0 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Urfaya giden bi kaynim vardi burda bilenler bilir kacar gibi gitmisdi onun askerlik muaynesi gelmis jandarma komutani cagirdi sabah inmis otobusden esimin fabrika ile kaynanain evi bir sokak var aralarinda esim gitmis kardesini gormeye ona bisey demiyorum sabah kayinbaba aramis esim aramis uyuyoruz saatin 8inde arayip duruyorlar actim esimin telefonunu hazirlan gelip alim sen ablana git anneme gelmek istemiyorsan zeynebi gorcek annem dedi hoporlorude acik esimin bende dedim ki kusura bakma ben kopeksem benim kizimda kopegin kizi oluyor sevmesinler abdestelri tutmaz sonra dedim esim tarafi şafi de lafimi sokdum kaynana soylenip duruyordu arkadan kapattim telefonuda suratlarina demin esim geldi hic bisey demedi ne kizdi ne surat asdi gayet mutlu bi sekilde yatti uyudu sizce iyi laf soylemismiyim kizlar

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tebrik ederim senide eşinide oh ne güzel olmuş

(2,765 puan) tarafından
Sagol canim bir iki laf ogretin bana ya cuk diye otursun kaynanaya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence çok iyi yapmışsın
(2,765 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
tarafından
Çok iyi demişsin ağızlarının payını ver ezdirme kendini
(2,765 puan) tarafından
Bide aile grubu var bunlarin oraya soyle yazdim

Kendime soz bana diken batiranlara guller acmiycam ayni dikeni layikiyla batircam dedim

Laf sahibine ulasmisdir diye dusunuyorum
tarafından
Güzel lafmış insan olan anlar bnce cnm
(2,765 puan) tarafından
Insan degiller ama insAllah anlamislardir
0 oy
tarafından
İsde bekledigimz hareketler ezdirmeyen kizlar kendinizi hak edene hak ettiği cevbu verin ağzına sağlık canım benm 
(2,765 puan) tarafından
Bundan sonra gerekene gerektigi gibi cevap vericem canim
0 oy
(2,479 puan) tarafından

İyi vurmuşsun lafı ders olsun onlara :)

