0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (855 puan) tarafından
İçe dönük doğdu tedavi görüyor doğduğundan beri 9 aylık şu an çok şükür düzeldi sağ ayağı tam olmadı diye tekrar alçıya alındı pazartesi doktora gidicez ameliyat olmasın kızlar düzelmiş olsun röntgene göre karar vericez lütfen dualarınızı bekliyorum

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah düzelmiştir canım
(855 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Rabbim mutlu haberlerle sevndrsn cnm
(855 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Rabbim hayırlı şifalar versin inşallah küçük yavrumuza inşallah düzelir 
(855 puan) tarafından
İnşallah kuzum
0 oy
tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin canım düzelir inşallah 
(855 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Düzelir inşallah canım benim yeğenimde ameliyat oldu bir ay olacak neredeyse onunda öyle alçıda durduyo şimdide alçı çıkınca kalıp verecekmiş onunla tamamen düzelecek bir daha olmayacak de mis senin bebik daha taze minnak o daha kolay iyi olur allahin izniyle 
(855 puan) tarafından
Ayakkabı kullandık biz ameliyat sonrası
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım cokmu dönük içe 
(855 puan) tarafından
Evet kuzum iki ayakta
0 oy
(5,323 puan) tarafından
İnşallah düzelmişti canım rabbim şifa versin
(855 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Benim kızıminda bir ayağı içe dönüktü hiç bir müdahale yapılmadı düzelir dendi . Allah yardımcın olsun inşallah seninki de düzelmiş olur
(855 puan) tarafından
Nasıl müdahale yapılmadı demek hafifmiş
(7,187 puan) tarafından
Yok canım ya baya ***** yumuk bir şeydi görünce çok ağlamıştım çocuğum ameliyat olacak diye ortapediye götürdm hatta orda da ağladım benim yüzümden mi oldu kilodan sebep mi sıkıştı ayağı böyle oldu diye şey etmiştim (≧▽≦) doktorum çok iyiydi Allah razı olsun ferahlatmisti icimi
(855 puan) tarafından
Hiç tedavi görmeden mi düzeldi nasıl oluyor csnım ne ilgisi var kiloyla
(7,187 puan) tarafından
Yeni anne olmanın heyecanı ile aklıma öyle geldi de alakası yok işte. Doktor sürekli masaj yap ters yöne doğru demişti ama benim kız hiç durmadan ağladığı için yapamamıştm yine de zamanla geçti
(855 puan) tarafından
O zaman sizinki başkadır bizimki alçısız asla düzelmez
0 oy
(291 puan) tarafından
Canim aynısını doktor dün ablamın be evi icin de söyledi ama onunki tek ayakmis 6 ay alçıda kalacak doğunca demiş biz de emin olmak için başka doktora gidicez bugün düzeltiyorum ciddi anlamda yoksa bı rahatsizlik oluyormu bebekte 
(855 puan) tarafından
Benim hamileyken bildiler ilk 3 ay alçı oldu her hafta değişen sonra ufak bi ameliyat oldu 2 hafta arka alçı da kaldı sadece ön taraf sargı sonra 23 saat ortası demirli ayakkabı giydi 6.aydan sonra demir siz ayakkabı geceleri ortası demirli ama bizim hep doktor ilk günden dediki sağ ayak inatçı sağ ayak tam düzelmedi için tekrar alçıya aldı 1 aylığına olmazsa ameliyat dedi oda kemiği kırıp döndürecek o ilk 3 aydan sonra 1 saat masaj yapıyorduk 23 saat kapalı duracak ya açık olduğunda
(855 puan) tarafından
İki ayağıda sardı diğeri zayıf kalmasın dedi
(291 puan) tarafından
Bizimki galiba sol ayak da emin değiliz annesi de öyle doğdu zaten de ablamın ayağı biraz içe dönük hicbirsikinti yok içe dönük ve diğer ayağına göre küçük bir buçuk yıl alçıda kalmış ayağı doğduğunda tabi hemen değil sonra fark edilmiş bakalım öğleden sonra başka özel hastaneye gideceğiz doktor ne diyecek inşallah çok önemli birşey değildir rabbim tüm bebekleri sağlığına kavuştursun daha çok küçükler birde şöyle birşey ben de hamileyim bir kardesim daha var o da hamile toplam 3 kız kardeş hamileyiz çok etkilendik
(291 puan) tarafından
Anladım canım o zaman senin de tek ayak sebebi neymiş araştırdiniz mi
(855 puan) tarafından
Kaç aylık bebek bizimki genetik çıkmadı test yaptırdık yapısal
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Hayırlı haberler alın insallah
0 oy
tarafından
Rabbım sifa versin canim 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Inşallah şifa bulmuştur inşallah düzelmiştir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
20 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 361 göst.
6 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı