0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

Hepinizin yorumlarini okudum kizlar hepinizde benden yanasiniz tesekur ederim hepinize cevap yazamiyorum 500mb internetim kalmis okumakla yetindim  simdide cevap yazamiycam ama ne zman netim gelirse herkese tek tek yazicam

Benim kaderim buymus kizlar malesef kaynanadan gorumceden kendi oz annemden babamdan cekmedigim kalmadi kopek demesine hic takilmiyorum cunki daha beter kelimeleri var kayinlarmin yaninda amini kesmiler dikmisler dedigi bile var normal dogumdaki dikislerimden bahsediyor neler soyledim 2 ay hastanede kaldi bi kere aramadim ben hep mesafeliyim zaten bazi seyleri esimin hatri icin katlaniyorum daha dogrusu katlanmak zorundayim boşansam gitcek kapim yok kimsem yok iki tane cocugum var benim alirlar elimden baskasi uvey annelik yaptirirlar o yuzden bazi seylere susuyorum Allah a havale ediyorum mecburum cunki anlayin beni lutfen 

4 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Aslında bu kadar sorun arasında ikinciyi yapmayacaktın cnm
(2,765 puan) tarafından
Benim sorunum esimle degil ki canim kaynana ve gorumceyle  onlara bakarak hareket etseydim 6 yil once bosanirdim yol yakinken
tarafından
Eşinle değil ama herşeyine laf eden karışan onlr kızın biraz daha büyüseydi 3 5 yaşına gelseydi hem o zamana kdr sizde durumunuzu düzeltirdinz kaynanandan çok uzak yere taşınırdın
(2,765 puan) tarafından
Gene tasincaz canim eskisehirin icine tasincaz cunki hastaneye gitmek gerekiyor bir saat uzaklikda bize arabayida kayinbaba vermemis  bizde boyle bi karar aldik uyguna ev bulursak tasincaz eskisehire
tarafından
Taşın walla kafan rahat olsun en azından ya
-Reklam-
+1 oy
(1,699 puan) tarafından
Cnm bu durumda suç sende o kadar hakarete ragmen yine gidersen daha beterini soylerler tabi senin kendine saygin olursa ancak o zaman onlar sana saygi duyar
(2,765 puan) tarafından
Onlar saygidan seyden anlamaz ya anasi kizi ikiside birbirinden beter
+1 oy
(222 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım ne biçim insanlar büyük konuşmak istemiorm ama asla suratlarına bile bakmazdim eşimde arkamda olduktan sonra
(2,765 puan) tarafından
Sukur esim destekcim gitmiyorum zaten artik yanlarina
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bence hata sende o laflar ne oyle kocanın ailesiyse ailesi o sekilde konusmaya haklari yok sen her laf dediklerinde kabullenip tekrar gidersen daha cook kotu laf duyarsin benden söylemesi gitme mesafeni koy
(2,765 puan) tarafından
Gitmedim canim bugun sabah aramislar cocugu getirsin diye bende dedim kopegin yavrusunu sevemezler dedim herkes kendi cocugunu sevsin bendende uzak durun dedim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 647 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mybahar (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 174 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 429 göst.