0 oy
576 göst.
Aile kategorisinde (693 puan) tarafından
Kızlar dogum yapalı 23 gun oldu esımin aılesı hala gelmedı hastaneye ugramıstı abı abla kaynanam korona dıor yasak saatı dıyor yalslı oldugu icin cok uzak degılız aslında taksıyle 15 dkkaya gelır ben kendı aılemin yanında kalıyorum yakın evımız annmle sezeryan dogum yaptım ve ılk tecrubesızım lahusalıgımı burada el bebek gul bebek gecıtıyorum mısafır aıle dısında kabul etmıyorum zaten ama babaannesı hala gelmedı sızce normalmi bu durum ve benım bebegım yıllar sonra oldu 

14 Cevaplar

0 oy
(513 puan) tarafından
Aman kiz takma gelmese gelmesin
(693 puan) tarafından
Ya herkez sorsundan bıktım ve arıyor korona dıor ben cok istıorum dıor ve eminim eşimde uzuluor bana belli etmıo
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Boşver canım benim eşimin ailesi de gelmedi ilk torunları benim kız ama gelmediler 
(693 puan) tarafından
Tuaflar ama ya olurmu ıyle sey
(3,527 puan) tarafından
Aman boşver kız ben takmıyorum valla daha iyi gelmesinler :D
(693 puan) tarafından
Önemseseler gelırlerdı sonucta bide etraf sorusundan bıktım aslında bıde esime üzülüom benlik bişi yok
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Gelmezse kendi bilir iki gün sonra seni çağırdığinda gitmezsin bence tedbirini alıp gelir elin çocuğu değil torunu yani 
(693 puan) tarafından
Dimi ya haklıyım ama ben evıme gecnemi beklıolar sanki eve gwcıp napıcam burasıda benim evim artık kendi aikem bike babanesı goremedi falan demeye basladı eşime üzülüyorum aslında bu durumda oda yasamak ister bu duyguları aıkesıyle
(3,276 puan) tarafından
Ee Annengilde kalıyorsun onlaŕin tanımadığı birinde kalmıyorsun ki yani esin için çok kötü bir durum olur eksik hisseder kendini yani
(693 puan) tarafından
Aynen oyle evdede olsam annem yune yanımda olucak cok sukur iyikş annem varmıs yoksa ben tek basıma kalırmısım kimse yok o taraftan yanımda hamıleyken bıle olmadılar bıde esıme gelcz demıs aradı gelmıoz dedı esıme dıır bana kızıosunuz dımı dıye problem cıkartıcaklar dıye korkuom esım üzülsün istemıom esıme dedım sorma bıda bosver
0 oy
(157 puan) tarafından

Hahahaaa kız benim oğlan 8aya giriyor üstelik 3buçuk ayında sünnet oldu kaynana kayınbaba ilk kez dün geldi yattılar bugün öğlen gittiler. Bizimkiler normalde burada oturuyor ama bunsene köydelerdi. Oğulları kaç kere yanlarına gitti araçla isteseler onlarla gelirlerdi. Virüs biyerde bahane ama en güzeli hiç gelmemeleri inan. Dün burdalardı bıraktığı yerden devam kaynanam herşeye karışıyor. Oğlanı 8aya getirmişim Allahın izniyle hala şunu yedir bunu yedirme diyo söz hakkı var gibi :D

