0 oy
355 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından

Bebeğim 34 günlük çok sıcakta tutmuyorum ama bunlardan çıktı bazen solup tekrar çıkıyorlar isilik mi acaba ? Yüzünde çenesinde kafasında ensesinde ve göğsünde var alerji de olabilir mi ?

image

image

7 Cevaplar

0 oy
(1,077 puan) tarafından
Sıcaktan olmus canım. Termometre al eve evın derecesini 22 23 den yukarı yapmazsın 
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim ev sıcak ama kalın giydirmiyorum aslında. Süt alerjisi olabilir dedi bi dr diyette yapıyorum ama düzelme olmadı yumurta yedim arttı gibi oldu kafam çok karışık umarım isiliktir
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Isılıge benziyor 
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorum için hergün yıkıyorum kalın giydirmiyorum başka ne yapabilirim acaba ne kadar sürede geçer bu isilik
0 oy
(13,203 puan) tarafından
İsilik canım korkma bizde de hep var
(3 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim içim rahatladı biraz alerji olabilir diye çok korktum geçmeyince geçer gibi olup tekrar çıkıyor
0 oy
tarafından
Isılıge benziyor canım
(3 puan) tarafından
teşekkür ederim  geçmeyip artınca korktum
tarafından
Cok giydirme canım
(3 puan) tarafından
Kısa kollu zıbın bi de ince tulum var aslında kat kat giydirmiyorum isilik yüzde de çıkar mı
tarafından
Cıkar canım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İsilik gibi canım
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumunuz için umarım alerji değildir
0 oy
(47 puan) tarafından
İsilik bu alerji daha kötü oluyor
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim içim rahatladı
0 oy
(66 puan) tarafından
Böyle küçük bebeklerde genelde çıkar hatta iyi bişey olduğunu söylerler bebek kilo alımı için bi kaç güne geçer 
(3 puan) tarafından
İnşallah  teşekkür ederim git gide artmaya başladı azalmayınca korktum bende dr lar da tam kesin bişey söylemiyorlar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
15 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Yarennnnnnn (32 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 80 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
0 oy
8 cevap 296 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,704 puan) tarafından soruldu

374,613 soru

11,204,311 cevap

34,506 kullanıcı

...