0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (5,134 puan) tarafından
Görümcem şehir dışından geldi burdaki diğer görümceme gitmişler taaa sabah kahvaltıya hemde akşam yemegine bana haber vermediler bu arada biz kuzen oluyoruz teyzemin kızları yanı normalde diğer görümcem bana gelince ben burdakini de çağırırım.o akşam üstü eşimi aradı burdaki görümcem beni de aramıyor abi akşam yemege gelin diye bende gitmedim ayrımcılık yaptıkları için üzüldüm açıkçası çünkü ben buraya yeni gelin geldim kimseyi tanımıyorum etmiyorum en azından banada haber edebilirlerdi şimdi diğer görümceni yemege alıcam bu beni çağırmayanı da çağrıyımmı bilemedim pekte içimden gelmiyor ama sizce ne yapayım.

7 Cevaplar

+1 oy
(3,830 puan) tarafından
Valla canım 2 yengem var aramız çok iyidir birbirimize sürekli gider geliriz ama ablamlar bana gelince  ya da ben ablamlara gidiceksem çağırmayız ne olursa olsun konuşacaklarımız oluyor rahat etmek istiyoruz
(5,134 puan) tarafından
Bi taraftan da öyle de düşündüm belki konuşacakları vardır diye de sanırım burda yeni oldugum ve yanlız oldugum için biraz alındım
(3,830 puan) tarafından
Hiç alınma canım aranız iyiyse umursama ben yeri gelir bir yengemi davet ederim diğerini etmem ya da sadece yengelerimi çağırırım ablalarımı çağırmam bunda bir sorun görmedim o yüzden eğer aranızda da sorunda yoksa boşver
(6,978 puan) tarafından
Ever bende bunu dusundum yani hemen akinmaya gerek yok, aksama cagirmislar iste bence kusecek bi durum yok
(5,134 puan) tarafından
Ya buraya yeni geldim ya alışmaya çalışıyorum kimseyi tanımıyorum sanırım yanlız hissettim kendimi ondan üzüldüm biraz
(6,978 puan) tarafından
Olabilir canim fazla duygusal bakmissin olaya, uzme kendini
-Reklam-
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Çağır bence kötülüğe kötülükle gitme boşver. 
(5,134 puan) tarafından
Sanırım öyle yapıcam
(2,493 puan) tarafından
Teyze kızı olsan da evlendikten sonra sen gelin onlar görümce oluyor. Can ciğer olduğun birden görümcelik taslayabiliyor. Boşver.
0 oy
(119,076 puan) tarafından
kuzenmissiniz cagir bosver el olsa takma derdimde kan baginiz var 
(5,134 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(580 puan) tarafından
Niye bu kadar stres yapıyorsun cnm çağırma o seni çağırdı mı ki..... 
(5,134 puan) tarafından
Yoo beni bile aramadı eşimi aradı yemege gelin diye bilmiyorum kı
(580 puan) tarafından
Çağırma yüz verme şuna bir daha ki sefere nasıl arıyor seni gör bak cnm
0 oy
tarafından
Hic cagirmam yerinde olsam 
0 oy
tarafından
Sana naptilarsa aynısını yap herkes haddini bilsin gelin  olunca iş degisiyo demi  kuzenken  herşey cok güzel gelin olunca atışma dışlama oldu cnm sende dışla  a haberim yok biler3k yapmadim falan de benimkiler oyle eder şeytan kiliklilar
0 oy
(3,213 puan) tarafından
İnsanın kardeşiyle başbaşa kalmak istemesinden doğal ne olabilir ki bence çok gereksiz bu tribin. 
(5,134 puan) tarafından
Trip yapmadım alındım biraz
(3,213 puan) tarafından
Bence alınman çok yersiz. İki kız kardeş tabi ki yalnız kalmak isteyecektir. Arasalar gel demek durumunda kalırlar.

İlgili bir soru bulunamadı

378,036 soru

11,314,841 cevap

34,755 kullanıcı

...