0 oy
223 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (4,758 puan) tarafından
Sorum yukarıda 7 haftalık hamileyim  hazır maske krem şeklinde maske yapabilir miyim siz yapıyor musunuz 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Deryammmm aşkımmm şimdi haberim oldu asminime kardeş mi geliooor ay çok sevindim asminin doğumu daha dün gibiydi ne çabuk geçiyor zaman ❤️ güzel anne tekrar hamile yaaaaa❤️❤️ rabbim kucağına almayı nasip etsin cinsiyeti merakla bekliyorum
(4,758 puan) tarafından
Ay sağol kuzum teşekkür ederim darısı başına inşallah canım benim bende merak ediyorum cinsiyeti sende yok mu bir şey kuzum asmin 19 aylık bende 2 aylık hamileyim tatlım
tarafından
Züheyr Eymen de 19 aylık oldu teyzesi kocam kontrol haplarimi sakliyor çok istiyor çocuk aşkım Eymen 5 aylıktı diyordu çocuk yapalım diye bunca ay zor ikna ettim bezi bıraksın Eymen bende düşünüyorum aşkım
(4,758 puan) tarafından
Hayırlısı olur inşallah canım ben daha hazır hissetmiyordym ama oldu şükür senden de güzel haberler bekliyorum özelden yazayım dedım özele kapalı senın
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Yapmadım ne olur ne olmaz
(4,758 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Benim de içtiğim ilaçlardan yüzümde hem sivilce cıktı göz kapaklarına kadar herşeyim sivilce dolu maske yapio yapmama arasında kararsızım bende 
(4,758 puan) tarafından
Bende sivilce yok kuzum ne ilacı aiçiyorsın
0 oy
tarafından
Bal muz yoğurt karıştır yap canım maske aydınlık veriyor yüze diğerleri kimyasal kullanma bence gül suyu ile tonik de yapabilirsin pamuğa dök gül suyunu yüzünü temizle sil oda aydınlatıyor cildi düzenli kullanırsan 
(4,758 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim kuzum
0 oy
tarafından
Yapmadım yapmıyorum

Krem sürerken bile 10 kere falan araştırıyorum ne olur ne olmaz diye canım

Içim rahat etmiyor korkuyorum 

Doğal kahve telvesi falan deneyebilirsin ama onların zararı olacağını sanmıyorum :)
(4,758 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim kuzum
0 oy
(27,312 puan) tarafından

Doğal şeylerle yapılsa sorun olmaz

(4,758 puan) tarafından
Öyle yapacağım artık sağol tatlım
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Hayır yapmıyorum.
0 oy
tarafından
Aa sende mi hamilesin canım bende hamileyim biz beraber doğurmuştuk. Hayırlısı olsun. Sende çocuğuna üzülüyor musun.biz çok istedik oldu çok şükür ama ben çok ağlıyorum oğlum için. Sanki hakaret etmişim gibi hissediyorum;( ne zaman gececk bu hislerim 
tarafından
Aynen bizde öyleyiz ama vicdan yapıyorum iste
(4,758 puan) tarafından
Geçer inşallah canım ben ilk günlerde kötüydüm kızm süt isteyince beni zorlayınca ona baktıkça ağlıyordum şimdi kestim blraz daha iyiyim çok şükür tatlım
tarafından
Ay darisi bize insallah
(4,758 puan) tarafından
İnşallah canım amin dualarım seninle kuzum Rabbim kolaylık versin
tarafından
Cok tesekkur ederim canım valla iki gundur düşünmekten basım ağrıyor
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Aa kız gözün aydın hamile olduğunu bilmiyodum sağlıkla gelsin insallah
0 oy
(122 puan) tarafından
Valla içimden hiç bişey yapmak gelmiyor su sıralar.. Ben de 7 haftalık hamileyim.. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 222 göst.
1 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 322 göst.
25 Ekim 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Miros1995 (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 299 göst.