0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Kızlar pandemi dolayısı ile korkuyorum hastanelerden varmı bi öneri bi tavsiye evladıma yardım edeyim geceden beri balgamlı öksürük basladi hafifde ateş

6 Cevaplar

+2 oy
(1,037 puan) tarafından
Canim tereyag az erit icine pekmez saniyelik ama hemen alcan ocaktan sonra limon *** bir iki damla 1 2 kasik icir kusturuyo balgam attırıyor yotube bakabilirsin sarac oglunun tarifi ben yapmistim kusarak atmisti balgami
(1,037 puan) tarafından
Sifa bulur ins cok gecmis olsun
(7,791 puan) tarafından
Bu ek gıda alan çocuklara göre değil mi
(1,755 puan) tarafından
4 yaşında çocuğum
(7,791 puan) tarafından
He tamam masallah büyükmüş :D bnm 3 aylık öyle oldu da şurup vermişlerdi seninde küçük sandım bı an cnm
(1,037 puan) tarafından
Ben hatirlamiyorum ayini ama kucuktu benim ki de 6 ayi geçmişti vermistim
-Reklam-
+1 oy
(164 puan) tarafından
Zencefil tozu bal karışımı 1 hafta dene goreceksunmukemmel bir karisim
0 oy
(215 puan) tarafından
Sıcak tut sıcak çorba mayoz kaynat çorbaların suyuna kat bir en önemlisi bal antibiyotiktir ver çok iyi gelir sıcak sütle
(1,755 puan) tarafından
Tamam canım peki mayoz ne demek
0 oy
(146 puan) tarafından
Kaç yaşında cnm 1 yaşında ise pekmezle zencefil ver balgam söktürüyo göğsüne viks sür ayakların altına limon sür çorap giydir ateşi düşürüyo
(1,755 puan) tarafından
4 yaşında canım teşekkür ederim pekmez vereyim hemen
(146 puan) tarafından
Rica ederim canım inşallah geçer hemen
0 oy
(129 puan) tarafından
Hunnap kulan canım birde serum fizyolik al burunundan sık geniz akıntısı ciğere inmesin balgam vara ciğere inmiş gibi ama bi saglık ocagına götür istersen
(1,755 puan) tarafından
Sağlık ocağına randevu aldım canım öğleden sonra için neolur neolmaz içim rahat etmedi
(1,755 puan) tarafından
Hünnap ne bu arada ilkkez duydum
(129 puan) tarafından
Hunap pekmez özü eczanede satılıyo sağlık ocagına randevumu alıyosunuz bizim burda randevu yok saglık ocagında birde kesin götür korkutmak istemem ama balgamlı öksürük bronşit olabilirbenim iki kuzumdada vardı ama evde mutlaka serum fizyonik bulundur böyle durumlarda geniz akıntısının ciğere inmesini önlüyo zaten ciğere inince başgam yapar
(1,755 puan) tarafından
Evet randevusuz bakmıyor sağlık ocaklari adana 'da yaşıyorum koronadan sonra böyle oldu hastaneye gider gibi randevu alıyoruz öğleden sonraya verdiler. Peki serum fizyonik nasıl kullanılıyor  hiç bilmiyorum ilk cocugum
(129 puan) tarafından
Bildiğimiz serum canım eczaneden istersen serum fizyolik diye verirler sırıngaya cekiyosun burun sipreyi gibi iki burnunada tarım yarım sıkıyosun burnu temizliyo geniz akıntısını önlüyo
0 oy
tarafından
Çocugun ne kadarlık canım bu ceviz in içinden çıkan ciğere benzer bir zar var iki parçanın tam ortasında onu demleyip içince çok etkili bir öksürük şurubu ve balgam sökücü etkisi oluyor eğer çocuğun 1 yaşından büyüse gönül rahatlığı ile içerebilirsin canim
(1,755 puan) tarafından
4 yaşında bi deneyeyim çok sağol canim
tarafından
Çok rahat tüketir o zaman canim içine balda katarsın şifa olur inşallah

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
0 oy
3 cevap 53 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (139 puan) tarafından soruldu

378,444 soru

11,327,870 cevap

34,783 kullanıcı

...