0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Damakları şişiyor üst damakları ama ortada ateş ve istahsuzliktan başka birşey yok

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde 11 aylığa giricez. Diş cikarirken sadece huzursuzluk oldu. Emziriyorsan bol emzir. Çorba tarzı biseyler ver. Kilosu normal sanki aşırı zayıf degil
tarafından
Doktor 7 aylıkken o kiloya zayıf dedi  önümüzdeki ay kontrol var bide demir.ilaci.kullanmiyorum kullanmaya başlayayım mi 10 gu n kullanmistik  sevmiyordu  kusarak  çıkarıyordu doye vermedik 7 aylıkken kan değeri güzel çıkmıştı kullanmadığım halde
tarafından
Emeklemiyor canm hiç emeklemedi
tarafından
Yurutecle biraz geziyor 3lindende  tutup  yürütüyorum ama eskiden yiyordu şimdi hiç yemiyor
tarafından
Ben Demir ilacı hiç kullanmadim. İkisinde de. Normal bazı çocuklar emeklemeden yürür. Dişleri aciyodur ondan yemiyor olabilir. Kendi yemesine izin ver. Yap biseyler koy önüne kendi yesin öyle daha iyi yer belki
tarafından
Eskiden yiyordu öyle canm şimdi eliyle alıp direk yere atıyor istemediği icin
-Reklam-
0 oy
(5,320 puan) tarafından
Benimkide öyleydi o aylarda doktora götürdük supravit verdi iyi gelmişti şurup
tarafından
Sağlık ocağı mi verdi canm  aklımda kalsın bu ilaç   doktor bakalım m3 diyor
(5,320 puan) tarafından
6 aylıkken 8 kiloydu kızım 11 aylıkken 8600 olmuştu doktora söyledik az almış dedi. İştah yoktu hep diş çıkarttı bizim doktor tıp merkezinde Bi uzman. Surup yazdı şurup bitinceye möllers balık şurubuna başladık iki ayda toparladı hatta şu an 15aylık 10 kilo oldu yemesi de baya düzeldi. Ha şimdide azı diş köpek diş aynı anda çıkıyo genede iyi şükür
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Canm distendir bir süre öyle oluyo ama duzeliyo uzulme
(1,908 puan) tarafından
Üst dişler zor cikiyo hepsi arka arkaya patliyo oyuzden çocuk halsiz ve huzursuz olur ama gecer
tarafından
Inşallah canm çok çok sağol valla stres yapıyorum kemikleri gorunuyor
(1,908 puan) tarafından
Hepimiz geçtik o süreçten dişler patlasın herşey düzelir geçmiş olsun
tarafından
Allah razı olsun canm cok sagol desteğin icin
(1,908 puan) tarafından
Rica ederim:))
0 oy
tarafından
Bu aylarda oluyo canim dis cikarirken cok yavas kilo alir sen en sevdigi seyleri surekli yedirmeye çalış ben bu dönemlerde bi tek kasik mama bi de muz yedirebiomistim baska yemedi yani
tarafından
Nerelerdesin canm sen birşey anlatmam lazım post mu açıyım napsam bilemedim
tarafından
Anlat canim merak ettim yaa giremiyorum su aralar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
26 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mutluu annee (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 228 göst.
28 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.

379,454 soru

11,359,257 cevap

34,836 kullanıcı

...