0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (3,796 puan) tarafından
https://vm.tiktok.com/ZSJ1HnVQm/

Özgecan aslan ölümsüzdür 

Şiddet görüp bilekleri canlı canlı kesilip sonra da yakılan bu kardeşimizi asla unutmayacağım

Yok böyle bir vahşet bitmiyor bu insanlığın AYİBİ ..

7 Cevaplar

+6 oy
(7,971 puan) tarafından
Sevdacım güzel paylaşimlar yapiyosun cnm ama bu kadar trajedik şeyleri sürekli dillendirmek psikolojinj bozar
(3,796 puan) tarafından
Sürekli dgl gerektiği kadar dillendriorm ki bugün ölüm yıl dönümü biz hatrlmassk eğer YAZIKLAR OLSUN ozmn
Benim bozmuyor cancağızim düşündüğün icin teşekkür ederim ♥️
-Reklam-
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Malesef unutuyoruz ateş düştüğü yeri yakiyo unutturuluyo ve yeni cinayetler ortaya cikiyo allah ailesine sabır versin 
(3,796 puan) tarafından
Amin inşallah Tuğba inşallah ❤️
O çok acı çekti ölürken Allah evlatlarımizi korusun
(12,776 puan) tarafından
Amin rabbim herkesin evladını korusun eceli öyle imiş malesef zor ve acılı ama :(
(3,796 puan) tarafından
Öyle tabi ama kendimi aileisnin yerine koyuyorum da benim aklım kalbim almıyor yaa onlar ne yapsın nasıl daynasin cidden helal olsun ONLARADA

Birgün bir pislik çıkıp onca emekle bin bir dertle büyüttüğümx evlatlarımızı bizden böylesine canice özellikle almaasin inşallah
(12,776 puan) tarafından
Öyle deme herkes malesef her acıya alisiyo nice insan anası babası vefat ediyo ama hayat işte malesef yaşıyoruz
(3,796 puan) tarafından
Alışıyor evet ölüme alışılmasa zaten insan kafayı yerdi
Ama nrml bir silah la vurulup öldrlmesni isterdi o anne hani o duruma geleck kadar o kız vahşice katledildi cnm maalesef
0 oy
(12,277 puan) tarafından
Bir de bu şarkıyı söyleyen çocuk Rahmetli oldu o yüzden çok üzülürüm her bu müziği duyduğum daallwh bin kara rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 
(12,277 puan) tarafından
Oyoe biliyorum ben
(3,796 puan) tarafından
Hayır canim ölmedi
(12,277 puan) tarafından
Yaa ao zaman karıştırdım benn
(3,796 puan) tarafından
Aynen cnm yaşıyor hala şükür:)
(12,277 puan) tarafından
;))☺️ iyi madem.adsmi.oldurdum iyimi  tövbe
0 oy
(3,919 puan) tarafından

Kadına şiddet hayır diyoruz ama maalesef durduramiyoruz:'(

(3,796 puan) tarafından
Çünkü dur demeyi biz değil devlet demesi lazım cnm yasalad cezalar demesi lazim
0 oy
(7,511 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah <3 nur olsun Özgecan inşallah<3 burda azap dolu öldü gitti pislik mekanı cehennem olsun inşallah 

(3,796 puan) tarafından
Yatacak mezarı olmadı kimse kabul etmediydi
O kıza Cook acı cektrdilr cookk Allah ömür dünyada yanlarına brkmaz zaten öldülr
(7,511 puan) tarafından
Cehenneme  Ebu celil gibi odun taşısın inşallah
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Canım Özgecan'im ilk değildin sonuda gelmedi her gün bir yenisi eklendi katiller aramızda dolaşırken siz masum kadınlar toprak altında kaldınız 
0 oy
(4,247 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun insallah unutulacak gibi degilki zaten:'(

İlgili bir soru bulunamadı

396,351 soru

11,856,056 cevap

35,949 kullanıcı

...