konusunu bilmiyorum ama fıtık varsa egzersiz yapsın mutlaka benim annem yatağa düştü fıtıkran dolayı beyin cerrahı hareket etme dedi etmedikçe kilo aldı sadece yürüyüş yaptı yıllarca ama ne kadar yürüse boş hiç bi işe yaramadı beli sırtı boynu sürekli ağırdı izmirde özel bi doktora gitti kaç milyar para verildi o zaman o biraz topladı ama sonra yine aynı kaç doktor kaç kırıkçı çıkıkçı hepsine gidildi bi işe yaramadı yıllarca fizik tedavi gördü o da bişeyww yaramadı ilaçlar kremler neler kullandı yok neyse sonra bende de fıtık oldu doktor bana egzersiz önerdi yaptım ağrı sızı hiç bişey kalmadı anneme söyledim yok dedi inanmadı sonra fizik doktoruna gitti egzersiz önermiş adam onları yapmaya başladı 16 kilo verdi üstüne şimdi ağrısı da kalmadı çok şükür hâlâ daha yapıyo her gün mutlaka. Astım vardı nefes alamazdı egzersiz yaptıkça nefes kontrolü oldu ciğerleri de güçlendi şimdi bana kızıyo hareket etmiyon diye önceden pazardan iki kilo elma taşıyamazdı şimdi maşallah pazarı komple görüp geliyo benim oğlumu kucağında sırtında gezdiriyor 
tarafından
Bizimkide tedavi gördü ama ise yaramadı, 20 dk egzersiz yapıyor kuzum
tarafından
20dakika yetmez canım annem günlük 1-1.5 saat yapıyo fizik doktoruyla görüşsün uygun egzersizleri sayıyla birlikte verir
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Rabbım yardımcısı olsun inşallah canm çok geçmiş olsun ❤ 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun bilgim yok cnm
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Kamfolin diye bir krem var eczanelerde satiliyor ama benzeri olmaz birebir kamfolin denen o kerem olmalı biraz yakar ama o yakmasına dayanabilirim derse agrilari yok olmaz ama ciddi oranda azalır ozellikle gece uyurken yapin biraz kokar cunku  bir de hvlu koy sicak tutsun

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 302 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,542 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 394 göst.