0 oy
713 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ya arkadaş bu ara dikkat ediyorum cevap vermemek moda oldu. Biri birşey soruyor cevap veriyorum, derdini anlatıyor destanlar yazıyorum. Ama ne ses ne soluk çıkıyor sanki ben demisim anlat diye. Ya benimde bebeğim var her dk mümkün değil cevap vermem ama küçücük olsa nezaketen bi teşekkür bile etmek Yeterli. 

Artık posta giriyorum baktım kimseyi takmamış geri çıkıyorum. Vallahi sinir oldum. 

Bugünde bunu dert ettim :D Ama gerçekten sıkıcı olmaya başladı 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Bakın işte demek istedğim bu. Burada insanlar resmen kullanılıyor. Bu posta cevapta vermiştim. Başlık eşiniz annecimi. Sonra yapılana bakın. Ayıp yaaa

image

tarafından
Taam olay nedir
tarafından
Sonra verdiği cevaplara da aynısını yapmış saçmalık yani.
tarafından
Bu kişi post açıyor. Sonra postta ki başlığı da yazdıklarını da siliyor. Hatta yorumları bile saçma sapan harfler koyarak kaldırıyor. Resmen insanları kandırıyor. Bu ve bir-çok kez denk geldim
tarafından
Erkek ozaman inandırıcı gelmedi
-Reklam-
+3 oy
(25,224 puan) tarafından
Dert bulamayınca ben :D 
tarafından
:D deme öyle. Iki gündür bu yüzden kimseye yorum yapmak istemiyorum  :)
(848 puan) tarafından
hahahshah
+1 oy
(8,081 puan) tarafından

Hoşuna giden şeyler yazmamışsındir ondan8-)

tarafından
Al kızzz ++++
tarafından
Yok ya olumsuzda konuşmam çok fazla. En son biri eşi ile birşeyler yazmış. Bende moral olsun diye yazdım Allah yazdım. Aaaa kadının umru değil sonra banane dedim kaldırdım moda oldu :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sorma valla ben de öyle 
tarafından
Ayıp ya
(13,202 puan) tarafından
Kendimi sayılmamış hissediyorum valla
tarafından
Duvara tak tak yapsam ses gelir onlardan gelmiyor
(13,202 puan) tarafından
Yani üste geç cevap vereceğim bile yazsa yeter
0 oy
tarafından

Şimdi bunada laf ederler malum terbiyesizlik moda oldu bu aralar gitmem yakındır :ermm:

tarafından
Öpücük öpücük.
(12,777 puan) tarafından
Kaçıncı gitmeler bu rahime sjsjsjsjsjj
(625 puan) tarafından
Kız rahime:)
tarafından
Blöff yapayım dediydim de
tarafından
Egc efenimmm
0 oy
(1,396 puan) tarafından

Ay sorma ya insan kendini bi tuhaf sanıyor ;)

tarafından
Kendimi bosluga konuşmuş gibi hissediyorum çok ayıp
(1,396 puan) tarafından
Aynen vallah bende çok sinir oluyorum
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Yani haklisiniz sinir bozucu bi durumbi tesekkurler yazmak kac saniye alir ki simdi bu postunzda tartismaya acik diye kapanir buda sinir bozucu :D
tarafından
Ay lütfen kapatılmasın o cevap vermeyenler kapansın  :D
(1,007 puan) tarafından
Belki arada kaynar  :D
0 oy
tarafından
Boşver cnm kimseyi tanımam fırsat olursa yazarım.olmazsa kalır benim.
tarafından
Bosvereyim ama vakit ayırıyor insan sonra kendime kızıyorum
tarafından
Çoğu insanın derdi var cnm fırsatı yoktur oyle de düşün.
tarafından
Peki ama herkesi kastetmiyorum bazılarının artık bilerek yaptığını düşünüyorum. Derdi olanlar baska
0 oy
(5,768 puan) tarafından
Dogru diyon valla hani öylesine eğlence olsun diye Bi soru sorarsın 50 60 cevap gelir yanıtlayamazsın ama derdini anlatıyorlar insanlar düşünüp cevap yazıyor umurlarında bile olmuyor bende cok sinir oluyom bu duruma
tarafından
Bak en çok üzüldüğüm okuduğum şeye içleniyorum dert edip üzülüyorum. Yardımcı olmak istiyorum. Aaa bi bakmışım kimseler yok. Ben dert ettiğimle kalıyorum
0 oy
tarafından

