0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kayınvalidem psikiyatri polikliniğine yatacakmis bugün bana diyor sen kal eşimin abisi epilepsi hastası onun hapları var üç öğün kayınpederim var bı de konu bunlar da değil gidip kalmak içimden gelmiyor hiçbir kötü günümde yanımda olmadılar eşim askere gitti yoklardi evlerine almadılar evimi taşıdım iki çocukla yerleştirdim ağlaya ağlaya gelip de çocuklara bakmadı daha bir çok şey sayabilirim içimden gelmiyor

9 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Senin çocuklara kim bakacak
tarafından
Hayır bizim eve gel de bak diyor kayınpederime eşimin abisine
(4,698 puan) tarafından
Ben bakmazdim eşin ne diyor bu duruma
-Reklam-
0 oy
(312 puan) tarafından
Bir bahane bul gitme o zaman. 
tarafından
Eşime gitmek istemediğimi söyledim haklısın dedi
0 oy
(1,939 puan) tarafından
O zaman gitme çocuklarını bahane et kızı falan yok mu onlar gitsin gidemem de 
tarafından
Yok kızı o hastanede yalnız kalacak beni eve istiyor kayınpederime abisine bakayım diye
(1,939 puan) tarafından
Ben olsam gitmezdim şahsen bahane bul gitme onlar senin yanınd aolmamış senden iyilik beklemeleri saçma ben olsam gitmezdim eşini ikna et
0 oy
tarafından
Senden başka bakacak kimse yok mu
tarafından
O kendi yatacak psikiyatri polikliniğinde beni eve istiyor eşimin anneannesi var o baksın
tarafından
Sen bilirsin canım içinden gelmiyorsa eşine söyle girme de yoksa da Allah rızası için yap
tarafından
Eşim haklısın dedi
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bakamam benim çocuklarıma kocama kim bakacak de geç madem yemeklerini yollarsın bi. küçük çocuk değilki ilacı da sen içiresin
tarafından
İşe gidiyor ben yollucakmışım
(5,220 puan) tarafından
tööbe tööbe eli ayağı sakat mı benimde kocam gidecek de geç senin yanında olmayan insanın sende yanında olma boşver. ayrıca neden kaynpederle kayınbraderle aynı evde kalasınki kocansız öyle saçma şey mi olur
0 oy
tarafından
İstemiyorsan gitme kuzum 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Mecbur degilsin gitmeye ve soylemelisin hangi zor gunumde yanimda oldunuzda smdi beni cagiriosunuz de ha gidersende Allah rizasi icin gitmis olursun onlar icin degil 
0 oy
(116 puan) tarafından
Kadın tutun canım bir iki günlüğüne çok almazlar heralde. Kaynananın kardeşi yok mu? 
0 oy
(705 puan) tarafından
Haklisin gitmemekle ama kendimi senin yerine koyduğumda sürekli olarak olmasada 2 gunde bir gider evi toplar yemek yapar çıkardım. Peygamberimiz "size diken atana gül verin" buyurmuş. Ölümlü dünya onlar senin günahını alsın boşver sen iyilikten yana ol

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 523 göst.
0 oy
1 cevap 39 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sevda01 (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hilay (332 puan) tarafından soruldu