0 oy
1,315 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar buraya ha bire yaşadığım sıkıntıları yaziyordum.gunduz de yazdım köfteye git ablanda ye dedim falan demiştim.bugun gündüz aradı bosol bosol bosol dedi ve bitti . Ben her kavgada bosanalim diyomusum bunun da altında bir sebep yatiyormus yakında çıkarmış kokusu edepsiz hakkımda dediği şeye bak siz ne anlarsınız bundan .bende aradım bunu babama söyledim babamda kayinbabama belli ki kızmış ona o da aradı boşadı.simdi evimdeyim bana evden git diye mesaj atmış ama gitmeyeceğim burası benim evim zorla girmeye çalışırsa kades uygulamisni indirdim polis cagiracagim 

24 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Daha dönüşü yok biliyomsn 3 kere boşal dedği için Bi daha evlenemzsnz en fazla senn biriyle evlenip onla hayat geçrp ole boşanp evleneblrsn o da uzun hikaye bu saatten sonra biraz zor sizn işiniz Allah yardımcın olsun ve bu ddğim çok doğru sahih Bi bilgi kurslarda okudum hocayım ve emn ol çok üzüldüm bu duruma rabbim kimseye yaşatmasın 
tarafından
Biliyorum canım .Allah razı olsun
(1,307 puan) tarafından
Amin canm cümlemiz den rabbim yolunu açık etsin inşallah ❣
-Reklam-
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Kuzum dıger postlarını okudum bir pislikten kurtulacaksın keske resmi nikahta da bosasa kurtulsan. Sen bu adama nasil dayandın. 
tarafından
Elimden geleni yapmış olduk en azından
(1,037 puan) tarafından
Aynen öyle Allah yardımcın olsun yaz bızede naptın dıye
0 oy
(10,609 puan) tarafından
Talakı selase 2 şahit ister. Öyle kolay düşmüyor nikah. 
0 oy
tarafından
Arkadaslar 3 kere bosol demiş ve boşanmış tallak lari siz ya liz anladinz bikere bos ol dese 1 tallak 2 kere dese 2 tallaj ama 3 te bisanma oluyor bikmefiginz biseyin fetvasini vermeyin

Senin icinde uzuldum bi sinir aniyla bi hata yapmış belli ama artik is isten gecti
tarafından
Hayırlısı her şeyin.kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,208 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eliifnur.0_ (106 puan) tarafından soruldu

382,972 soru

11,463,808 cevap

35,057 kullanıcı

...