Cnm arada bende birşey soruyorum veya pay yapiyorum. Cevap yazamadığım oluyor herkesin kendine göre işi derdi var. Problemi var hoş gör 

tarafından
Bak ne güzel demissin cevap yazamadığım. Bu olabilir. Yazamamak farklı ama cevap veren kimseye en ufak birşey yazmamak ayrı. Elbette arada kaçan yorumlar olur ama post açılıyor sonrası boşluk
tarafından
OnDa haklısın canım.   İlk fırsatta cevap veriyorum nadiren kaçanlar oluyor
tarafından
O ınsanlık hali uygulama da bazen bende görmüyorum ama bazıları kastı yapıyor artık eminim. Ben onun derdine üzüldüğüm ile kalıyorum
tarafından
Takma cnm boşver.
0 oy
tarafından
Herkes işine gelene cevap veriyor da ondan 
tarafından
Haklısın
0 oy
tarafından

Ben nokta dahi olsa cevap veriyorum :) nadirdir cevap vermediğim oda bilinçli değil postu kaldırmışımdır yoksa cevap veren herkes cevap veriyorum o bana fikrini söylüyor yada derdime çare arıyoe cvp veriyor ben  vermezsem ayıp olur diye düşünüyorum 

tarafından
Düşünsene evine misafir gelmiş. Ona anlatmışsın oda cevap vermiş ama sen yüzüne boş boş bakmışsın. Bu resme  o :D Sonuçta bizde vakit ayırıyoruz. Üzülüyorum bazı konulara. Hele geçen gün birine çok üzüldüm. Birşeyler yazdım. Aaaa ertesi gün o çalgı cengi havasında ben hem yazdığım ile hem üzüldüğüm ile kaldım
0 oy
(431 puan) tarafından
Ayy bna çok yapıyorlar kız iyi de kötü de yorum yapsam cvp vermeyen çoook haaahaaa 
tarafından
Sırf bu yüzden bende kimseye artık birşey demek istemiyorum
0 oy
tarafından
canim bazen soruyu sorana cevap veriyorsun baskasi senin uzerinde ego tatminligi yapiyor oyleleride var
tarafından
Onlar başka canım neyin güç savaşı bu kadar anlamıyorum kafam dağılsın diye giriyorum daha çok sınır olup çıkıyorum
tarafından
aynen ya sorma neyse arada gercek insanlara denk gelmek guzel
0 oy
(12,487 puan) tarafından
Kız geçen post açtım 100 cevap geldi hepsine tek tek cevap verdim fırsat buldukça girdim cevapladım bazıları 2.3 yoruma cevap yazmaya eriniyor
tarafından
Bende artık o yüzden bakıyorum açtığı posta tek bir insanı insan yerine koymayıp cevap vermediyse banane diyerek çıkıyorum çok ayıp ediyorlar ya
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Bugün bende birinin yüzüne vurdum aynı bu sorunu post açıyo millet cevap veriyo hiçbirine geri dönüş yapmamış sebebi se çalışıyormuş çocuğu ve aile meselesi varmış bende en azından toplu teşekkür edebilirsin dedim artık anladıysa :D