(693 puan) tarafından
Yaaaa cok fena b durum 8 aya kadar 1 yas dogum gunun e gelselernıs
(157 puan) tarafından
Yok cnm biz askerliğine gelirler diye düşünüyorduk yine erken davranıp beni utandırdılar :))))
(693 puan) tarafından
Haha guldurdun beni kızbAllah ta seni guldursün
0 oy
(5,220 puan) tarafından
gelmesin boşver sende kafanı dinle. ilerde sevmek için gelmek isterse anne korona var de geç kenara
(693 puan) tarafından
Cok mantıklı demişşin canım oyle yapıcam
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bencw gelmesin bebegin küçük zaten annende yaninda gerek yok kendi evine gecince gelir gider hemen
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Boşver gelmezse gelmesin 
(693 puan) tarafından
Artık kendi bılırdıycek bişi bırakmadı
0 oy
(806 puan) tarafından
Canım üzülme gelmezse gelmesinler zamanında ben çok üzüldüm de noldu sürekli çocuk yapın deyip dururlardi bize, şuan oğlum 6 aylık oldu,4.ayinda sünnet oldu.halen ne geldiler ne aradılar hamileyken de öylelerdi. Elalemin içinde yalandan torun yapın diyorlarmiş. Biz bir süre istemedik iki buçuk sene sonra istedik öyle de oldu istediğimiz zamanda geldi çok şükür ama yalandan bile olsa birkez aramadilar sadece yeni doğum yaptım ikinci gün yarım saat görmeye geldiler gittiler şuan da eşimde bende konuşmuyoruz artık bu saate kadar bekledik altı ay bide bunun hamileliği var uzun zamandır görüşmediler bizim içinde bittiler artık isteseler de görüşmücez avucunu yalarlar.... Zor günde yanımda olmayan iyi günde hiç olmasın artık bu saatten sonra...
(693 puan) tarafından
Evet bıde bu tarafıda var cocuk yapın dıolar hep olsun istıolar benim 6 yıl sonra oldu oyuzden sasırtıolar ya ne dıyelim
(806 puan) tarafından
İnsan eşini sevdiği için katlanıyor bazı şeylere ama o bile bir yerden sonra yeter artık dedirtiyor canım sen bide lohusasin hiç kafana takip üzülme sütünü etkiler. Sen yavrunla alâkadar ol düşünme kötü kalplileri
0 oy
(870 puan) tarafından

Gelmediklerine degil eşine üzülüyorsun daha çok 

(693 puan) tarafından
Evet cunkü üzülüyo bana karsı mahcup durumda hissedıyorum
0 oy
(146 puan) tarafından
Gelse napcak sanki bnm kaynanam 2 gün bnde kaldı hiç yardımcı olmadı sürekli uyuyodu sanki kış uykusundaymış gibi doğumumda yazdaydı:))) yararsa annen kardeşin yarar gelmesin daha iyi dert etme 
(693 puan) tarafından
Cok sukur annem kardesim hep yanımdalar zaten bi faydaları olmuyor gelseler evet
0 oy
(4,502 puan) tarafından

Keske bizimkilerde gelmese 8-)

(693 puan) tarafından
Haha sürekli gelmesinlertabi torunu gorup gıtsın yeterli babaanneligini yapar
(4,502 puan) tarafından
Aman hicde lazim degil valla canim tadini cikar=)
0 oy
tarafından
Bizimki hepsinde geldide ne oldu hep aglatti anam peşine dönmekten perişan kaynanam hala yemek yokmu hala ev temjzlenmedimi gelir laf sayardı otururdu köşeye :(
0 oy
(874 puan) tarafından
Ay yavrum Lohusasin sen bak keyfine ya üzülen görsün anasini surda günde kaç tane şikayet okuyoruz lohusayim kafayı yicem herşeye karışıyor çocuğumu bana vermiyor ki emzireyim diyen . Bırak keyfine bak büyüt benimki de gelmiyor bir aynı bina da akrabasına geliyor bana gelmiyor kendi binasında ki torunlarıyla içli dişli benim kapımdan geçip iki tıklamadan giidyor insan der aç kapıyı yüzünü olsun göreyim :) napim bizi düşünüyor böylesi doğru olan
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Normal cnm bende 3cu sezeryni oldum ve aileden hickimse gelmedi tlfnla geçmiş olsun dediler hediyeleride esmden gnderdiler ve kayinvalidem 72 73 husur 2kez geldi bna benm ailem yok ben gurbetteyim 3cocukla evdeym 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 286 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Elif.28 (345 puan) tarafından soruldu

380,618 soru

11,396,045 cevap

34,913 kullanıcı

...