0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Merhabalar ben şuan 39+4 günlük hamileyim dün rutin kontroller sırasında güven vermeyen nst adı altında yatisim yapıldı doğum katında 2 saat bekledim sonra servise alındım alttan muayene sırasında kanamam oldu şuan bu saat oldu sancım falan yok bu sabah eve gönderirler sanırım bunun benzeri durum yaşayan var mı ?

4 Cevaplar

0 oy
(3,276 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
(19 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(879 puan) tarafından
Çok geçmiş sin insaah sağ salim alırsın kucağına 
(19 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Normal doğum mu olcak canım artık sona gelmişsin sabah bakalım ne diyecekler hayırlısı olsun inşallah
(19 puan) tarafından
Şimdilik herşey normal gözüküyor benim de düşüncem normalden yanaydı doğumhane de bir kadının çığlık çığlığa saatlerce bağırması beni çok korkuttu sanırım
(5,721 puan) tarafından
Herşey yolundaysa şöyle düşün az önce duyduklarin bı annenin bir meleğe Kavusma sesleri mutluluk çığlıkları sen bebegjne odaklan canim
(19 puan) tarafından
Allah razı olsun
(5,721 puan) tarafından
Sendende canım Rabbim kurtarsın bir avazda
0 oy
(129 puan) tarafından
Aynısını ben yasadım eve gitme canım çünkü sürekli alttan muane ettikleri için kanama ve suyun geliyo ben tam 1 hafta yattım hastanede sonra eve göndediler eve geldim suyum geldi birde benimki sezeryan olacaktı neden beklettiler orada muammada neyse eve geldim suyum geldi tekrar hastaneye gittim senin suyun boşalmış burda alamayız tıp fakultesine gideceksin dediler oraya gittim gelen alttan muane ediyo giden artık patladım dedim ben sezeryan olacam ilkide sezeryandı çünkü neden parmaklıyodunuz sonra hemen sezeryana aldılar cok ilgiç bi doğum anım
(19 puan) tarafından
Ben hala bekliyorum tam eve gideceğim.diye sevindim sancım çıktı nstde dediğin çok doğru gelen elini sokuyor giden elini sokuyor kanamam oldu ama suyum gelmedi doktoru bekliyorum şuan bakalım

İlgili bir soru bulunamadı

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...