0 oy
461 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
1hafta önce başima gelen olayi anlatmak istiyorum. Instagramda gezinirken yardimci oyuncu araniyor ilanlari vardir belki denk gelmişsinizdir bende öylesine başvuru formunu doldurdum ama bana dönüş yapacaklarıni sanmıyordum 2gün sonra beni bir kadin aradi ve başvurumun onaylandigini yasak elma ve alev alev dizisi için başvurum kabul görüldügünü söyledi ofisine çagırdı şartları konuşmak için randevu bile verdi ayni gün için ama ben gitmedim daha dogrusu tlf kapattıktan sonra numarayi engelledim ve korktum ya dolandırıcıysa diye eşime bile söylemedim. Sizce ne kadar mantıklı olabilir bu yani siz olsaniz güvenip gidermiydiniz

11 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Sen oraya gidince senden fotoğraf çekimi için 100 200 arası para isticekler resimlerini ajansın kataloğuna koyup seni aricaz dicekler sonra sende verdiğin 200 TL ile kalcaksin maleseff
tarafından
Ben merakimdan formu doldurdum geri dönüş yaparlar diye düşünmedim. Dolandırıcilar o zaman ya
(14,004 puan) tarafından
Aynen doğru verdiğin parayla kalıyorsun
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Madem gitmicen niye basvurdun :D
(6,734 puan) tarafından
¯\_(ツ)_/¯
+1 oy
(15,785 puan) tarafından
Girmeyeceğin bir şeye neden başvuru yapıyorsun ki. Numaranı vermen bile hata
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Banada dolandirici gibi geldi çünkü oyle basit diziler degil oyuncuyu sosyal medyadan arayacaklarini hic sanmıyorum 
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Böyle oluyır zaten figüranlık yapıyosunuz abim Fatmagül ün suçu ne de oynamıştı polis olarak
0 oy
(806 puan) tarafından

Gitmicen macera olsun diye form dolduruyon sende bir alemsin ya :D 

0 oy
(866 puan) tarafından
Hevesinizi kırmak istemem ama bunu herkese yapıyorlar yani başvurunca ofise çağırıp ofpgraf cekicez kayıt yapıcaz deyip fotoğraf adi altında 200 lira gibi bir para alıyorlar  .etrafimda boyle giden para veren cok oldu ama hic geri dönüş olmadi 
tarafından
Hayır zaten benim filmde dizide oynamak gibi bir derdim yok sadece merakimdan başvuru yapmiş bulundum
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Canım eltim iki çocuğu için gitti çocukların fotoğrafını cekmisler ve çocuk başı 300 lira istemişler ama sizinki kardeş deyip hani size de yüklenmeyelim ikisi için 400 verin demişler. Fotoğraflarıni falan çekmişler işte reklamlar için bı replik.ezberletmisler sözde video çekmişler ama ne arayan oldu ne soran bı daha. Ayrıca küçük karnimda yıllar önce TRT de bı dizi için gitti. Ve parasını vermemişler nedeni içinde cast ajansına kayıt edildikten sonra ilk işin için para almıyorsun vs. Falan demişler.
tarafından
Allahim ya bildigin dolandiricilar o zaman. Bende merakimdan başvurdum oynamak için degil
(6,047 puan) tarafından
Bide eltimin çocuklarının fotoğraflarını kendi ajanslarinin sitelerinde paylaştılar ama yok yani hiç bisekilde geri dönüş olmadı bir tek kayıt yaptıktan bi sene sonra arayıp süreniz doldu gelin kaydınızı yenileyelim demişler. Yani gelin sizden biraz daha para tirtiklayalim gibi
tarafından
Aynen öyle.
(6,047 puan) tarafından
Neyse canım durup dururken dolandırılmayın şimdi paran cebinde kalsın :)
tarafından
He canım ya zaten gidemezdimki el kadar bebeyle
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Zaten başvuran herkesi arıyorlar uygunsunuz vs gidince resim çekiyorlar ücret istiyorlar ama çağırmıyorlar
0 oy
(5,220 puan) tarafından

benim kardeşimi de aramışlardı sen anlat karadeniz vardıya o dizi için kardeşim bi sevindi bi heyecan dedim ne oynayacan hastanenin orda yoldan geçen adam puhahahah bide gece yarısına kadar durmuştı da 50lira mı ne almıştı :D

0 oy
(7,165 puan) tarafından
Çukurda eniştemin motoru oynamisti (≧▽≦) Kurtlar Vadisi'nde de amcamın oğlu 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 843 göst.
23 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
0 oy
0 cevap 26 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 296 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Suravebebisi (2,186 puan) tarafından soruldu

377,287 soru

11,290,837 cevap

34,706 kullanıcı

...