0 oy
204 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,699 puan) tarafından

Kizlar herkes vestel alma diyor internwtte geziniyordum vestelin son zamanlarda daha cok musteri kazanmak ve atilim yapmak icin daha kaliteli urunler urettigini yazanlar olmus vestel cok uygun butcemize gore almak istiyoruz tek tek simdi size sorarim hiç mi alinmaz :ermm:

16 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim bütün eşyamı vestel  memnunum ben
(1,699 puan) tarafından
Ohhh cok sukur sorun yok demi:(
(5,949 puan) tarafından
Sadece  buz dolabından  memnun  değilim diğerlerinden  memnunum  canım  dolabımda en fazla  5 gün duruyor  meyve sebze
-Reklam-
0 oy
(3,482 puan) tarafından
Butun esyalarim vestel canim heleki buzdolabim 17 yillik cok cok memnunum 
(1,699 puan) tarafından
Oh oh rahatladim:))
0 oy
tarafından
Alma kardeşim alma sırf türk mali diye gidyor eşim 11 sene dir alıyor ben çok fazla memnun değilim alma sakin
(1,699 puan) tarafından
Valla uygun olunca oyle düşündüm n3si varki
tarafından
Daha 5 senelik dolap şarp diye açıklıyor kapısı bulaşık makinesi hep lekeli çamaşır iyi durulamiyor mutlaka 2.kez durulama yapıyorum aman alma ya 3 kuruş fazla olsunnl iyisi olsun
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Benim eşyalarım da vestel ve hiç menun deyilim 2 bucuk yıllık evliyim hep bi problem ilk geldiği günden beri elimde olsa hemen degistitirm sakın alma sonradan pişman olursun
(1,699 puan) tarafından
Deme ya ne alayim o zaman
(1,279 puan) tarafından
Alabiliyorsan arçelik bosch en iyisi onlar altus da alabilirsin oda arceligin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Vestele terfi edin rahat edin :D kaynanamın çamaşır makinesi vestel memnun
(1,699 puan) tarafından
Senin peki :))
(25,224 puan) tarafından
Benim herşeyim arçelik
0 oy
(518 puan) tarafından
Televizyonunu kullanıyorum memnunum iki üç yıl oldu alali
0 oy
(640 puan) tarafından
Televizyon çamaşır makinesi vestel kullanıyoruz çok memnunuz. Diğerlerini kullanmadım buzdolabı ve bulasik makinesi profilo onlardan da memnunum 
0 oy
tarafından
Ben pek beğenmiyorum ama kaynanagilin herşey vestel di bulaşık çamaşır makinesi falan güzel yıkıyor 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim buzdolabim çamaşır makinem vestel 3 seneyi geçti kullanıyorum çok memnunum aslında bende vestele karşıyım ama beyaz esya biraz şans meselesi buzdolabim 2 aya kadar meyveyi yeşilligi taptaze tutuyo bazen sebzelikte dipte poşette meyve unutuyorum haftalar sonra cikardigimda hala taze duruyo 
0 oy
tarafından
Benim bütün beyaz eşyalarım Vestel televizyonumda dahil olmak üzere . Gayette memnunum maşallahlari var . Hele ki çamaşır makinem 9 kilo koca koca battaniyeler halılar yikiyorum banamisin demiyor valla . Şans mesekesi biliyorsun beyaz eşya 
0 oy
tarafından
Bende vestel kullanıyorum çok şükür bir sorun yok
0 oy
(238 puan) tarafından
Canım bosch çok iyi benim bütün beyaz eşyam bosch ben çok memnunum :)
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Kaynanamın buzdolabi Vestel pek memmun değil benimkiler hepsi Arçelik 
0 oy
(238 puan) tarafından
Yeni evliyim evdeki bütün beyaz esyalarım vestel hepsindebde cok memnunum
0 oy
(774 puan) tarafından
Benim televizyonum buz dolabım Vestel hiç bir sorun da yasamadim 
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Aman aman aklın varsa alma vestel bizde aldik camasir makinasi sessiz bide ama 1 ay once bozuldu resmen makina geziyo bulasik makinasi aldik makina kurutmuyo bile televizyon aldik kendi kendine kapaniyor tavsiye etmiyorum ben 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 484 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Ayaz.Dlk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 246 göst.
4 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde mys62 (1,842 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (343 puan) tarafından soruldu

381,475 soru

11,420,937 cevap

34,975 kullanıcı

...