0 oy
274 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar isim konusunda hala bi karara varamadım fikrinizi sormak istiyorum.2. oğlum olacak.en başından beri istediğin bi isim vardı ama bu sene bi ünlünün aynı isimli  çocugu vefat etti .hamileliktenmidir bilmşyorum aşırı etkilendim ve o isimden vazgecmem gerektiğine inandım.ama aylardırda hiç bi isim içime sinmiyor hala aklım o isimde.bi tarafım içinden geleni koy diyor diğer tarafım ya ismi o melek yavruya benzerse diye içim içimi kemiriyor.siz olsanız ne yapardınız bu durumda benim gibi etkilenir miydiniz?

6 Cevaplar

0 oy
(14,013 puan) tarafından
Bence Hamilelikten böyle olmuşsun isim alakasız herkesin kaderi ayrı benim adım da intihar eden büyük halamizin adı ama hayatlarımiz hiç benzemiyor 
(10 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok sevindim sizin adınıza
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Pars mı kafanda ki
(10 puan) tarafından
Evet canım
(2,479 puan) tarafından
Guzel isim. Belki hormonlardan aşırı etkilenmis olabilirsin canim. Sonucta herkesin kaderi yazısı farkli. Ahmette koysan dünyada hergun milyon tane ahmette ölüyor sadece parsi duyduğun icin oyle olmus olabilir bence vazgeçme
(10 puan) tarafından
aynı şeyi eşimde söyledi  biraz içimi rahatlatmaya ihtiyacım var bu konuda .çok teşekkür ederim desteğin için
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben Doruk koyacagim sana da fikir olsun 
(10 puan) tarafından
Adıyla yaşasın canım güzel isim ama kendim cocugma seslenirken hayal edince içime sinmiyor işte .ilk oğlumda içime sinerek koydum buda aynı hissiyatı versin istiyorum
0 oy
(513 puan) tarafından
Oğlumun adi kaan sende koy
0 oy
tarafından
bende cocugum yokken bir yakinimin ismini vermeyi dusunuyordum kizim oldu isme gerek kalmadi ve zamanlada insanin cocuguna olen birinin adini vermeyi mantiksiz buldum cunku insan bu aklina geliyor. o yuzden bu fikirden ben vazgectim. tabiki bu kader herkesin ki bir degil ama o isim olumu cagristiriyorsa bence vazgecmelisin..
0 oy
(196 puan) tarafından
İsimle ne alaka canm kader diye bişey var milyon insan var aynı adı taşıyan yaşayan ölen fani dünya ne olucağı belli olmaz alla bilir onu

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 326 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nisan89 (884 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 389 göst.
0 oy
11 cevap 476 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,120 puan) tarafından soruldu

377,735 soru

11,305,480 cevap

34,731 kullanıcı