0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (703 puan) tarafından
Bir haftadir annemlerde kalıyorum oğlum 3gundur asla bezini açtırmıyor özellikle kaka yaptığı zaman eline telfon verip denedim düz yatirinca hemen ağlamaya başlayıp kalkıyor mecburen ayakta değiştirme ye çalışıyorum oda hemen bez açıldım i kaçıyor hertaraf pislik oluyor direk banyoya götürüyor m korkup daha çok ağlıyor mecbur temizlemek  zorundayım ama o ağlarken bende ağlıyorum çok üzülüyorum poposunda yara filan hiç bişey yok benden başkası asla değişmez altını zaten ben ondan daha çok agkyrum üzüyorum diye acaba neden bir anda böyle oldu nasıl geçecek 

5 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Sırtı vs acıyor olabilir mi canım yumuşak biyere denesen kaç yasinda
(703 puan) tarafından
Yatağa da denedim canm 2 yaşında asla düz yatmıyor inan çok üzülüyorum ağladıkça
(3,055 puan) tarafından
Acaba canım istemiyor mu değiştirmek yani utanıyor vs olabilir mi ama o yaşta bebekler istemiyor zaten çok zor ağlaya ağlaya degistiriryolar
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
Hiç fikri olan yokmu
0 oy
(457 puan) tarafından
Benim kızda 15 aylık ağlaya ağlaya degistiriyoruz
(703 puan) tarafından
Neden oluyor acaba poposunda bişey de yok ama silince ağlamaya başlıyor kucağıma gelmek istiyor  önceden nhic byke yapmazdi
(457 puan) tarafından
Hoslanmiyorlar canım yatirilmaktan ıslak mendille silinmekten bence artık tuvalete yapma vakti geliyor birazda ondan bı de benimki çok sinirli .
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Canım sunnet oldu mu. Organını bır elle bakalım kırecleme fılan mı yaptı aceba
(703 puan) tarafından
Olmadı canm pipisinde sorun yok rahat yapıyor ama değişmeye gelince kaçıyor korkuyor bişey olcak diye galiba silerken ağlıyor hemen korkup
0 oy
tarafından
Herkezin içinde mi aciyosun canım..uyaniyo olabilir...yada kakasindan korkutugu için gitsin.istemiyo olabilir..konuşmaya çalış ..üstüne çok gitme .senden başkasına kaka mis yaptin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 60 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sunshine (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 557 göst.
11 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem48300 (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 167 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde seren55 (1,398 puan) tarafından soruldu

380,714 soru

11,398,834 cevap

34,923 kullanıcı

...