tarafından
Bak iste bak. Kan beynime sıçrıyor. Madem aile meselen var madem çalışıyorsun o zaman buraya neden yazıyorsun. ÇOK yazıp rahatlamak istiyorsan git kağıda yaz at denize. Geçen bir kadına o kadar üzüldüm ki gece aklımdan çıkmadı. Sabah bi baktım çalgı cengi havasında hay Dedim ağzıma tüküreyim bi daha kimseyi takmam.. ÇOK ayıp çok..
(3,156 puan) tarafından
Yok yok burada yazılan çizilenlere kafayı takıpta kendini üzmeye değmez bacım dime ne yaptıkları belli olmuyo buraya yazmaya zamanı var ama cevap vermeye yok :) boşverrr salla gitsin :)
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Benimde en sinir olduğum konu yaa soru soruyo cevap vermiyo tee Allahım yaa
tarafından
Soru sorarken işi yok ama cevap verirken uzay üssünde çalışıyor
(1,772 puan) tarafından
Aynen aynen ☺️☺️
0 oy
(557 puan) tarafından
Aynn dimi bnde öyle oluyom cidden o kadar yaziyom cvp veriyon zahmte giriyom tavsiye fikir yada bidigimi paylaşıyom cvp bile yok yani vala pişman oluyorum
tarafından
Ben artık bakıyorum kimseyi takmadıysa yazmıyorum kafa dağıtayım diye giriyorum canım sıkılıyor öyle çıkıyorum
(557 puan) tarafından
He vala :-D:-D:-D:-D
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Onu yapanlar zaten belirli kişiler bide cevap vermeye vaktim yok diyip üst üste post açmaya vakit buluyolar ya bende bu bahanelerine deli oluyorum 
tarafından
Onu dedim zaten. Soru sorarken hic işi yok. Cevap verecek ya atomu parçalıyor çok yoğun. Hemen sonra bi daha post açıyor.
(9,626 puan) tarafından
☺️☺️ insanları anlamak gerçekten çok zor halbuki dediğin gibi en azından bi teşekkür  etseler
tarafından
Kesinlikle. Bu kadarcık bi nezaket...
(9,626 puan) tarafından
Ben hayatta kimsenin cevabını geri cevirmem çok nadir 1 2 tane kalır onuda zaman sonra görürüm çok zaman geçtiği için cevap vermiyorum onun dışında herkese cevap veririm hiç bise yazmasam kalp veya emoji koyarım çünkü insan kendini kötü hissediyo başıma geldiği için biliyorum biz vaktimizi ayırıp yazıyoruz sanki bizim evimizde işimiz gücümüz yok çocuğumuz çocuğumuz yemek derdimiz yok gibi bide benim ilgilenmem gereken çocuğum var cevap yazmak zorunda değilim diyenler var vur öldür
0 oy
(806 puan) tarafından
Yahu bir an gittim postuma bakıp geldim inceledim acaba kız bana mı yazdı da görmedim gözümden mi kaçtı dedim kendimden şüphe ettim ya en sevmediğim şeydir çünkü ve ben değilmişim neyseki :))) :))) ben kimseyi atlamam çünkü bak üzüldüm diye üşenmeden gittim geldim yaaaa... Takma kafana bunu densiz çok kişi var işine gelene cevap verende çok var. İnsanlar birbirini tanımadan nasıl nefret ediyorsa anlamıyorum bende 
tarafından
Ay kıyamam bak al sende bendensin.  Çok dert ederim Çok özen gösteririm böyle şeylere. Geçen kendimi ***** gibi hissettim biri yüzünden. Öyle de üzüldüm ki haline bi baktım sonra olan bana olmuş o başka alemde. Ama çok sık olmaya başladı bu. Önceden üye olmadan takip ederdim hadi bende olayım yorum yaparım paylaşım yaparım dedim ama pişman oldum. Ben canımı sıktığım ile kaldim
(806 puan) tarafından
Oyyy kuzum benim ya valla bende öyleyim gerçekten de çok dikkat ederim çünkü bana yapılmasını istemediğim şeyi bende yapmam. Ben senin yorumlarına çok denk geliyorum çok düzgün yazıyorsun üslubun da çok güzel mesela. Bende dikkat ederim buna da. Kendimden biliyorum çünkü. Bence senin kaybedeceğin bişey yok canım onlar kaybeder insan gibi değer veren birini kaybedenler onlar olacaktır ;)) çok ciddiye alma sende seni ciddiye almayani sinirlerini yipratma boşuna ❤️
tarafından
ÇOK haklısın yorumunu okumak beni çok rahatlattı çok teşekkür ederim. En azından tek değilmişim onu gördüm  :) çok sağolun bundan sonra çok takmayacağım
(806 puan) tarafından
Ne mutlu bana o zaman ☺️ rahatlamana sevindim ayrıca evet yalnız değilsin :))
tarafından
❤❤❤❤❤❤

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 299 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tanszuuu (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 284 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (298 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 956 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu