0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kizlar iki buçuk aylık kızım var doğduğunda kulak arkası sulu gibiydi dra götürdüm egzema var dedi yuzundede sivilce cikiyo arada sinin başınıza gelen varmı geciyomu sonradan hepinize sağlıklı günler dilerim bu arada iki aydır girmiyodum uygulamaya sizler de iyisinizdir inşallah

6 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım şükür iyiiyiz..benim dostum var burda onun bebisinde egzama vardı ama ne ilaç verdi bilmiyorm mustela egzama şampuanı varmış o setten almıştı birde 
(3 puan) tarafından
Bizim Dr kortizonlu krem verdi mustelaya benzer bı vücut nemlendirici krem de yazdı tek merak ettiğim büyüyünce geciyomu yada ne zaman geçer içim gidiyo yara olunca vücudu
(5,721 puan) tarafından
Anladım canım sizinki ne derecede bilmiyorm burda sihirli eller var dostum olur kendisi
(3 puan) tarafından
Anladım inşallah bilgisi olan yazar ya çok araştırdım ama ne zaman piter soylemiyolar
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Benm kizmdada vardi cenesinn alti fena olurdu birsey alerji falan yapti sanrdim.atopik dermatit dedi doktr gecti cok skur.ilk aylarda cok oluyordu.
(3 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim bebislere sağlık versin cnm bize egzema var dedi inşallah gecer
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Geçmiş olsun bizdede oldu cildi kuru hassas Bi cilt. İlk önce yüzünde oldu böle su gibi b i ilaç  sürdüm 5 gün boyunca sonra düzeldi..6 aylıkken bida çıktı gene ilaçla düzeldi bide linola diye Bi krem var onu kullanıyoruz cildini hepnnemli tutuyorum. Pamuklu yumuşak kıyafet zıbın gydiriyorum. Şampuan mustela.bide 1 yaşına kadar çamaşırını çift durulama yapıyordum. Çok şükür artık yok. 
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilgin için cnm inşallah hiç çıkmaz ama bı bilgin varmı bu bebeklerde ne zaman bitiyo çok merak ediyorum da
(5,272 puan) tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam doktor 2 yaşına kadar olabilir demişti. Ama egzema çok kötü bişey kaşıntı yapıyo bebeğim 6 aylıkken karnını kaşırdı ben ilk anlayamamıştım sonra kırmızılıklar oluşmaya başlayınca anladım. Yani bebeğin herseyine dikkat etcen yoksa tekrar ediyo ha bide bebeği öpmeyin demişti doktor özellikle babası traş olsa bile tahriş yapar demişti.
(3 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(44 puan) tarafından
Geçmiş olsun benim eltimin kızında da iki aylıkken çıktı doktor egzama demişti ve emzirmesini bıraktirip 6 ay raporlu alerji mamasını verdi şuan gayet iyi dört yaşında kendiliğinden geçeceğini soylemis
(3 puan) tarafından
Egzema sütten mi oluyomus bn bilmiyordum
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Biz çok çektik canım ondan bize doktor bioderma krem verdi birde şampuan ı nı aldırdı halen bitmedi şampuan hatta 19aylık olduk halen kullanıyoruz onları kullanınca kesildi çok şükür ama bizimki çok kötü çıkıyordu yüzünde ciğer gibi oluyordu çocuğun yüzü
(3 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bizde Bioderma bin nemlendirici krem mini kullanıyoruz bide kortizonlu krem yazdı Dr. Şimdilik biraz iyi oldu ama rabbim şifa versin inşallah bebislere
(1,279 puan) tarafından
Bizde kullandık kortizonlu krem ama sonunda geçti çok şükür büyüdükçe azalıyor zaten çocuk
0 oy
(430 puan) tarafından
Canım benm oğlanında yüzünde çıkıyordu doktora götürdüm cildi hassas dedi bi krem verdi onu sürdğm geçti ama genede çıkıyo 
(3 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah
(430 puan) tarafından
Amin dikkat etmrk gerekir

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 278 göst.
0 oy
2 cevap 97 göst.
0 oy
2 cevap 122 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yosi (1,572 puan) tarafından soruldu