0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (6,016 puan) tarafından
Kızlar benim 4 görümcem var biri benden kücük digerleri büyük. Kücük olanla iyi anlaşıyoruz

Aslında digerleri de iyiler Bi kötülüklerini görmedim ama ne biliyim muhabbetleri beni sarmıyor Bi degişik. Mesela en büyük görümcem hep eşinin ailesinden dert yakınır ama hep. Bi küçügü cok cimri aşırı cimri sürekli paradan bahseder bana akıl verir kendince ama bunu sürekli yaptıgı için kendimi iş bilmez gibi hissediyom. Aaa ona o kadar para mı verdin aaa senin üç tane mi botun var aaa sen niye ogluna onu alıyon cok pahalı yani kızar gibi Bi hali var hep. Digeri de her konuda bana akıl verir gibi yahu sizin bildiginizi bende biliyom bu ortanca iki görümcemin cocukları da ikisinin de birer tane var benim oglumla yaşıt sanki onlar 10 cocuk büyütmüş ben cahilim. Sizin gecitigniz yoldan bende geciyorum. Belki kötü niyetli degil ler ama ben sevmiyorum muhatap olmak da istemiyorum ve temizlik falan hiç yapmazlar haftada ayda bir hep telefon başındalar her gün arıyorlar beni benimse işim hiç bitmez hep birseyle ugraşırım sen bizle konusmuyon diyolar konusmak da istemiyorum zaten de cogu zaman da işim oluyor acamıyorum telefonu sen cok Temizlik yapıyon falan diye alay eder gibi davranıyorlar. Velhasıl ben bunların kalbini kırmadan nasıl muhabbeti keserim kötü olmak da istemiyorum sadece konusmaları cok sıkıyor beni artık her seferinde gereken cevabı da veriyorum ama hep böyleler. Ne yapsam nasıl yapsam bilemiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız bende bi tane var var mı yok mu belli bile değil 
(6,016 puan) tarafından
Aman zararı olmasın da faydası olmasa da olur kız
tarafından
Onun yerine altı gorumcelik yapıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Demekki yeterince sınır çizememişsin canım eğer gerçekten rahatsız oluyorsan günde 3 defa cevap veriyorsan 1 ver. Başta çok laf yaparlar ama sonra vazgeçerler konuşmaktan. 

(6,016 puan) tarafından
Kız sorma dün eltimdeyim kalabalıktık diye açamadım iki üç kere aradı Bi görümcem sorna bende geri aramadım zaten. Bugün yine aradı sonra. Yani soguk davransam da, anladıkları yok
tarafından
Yok yok . Kırma o çizdiğin duvarı elbet yılacaklar. Ben çok insan attım o şekilde hayatımdan.  Gereksiz, beni rahatsız eden kimseyi tutmak istemiyorum etrafımda ama kırmamam da gerekiyorsa iki geri bi ileri yaptım. Sonra zaten hepsi teker teker gitti. Sen yeter ki bozma koyduğun tavrı yoksa her seferinde başa donersin
(6,016 puan) tarafından
Zaten böyle yapmaya devam etmekten başka, care kalmıyor '(
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Seninle arkadaş olmaya çalışıyorlar da pek tekin değiller gibi sana karışmaları hiç hoş değil.Mesafe koy.Meşgulum işim var her gün telefon açamam de.
(6,016 puan) tarafından
Diyorum zaten de anladıkları yok
0 oy
(880 puan) tarafından
Ay bian kendimden terettut ettim canim bizde üç gorumceyiz biri benden büyük biri benle yaşıt iki gelinimiz var biz hepimiz çok iyi anlaşırız bazen birbirimize dediğin gibi akıl veririz ama.hep karşılıklı kim hangi konuda bilgiliyse daha çok fikir verir hiç dediğin gibi düşünmedim biz hepimiz kardeş gibi davranıyoruz acaba onlarda senin gibi düşünüyormu ki kötü görümce olmak istemem ikisini de çok severim hiç el gibi değiller
(6,016 puan) tarafından
Ya arada sırada olur tabi bunlar her zaman böyleler artık sıkılmaya başladım size nee diye bagırasım geliyor o kadar cok bilmişlik yapıyolar ki
0 oy
tarafından
Bnmde gorumcem cok konusur fikir verir kendince bnde hic konuşmayı sevmiyorum sıkılıyorum yaa
(6,016 puan) tarafından
Bunlar fikir verir gibi de degil sürekli tembihler gibi kızar gibi Bi halleri var

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 260 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tulaysarican (7 puan) tarafından soruldu

381,154 soru

11,410,606 cevap

34,951 kullanıcı

...