0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (5,367 puan) tarafından
Sürekli bldrm gelyor 893 foto 80 video var fotolar baya attım fılaş lara bisürü resım sildim uygulamalar gerekszde yok müzik te yok offf foto vıdeo çekemıyıyom ya

7 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Heh şuan bnmkide oyle ayarlara gir depolamayı temizle hafızayı canim
(5,367 puan) tarafından
Cnm peki galeri silinmezmi oyle
(22,070 puan) tarafından
Yok silinmiyor tbiki
(1,054 puan) tarafından
Yok silmiyor hergun yapmktan gna geldi en son teli degisecem bu zamlımta o olacak sd kart aldm onu denicem olmadi
(5,367 puan) tarafından
Cnm ben galeriden sildim orda da silindi çöp kutusu geri yukle dedım yuklendi snra yer aç yaptım sildim bu sefer silinmedi korkuyorum acaba bişey olmaz dimi silinmez mı yani
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Google playe yükle sil
0 oy
(5,220 puan) tarafından
google fotoları indir bir mail aç ve bütün fotoları videoları ona yedekle. sonrada galerinden sil. ben yedekliyorım kapasitesi 15gb falan epey alıyo yani
(5,220 puan) tarafından
yedeklediğin fotolar için cihazda şukadar yer aç diyo kaç adetse yani. okeyleyince siliyo. benim diğer telefonumun hafızası az onda yedekle sil yapıyorum hep. ama mail ve şifrenide unutma başka telefonda açamazsın fotoları yoksa
(5,367 puan) tarafından
Yaa yedekli ama galeride silince ordanda siliniyor nye acaba
(5,220 puan) tarafından
galeriden silince ordan silinmez googleden tek tek silince galeriden silinir yer aç diyorum ben hep
(5,367 puan) tarafından
Cnm şimdi yer açtım ama galeride sildım kaç tane ordanda silindi şmdi silsem dosyalarda silinmez dımı
(5,220 puan) tarafından
yani ben dediğim gibi bazen galeriyi temizlerim bazen google fotolardan yer aç derim bi sıkıntı yaşamadım bi internetten araştır istersen video falan varsa izleyebilirsşn netten
0 oy
tarafından
Benimde öyleydi resimleri alıp format attım telefona sonra düzeldi 
0 oy
(45 puan) tarafından
Google fotoğraflarda Google hesabına yükle canım benim belki orda rahat 5bine yakın video fotoğraf vardır
(5,367 puan) tarafından
Ayy hepsi orda ben galeride silmedım silsem googleden silinmez dimi
(45 puan) tarafından
Herşeyi oraya yedekler sonra galeriden sil canım ama dosyalardan girip silme galeriden girip sil ❤️
0 oy
tarafından
Turkcelsen life box indir canım oraya yedkle sil sonra
(5,367 puan) tarafından
Vodafone cnm ama Google fotoda var galerıdem silim mi
tarafından
Sıl canım yedekler gmaıke
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Aannaaaa aynı beeeennn valla usandim flas agzina kadar doldu sile sile öldüm daha hala ayni hala ayni bana watsabi kile kullandrmadi yeterli alan yokmus diye girdim ordanda bir ton sesli mesaj sildim resim baglanti ama ayni :woot:

(5,367 puan) tarafından
Ayy napacaz yaa

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 133 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yirmiki (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 200 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 229 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 504 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...