0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (609 puan) tarafından

Kızlar let go da satış yaptınız mı hiç..benim yemek masam var satmak istiyorum yepyeni iki yda 3 defa yemek yendi sadece.cocuk odasinda duruyordu çocuk olunca oturma odasına koydum ama satmak istiyorum hem yer tutuyo hemde kullanmıyoruz ...satarsam kargo işi nasıl olur acaba bilginiz varmı normal kargolar ile gönderilirmi acaba kargo ücreti çok tutar diye düşünüyorum nasıl gönderim yapabilirim

12 Cevaplar

0 oy
(3,822 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsan genelde o çevreden gelip alıyorlar canım konum bilgisi paylaşıyorsun ilçe olarak satarsan sana gelip alıyorlar kendileri 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uzak yerlere satış yapmayabilirsiniz yakınlardan genellikle alım yapılıyor 
0 oy
tarafından
Şehir içinde satsana. Uğraşma kargoyla. Gelsin alsınlar 
(609 puan) tarafından
Hiç satış yapmadım ordan oluyorsa öyle denerim canim sagolasin :)
tarafından
Rica ederim oluyor tabii :)
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Ben satış yapıyorum. Kargoyla falan uğraşmadım hiç hep elden teslim satıyorum veya alıyorum. Tavsiyem sende öyle yap. Kimisi kıl çıkıyor. Gelip beğenen alsın gitsin
(609 puan) tarafından
Tmm canim çok sağol :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Genelde elden aliniyir letgoda ayni sehirden satis daha kolay oluyir, ben satış yaptim, cami onunde bulustuk elden verdim
0 oy
(1,338 puan) tarafından
Biz cok eşya sattik alici gelip evimizden aliyor hep yakinlara sattik biz
0 oy
(1,399 puan) tarafından
O kadar buyuk eşyayı uzaktan alan olmaz yakin çevreden eve gelip bakıp alırlar kendileri götürür 
0 oy
tarafından
Canım Bn yapıyorum satış. Zatenn yasadıgm yerden alıcılar cıkıyor oturma grubu ve TV sattım cok ıyı ya eskı leri elden cıkardım valla Bn bayıldım letgoya 
0 oy
(4,003 puan) tarafından
kargo ile satis yapman zor olur , alan olmaz o sekilde , yakin yerlerden gelip alan olur , ben o sekilde kose takimi , yatak odasi dolabi sattim . fiyati uygun tutarsan kisa surede satilir , emin misin ama masayi satmak istedigine sonra yeniden almak istersen cok masrafli olur
(609 puan) tarafından
Valla evlenirken kalabalık aile oluyoruz diye sözde kayinpedrler kendi annemler toplanır ymek yeriz diye heves edip almıştım .dugun zmani takı yüzünden kavga ettik 7 senedir görüşmüyoruz.sadece ilk zman bı iki kez heves edip sofra kurmuştum şimdi durup duruyo mutfakta var bı tane oda açılan mutfak masalarından kendi annemler gelince hepimize rhat yetiyo..o yüzden bı dha ihtiyacımda olmaz canim ya
0 oy
(129 puan) tarafından
Uzaktan kimse görmeden almaya gelmez aynı şehirden alıcı olan görmek isteyebilir adını erkek adı yapmalısın kadın ismine saçma sapan yazanlar çıkıyo çünkü birde ölücüler dolu olur hep en son kaç olur 50 tlye verin hemen alayımcılar. İnşallah istediğin paraya satarsın.
0 oy
(1,083 puan) tarafından
Letgoyu çok kullanıyorum ben çok şey sattım bulunduğum şehire satıyorum zaten kargo yok diye biliyorum varsada ben kullanma taraftarı değilim gelip bakıp alıyorlar 
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Buhar makinesi sattık elden verdik biz ama kargo ile değil 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 290 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Zannan (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
27 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mirayy (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 162 göst.
0 oy
0 cevap 27 göst.
18 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,796 puan) tarafından soruldu

397,019 soru

11,874,930 cevap

35,990 kullanıcı

...