0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (603 puan) tarafından
Gecen gun arkadasim hamileyken kaybedilen bebeklerin ahirette 1 yasinda olarak dirilecegini ve ben vefat eden bebegimi 1 yasindaki haliyle gorecegimi soyledi. Nasil tum insanlar 33 yasinda dirileceklerse hamilelikte kaybedilen bebeklerin 1 yasinda dirilecekmis. Bu konu hakkinda bilginiz var mı dogru mu bu ?

11 Cevaplar

+3 oy
(712 puan) tarafından
Canm herkes 33 yaşında ama sibyanlar yani 15 yaşını doldurmamış olanlar kaç yaşında melek oldularsa o vakitte kalacaklar ve Allah dostları da söylüyor cennette ki o zümre de sadece o bebeklerini kaybeden anne babalar dünya da yasayamadigi zamanı orda yasayacaklarmis yani onların yaşı şu olur bu olur diye bi kesin bilgi yok bende bebeğimi kucağıma aldıktan 3 ay sonra kaybettim cennette nasıp olursa o haliyle karşılaşacağım hatta herkes cennet cehennem diye ayrıldıklarında o bebekler araf kapısında bekleyip anne ve babalarını isticekler Allah onlara girin cennetime dediğinde Ya Rabbi anne ve babamız olmadan giremeyiz cennetine dediğinde Allah a.c tekrarlıyormus ve bu 3 kez tekrarlanıyo sonunda Rabbimiz siz benden daha mı merhametlisiniz alın annenizi babanızı da girin cennetime buyuruyormus 
(712 puan) tarafından
Aylinim senin bak cennet kuşlarından sonra hüma kuşun var öp yerime ballisini bu aralar göremiyoruz onu da

Ben oğlumu kaybettikten sonra millet o kadar konuştu ki anlatamam yani eşim akşam geldi bi sohbet dinletti elhamdülillah dedim başka bişey diyemedim
(712 puan) tarafından
Belkide kuzum herkesin hakkında hayırlısı olsun inşaAllah
-Reklam-
+1 oy
(6,669 puan) tarafından
İlk defa duydum cnm
0 oy
(48,481 puan) tarafından
hiç duymadım canim
0 oy
tarafından
Böyle bir şey hiç duymadım canım herkesin 33 yaşında dirilecegini ve anne çocuğunu çocuk anneyi tanıyacağını biliyorum ve bu şekilde vefat eden çocukların ana babalarını almadan cennete girmeyeceklerini 
0 oy
(32 puan) tarafından
Tüm insanlar  kaç yaşında öldüyse, o yaşında da dirilicektir.. Çünki, ölüm anı bütün anıların son hali.
tarafından
O yaşında diriltilmesi ayrı ama cennette herkes genç olacak
0 oy
tarafından
Canım bende 33 diye biliyorm bunu hiç duymadim
0 oy
tarafından
33 yaş diye bilmiyorum ama herkes genç yaşta olacak diye biliyorum 
0 oy
tarafından
Merak ettim ben de görümceme sorayım hafız kendisi
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Hiç duymadım ki ya
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Bunu duymamıştım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 34 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseskizinannesi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseskizinannesi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 193 göst.
0 oy
2 cevap 107 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,885 cevap

34,752 kullanıcı

...