0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar basıt bır amelıyat kapalı ameliyat hatta mesane taşı var kırılacak idrar yolundan lazerle kırılacak dedı doktor bebegım var dedım alabılırsın yanına dedı hanı hastane odasında ıste herkes dıyor bebegi goturme ama durmaz ıkı gece kalacam kıyamet koparır ve sadrce anne sutu alıyo ne yapacagımı şaşırdım annem gelecek evım hastanenın dıbınde gunduz getırmem bebegı ama aksam mecburum sesımı duysa bile sakınlesır sızce nr yapayım devlet bırde ama özel tek kısılık oda ayarlanabılırmış esım asker o yuzden yardımcı oluyorlar hanı kımse olmayacak odada annem basımda duracak ve doktor ksbul ederse ılk gun yatmam cunku bırsey yok oyle yatacam ertesı gun amelıyat olacam evım burda derım serum ıgnrsı takılsın eve gelırım ertesı gun gıderım amelıyata ve sozce ne yapım bebegımı sız olsanız ne yapardınız oyle aglıyorum bebegım yapamaz bensız annemıde en som 2 aylıkta gordu yabsncı gordu mu aglıyor ya:((

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben olsam götürdüm sadece anne sütü aliyosa napsin bebek tek kisilik odaysa götür bence sonra keske goturseydim diyebilirsin
tarafından
Vala herkes goturme dıyo ama kımse bılmıyo o cocuk gece 20 defa kalkar emmese bıle kucagımda uyur dayanamam cocugum yanımda olmasa sabaha kadar aglarım evım hastanenın karsında ve odalardan evım gorunuyo bakıp aglarım bılıyom sabaha kadar aglar ışık acık kalır dayanam ya:(
tarafından
Götür götür üzüntüden sütun kesilebilir bakma millete onlar senin kadar iyi bilemez
tarafından
Aynen bak sutu hıc dusunmedım kızım bıberon bıle tutamıyo ysnı zaten doktır da dedı bebegını getır cunku okadar agladı kı adamın odasında o bıle uzuldı cok cok ıyı bır doktordu bosuna ozellere okadar para vermısız
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben olsam götürürürm o zaman 
tarafından
Sagol canım vala durmaz 2 3 aylık olsa yıne dururdu 6 aylık herseyı bılıyor goruyor yanı babasında bıle hıc durmuyo 6 aydır ıkımız tekız esım nobette oluyo kızım bana bagımlı baska kımse yok cunku anneannesını gorse aglqma krızıne gırer yabancı dıye
(1,939 puan) tarafından
O zamangötür hem gözünün önünde olur
tarafından
Aynen canım herseyınıde gotururum besıgını carsafını hanı ordan bır sey kullanmam evımde yakın gerekırse gunduz annem bakar durur ama gece durmas aksam getırır olmazsa hem ozanaba narkoz etkısıde gecerse emzır derlerse emzırırımde belkı cunku belden asagı uyusturulacam
(1,939 puan) tarafından
Aynen senin içinde iyi olur
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Tabıkı gotur canım. Gecmıs olsun 
tarafından
Sagol canım Allah razı olsun
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Canım  anestezi ile emzirilebiliyo mu sordun mu? Ben olsam alırdım yanıma
tarafından
Yok canım sutumu sagacam ama ılk gun yatıs anestezı yok bos yatacam kabul ederse evıme gelırım ıkıncı gun anestezı verılecek emzırırım gıderım onun etkısı ne kadar sure sonra gecer ne zaman emzır derse doktor ozaman emzırırım dıger turlu sagdıgım sutu annem verır evım yakın esım gelır sutu alır evden oncrden sagarım ve agrım cok olmasa parol serumubu taktırırım kı kızımı emzıreyım
(3,213 puan) tarafından
Rabbim kolayca atlatmayı nasip etsin şifalar versin
tarafından
Amın Allah razı olsun
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sanırım yanında olmamasından başka ihtimal yok hem bebeğin için hem senin için seninde aklın bebekte kalir
tarafından
Dayanamam vala vırus var ama ben kızımın besıgını herseyını gotutecem evde olsa hastane penceresınden evıme bakar bakar aglarım sutım kesılır Allah korusun
(9,651 puan) tarafından
Emzirebilicekmisin canım anestezi uygulicaklarmi
tarafından
Sutumu onceden sagacam verecem ıste anestezıden ne kadar sonra emzırwbılırım onu bılmıyorum hanı ben sezwryan oldugumda da emzırmıstım tabı bu da belden uyusturma olacak sanırım 5 saat sonra uyusma gecmıstı yanı nasıl olacak bılmıyom kızım cok agladı doktor dedı geldıgınde konusalım
0 oy
(5,362 puan) tarafından
Ben olsam götürürdüm sensiz durmasa eziyet olur yazık bebişe
tarafından
Vala dayanamaz kıyamet koparır ama yanında olsam bıle durur hanı
(5,362 puan) tarafından
Benim kızda öyleydi 15 aylık hala öyle ben olmasam yemez içmez uyumaz
tarafından
Aynrn vala mesela esımın yanında cok aglar ama ben odada olayım kendı kendıne yuvarlanır oyun oynar odadan cıkarken gormesın dıye gızlı cıkıyorum bakıp aglıyo
(5,362 puan) tarafından
Ay aynı benimki ya Allah yardımcın olsun götürme imkanın varsa götür aglamasın ya
tarafından
Aynen vala ımkan var doktorumda getır dedı
0 oy
(534 puan) tarafından
Canim ben de bebeğim 1 yaşındayken ameliyat olmuştum yıkmış ortalığı keşke dedik çocukda yanımda kalsaydi şimdi simdi öyle düşünüyorum yani bence götür yazık ya
(534 puan) tarafından
Ben safra kesesi ameliyatı olmuştum canim kapalı ameliyat oldu genel anestezi oldum ameliyattan çıkınca biliyordu zaten hemşirelere bebek emzirdigimi ilk sütümü siringayla sagiverdiler bunu dok şimdi emzirebilirsin dediler emzirdim hani ek gıda alsa bile emmeye çok düşkündü bizde böyle oldu yani dediğim gibi oynasa etse bile gece aramış beni uyumamış 3 ye getirdiler yanıma emdi uyudu geri  götürdüler annende varsa dediği gibi sen emzirirsin annen ilgilenir bi skinti olmaz bence kapalı ameliyatta insan hemen toparliyor
tarafından
Icımı rahatlattın canım ya vala kendı agrımı dusunmuyorum zaten kızımı dusundum daha oncede kapalo amelıyat oldum bobregıme tel takıldı kızım karnımdaydı ozaman 19 haftalıktı tabı ıkı gun kaldım cıktım kızım 2 aylıkken de telı cıkardım arkadasa bırakmıstım 1 saat falan surdu uyusturulmadım cıkarmıslardı ıste bu 17 sınde yatıs 18 amelıyat dedı korktum ılk gun bos bos yatacaksam hastanede evıme gelırım hanı ne yapılacak ki onu bılmıyorum
(534 puan) tarafından
Allah şifa versin canım inşallah hayırlısıyla geçer ameliyatında
tarafından
Allah razı olsun ınsallah guzel gecer yazarım yıne buraya:)
(534 puan) tarafından
İnşallah canım :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
+1 oy
11 cevap 301 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 315 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,362 puan) tarafından soruldu
0 oy