0 oy
86 göst.
Aile kategorisinde (376 puan) tarafından
Kızlar kızım 1 yaşında ankardan urfaya uçak la gitcem 1 saat 45 dk ilk defa bincem ve eşim yanımda yok neler yapıyorsunuz binince kızıma koltuk almaya gerek varmı yoksa Kucağımdami dursun birde kızım emzik smmjyo sadece anne sütü ve biberonda su içiyor basınç için hangisi ni emse daha iyi olur ha bide bavulum çok fazla eşim Otobüs le gondercek tek sorunum bebek arabası aliyorlarmi

6 Cevaplar

0 oy
(826 puan) tarafından
Almaya gerek yok canım ama ona da bilet keserler benimki 15 aylık 30 lira mı 60 lira mı öyle bişey kesti bebek arabasını uçağa kadar götürwbiliyosun uçaktan inince sana teslim ediyorlar ben uçak kalkarken emzirdim yolun çoğunda uyudu uçak inerken de Bi sıkıntı olmadı basınç için 
(376 puan) tarafından
Saol canım çok uzun sürüyormu iniş kalkış benim kızım fazla emmez memeyi iki dk emiyor bırakıyor
(826 puan) tarafından
Hava alanında aynı anda kalkan inen uçak sayısına bağlı giderken kalkış uzun sürdü ama dönerken o kadar uzun sürmedi canım
-Reklam-
0 oy
(14,091 puan) tarafından
Bebek arabasini uçağa binene kadar yaninda götüruyorsun girerken teslim edebiliyorsun. Çocuğa koltuk alamazsin , para öduyorsun ama çocuk senin kucağinda gidiyor.  Yol uzun değil gidene kadar uyur bence. Emzirme önlüğü al yanina lazım olursa emzirirsin. Yanina süt al desem evden çıkmadan sütü sağsan bile o süt uçağa binene kadar  hava alaninda idare eder seni. Uçakta mecbur kalırsan emzirirsin. 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben büyük kızım 6 aylıkken Kibrisa gittim. 1 saat civarı sürdu yolculuk. Kalkışta basinctan etkilenmesin diye mamasini içirdim, kendim de sakız çiğnedim. Kucağım da durdu sıkıntı yaşamadık. Valizle birlikte bebek arabasını da almışlardı. 
0 oy
tarafından
Evet bebek arabasini aliyorlar 2 yasina kadar koltuk almana gerek yok bilet alirken bebek diye belirtirsen bitek.vergi parasi aliyor bebege 35 40 tl oda sanirim.zaten bebek kemeri veriliyir sana bagliyorsun kalkip incegi zaman istersen su verebilirsin  basinc icin bende oglumla rahat olsun  diye en on koltugu satin aliyorum diz mesafesi varya hangi ucakla gideceksin
0 oy
(188 puan) tarafından
Canım bebek arabanı da uçağa alabilirsin kalkış ve iniş esnasında basınç dan rahatsız olmasın diye süt ver 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 138 göst.
6 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Nur.06 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
10 Ekim 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Gamzeakarsu (1,006 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Glsm444 (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Glsm444 (310 puan) tarafından soruldu

384,828 soru

11,511,022 cevap

35,171 kullanıcı

...