(2,765 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
tarafından
 Oh gönderme kız
tarafından
Onlar öyle görmüyor soy onların diye bakıyorlar
(2,765 puan) tarafından
Zaten kizimi oglumun dölü diye seviyor bide kiz cocugu gibi degilde erkek cocugu gibi pipini goster cikar pipini diyip duruyor daha kabullenemedi kiz oldugunu
tarafından
Ayy pis kadın ya o ney öyle
(3,560 puan) tarafından
İğrenç mahluk kusura baksın o oğlunun dölü olmuyor bir tek!!! Ruh hastası senin yumurta olmasa o çocuk olmuyordu özürrrlü
(2,765 puan) tarafından
Benim doktor 7 aya kadar erkek dedi kaynana heryere duruydu erkek diye 7 ayda kiz oldugunu ogrendim diyorki doktor ne bilcek erkek o diyor doktor erkek derken boyle demiyirdu sonra kiz diyince doktor ne biliyor ben kac cocuk dogurttum erkek olcak diyordu kizim oldu simdi gene hamileyim karnima gozunu dikip bakiyor saatlerce erkek erkek diyip duruyor bende inadina dedim kizim olucak gene doktir dedi diye ama doktir daha bisey demedi ben sussun diye dedim
0 oy
(2,843 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın ezdirme sakın kendini. Ezdirme ki seninle o şekilde konuşamayacaklarını anlasınlar. İstediği hakareti etsin sonra ertesi gün herşey yine güllük gülistanlık olsun oh ne ala memleket. Boşver canını da sıkma ama bu durumu normalleştirme de yoksa hep çekersin kuzu. 
(2,765 puan) tarafından
Yok canim asla artik guler yuz yok bana diyorki ben ona kaynana diyormusum oda boyle yapiyormus o bana sanki annelik yapiyorda ben ona anne dicekmisim
(2,843 puan) tarafından
Annelik edene anne deniyor deseydin. Bide yaptığı çirkinliklere kılıf arıyor. Ne kötü ya Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın.
(2,765 puan) tarafından
Ben daha kendi oz anama anne demedim o kim oluyorda anne dicekmisim bana sutunumu verdi altimimi degistirdi karnimimi doyurdu kalp kirmakdan huzur bozmakdan baska bisey yapmadi ölsem gene demem anne diye
0 oy
tarafından
Çok iyi demişsin canm helal olsun ezdirme kendini
(2,765 puan) tarafından
Artik gerekene gerektigi gibi davranicam kim olursa olsun
0 oy
tarafından
Gayet iyi yapmışsn benim olmadığım yerde evladımın da işi yok terbiyesiz kadın o çocuugu bile doldurur
(2,765 puan) tarafından
O gun bayagi uzulmusdum ama suan moralim yerinde
tarafından
Taşındınızmı peki esra
(2,765 puan) tarafından
Yok canim tasinmadim ama iyikide tasinmamaisim iptal olmusdu ve simdi anliyorumki her isde bi hayir vardir derler ya tasinsaydim kaynanayla ayni mahallede olucakdim simdi gelir alirlardi kizimi sevmeye suanda bir saat surer yurumek ama arabayla 10 dk
tarafından
Zorla alacak degil
(2,765 puan) tarafından
Valla benim kaynana bi defa cocugu kuacgimdan indirmedim kendisi istedi yok dedim rahatsiz dedim soylenfi gitti gorumceyi yollamis getir diye aynisini ondada dedim bu sefere esime demis oda geldi kucagimdan aldi anasina verdi yapar yani
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Cok iy yapmisin.esininde kizmaya haki yokk.sana neller soylemis.anasi kotu kizimi iyy.iy yapmisin 
(2,765 puan) tarafından
Ya o biraz annesine duskun laf soylettirmezdi onlarin evinde yasiyorken ama ne zaman ayrildik onlardan esim cok degisdi
(1,438 puan) tarafından
Benim esimde annemciydi.ama evlendikden beri annesi bize neller yapmadi.cok cekdirdi.esim sabir sabir artik biktdu.ben hep susudum.esim kendi gordu.simdi annesiyle konusmuyor bilee.cok rahatim
(2,765 puan) tarafından
Benimoyle olmaz ya bizimkiler cok degisik kadin ne yaparsa yapsin yaslidir buyukdur diyip susuyorlar
0 oy
tarafından
Çok da iyi olmuş çok da güzel olmuş öyle insana öyle muamele yapılır 
(2,765 puan) tarafından
Valla iyi yapmisim o zman normelde asla cesaretime kapilipda diyemezdim burdakilerden cesaret aldim
tarafından
Buranın gazına çok gelme canım sen yine de ama senin kaynana hak etti kesinlikle geçen söylediklerinden sonra benim gelip dövesim geldi yani
(2,765 puan) tarafından
Ama hep susdum canim baktim olmuyor hani derler ya kotuluge iyilikle cevap ver diye hep oyle yaptim susdum hep qma baktum ki kadin beni dilsiz sandi ustume daha cok cikdi
tarafından
Çünkü insanlara iyilik yaramıyor canım
(2,765 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Yuh sana köpek mi dedi kaynanan
(2,765 puan) tarafından
Kopek kelimesi soyledigi en hafif kelimelrrden canim daha beter kelimeleride vardir
(6,672 puan) tarafından
Az bile etmişsin o zmn esinede aferin valla kimi var daha gelip üstüne eşiyle kavga eder
(2,765 puan) tarafından
Benim kavga etmezde suc sende sen karsilik veriyon sus der normalde ama bu sefer demedi
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Ohhh güne mutlu başlama sebebi resmen :D 
(2,765 puan) tarafından
☺ guldum valla bende senin sayende
0 oy
tarafından
Afferin kiz sana çocuğu da gösterme belli bir zaman yollama kudursunlar köpek demek ne demek sen ömür boyu o eve gitmesen kimse sana bisey diyemez hakki yok sakin ezilme mesafeni koy kimse haddini aşamasın nokta.:))
(2,765 puan) tarafından
Oyle yapcam zaten esimede dedim zeynebide beni gormesjnler deger kiymet bilsinler eger anlayabilirlerse tabi dedim bisey dmeedi
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Esin mutluysa bize laf söylemek düşmez 
(2,765 puan) tarafından
Bisey demedi valla geldiginde suratida asik degildi yani gayet tebessumle geldi kiziyla oynadi sobayi yakti elimi tutarak uyudu
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Aferim kiz hakettiler walla ii yapmisin
(2,765 puan) tarafından
Sagol canim hak edene hak ettigi hibi
0 oy
(257 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın canım 
(2,765 puan) tarafından
Bana diken batiranlara artik guller degil dikenlerimi layikiyla batircam artik

İlgili sorular

0 oy