0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (4,700 puan) tarafından
Ay kızlar benden çok cevremdekiler merak ediyo desem yeridir valla :))) bir oğlum var 18 aylık bende 17+3 günlük hamileyim 6 gün sonra öğrenecem bir kızımın olmasını çok ama çok istiyorum tabiki başta sağlıklı olsun da ama bir heyecan sarmadı değil 

4 Cevaplar

0 oy
(44,840 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre vermiştir inşallah sağlıkla kucağına al☺️
(4,700 puan) tarafından
Allah razı olsun canım :) inşallah diyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayni durumdayız canım bende çok istiyorum bı kızım olsun hatta dualarında hep söyledim sonra hamile kaldım rabbim vermiştir isallah diye bekliyorum ve benimde 27 aylık bı oğlum var iki duyguyuda insan yaşamak istiyor isallah nasip olur canım 
(4,700 puan) tarafından
Ne kadarlik hamilesin canım rabbim ikimizin de gönlüne göre verir inşallah :)
0 oy
tarafından
Seninki az kalmış ben daah 6+4 haftalığım bende çok merak ediyorum cinsiyeti Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah 
(4,700 puan) tarafından
Ya kıyamam ama ilk olunca hiç farketmiyo biliyomusun ha erkek ha kız şuan oğlum var diye diğerini de tatmak istiyorum bide oğlumda da öyleydi hep kız kıyafetleri cicili bicili ya çok hoşuma gidiyor bakalım nasip tabi :)
0 oy
tarafından

Baktırıp pozisyondan dolayimi gostermedimi cinsiyeti ? 

Benim 13+5 de öğrenmiştim sen 18 hafta olacaksın 6 gün sonra. 

tarafından
Anladım canım ozaman haklısın devlet söylemiyor köpekler :)) Allah gönlünüze göre sağlıklı bir evlat nasip etsin ❤️
(4,700 puan) tarafından
Keşke söyleseler buradaki devlettekilr 16 bazen 20 haftaya kadar söylemiyolarmis valla bir ikili tarama testine gittim rabbim oraya mecbur bırakmasın :)
tarafından
Valla bende özele gittim soylemezler diye . Kıza bnziyor büyük ihtimalle dedi. 2 hafta sonrada devlet söyledi kıza bnziyor diye dedim boş yere para verdim hahaha ama kızıma feda olsun :)) devlet olsaydı eşime sürpriz yapacaktım cinsiyeti hastaneye erkek almıyorlar. Özelde kadın direk esinizde gelebilir dedi direk duydu cinsiyeti ben bna sorar sandım sürpriz yapacaksanz soylemeyim diye :)) dikkat et ki soylemesin özelde ki doktor tembihle ben salaklık ettim o an çok heyecanlıydım cinsiyet için kocamı unuttum ☺️
(4,700 puan) tarafından
Valla en son gittiğim de özelde almadılar virüsten dolayi bende eşime dedim yine giremiycen zorla gircem cinsiyeti öğrenecem dedi bakalım doktor mu o mu kazanacak ama ben onu oğluşumda yaptım onda da ikiliyi devlette yaptım ama Antalya'daydik oradaki doktorlar çok iyidi ve cihazları falan detaylı ultrason da 12 haftalık erkek dedi ben cinsiyeti söylemesini falan beklemiyordum çünkü çok erkendi bide devlet olunca yalan mı söylüycem sana dedi çıktım ultrasondan bir gülüyorum eşime cinsiyet belli oldu dedim nasıl yani dedi valla dedim oturdu söyleyene kadar gitmem dedi bende olmaz söylemiycem yemek ısmarla öyle dedim yalvar yakar bir yarım saat sonra yemeğe giderken söyledim :)) o yüzden diyo bunda o kadar para veriyorum beni de alsınlar bende senle ogrencem sonra süründüyosun diyo :)
tarafından
Hahha adamada yazık onlarda bizim kadar hevesli ve meraklılar :)) cinsiyet partisi yaparsın ben yapmadım ve pişmanım :( hatıra kalırdı hiç değilse

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 270 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
0 oy
3 cevap 81 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Eda00 (730 puan) tarafından soruldu