0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar merhaba Ankara'da yasamiyorum ama ailemin yanında Ankara'da doğum yapmayı düşünüyorum o yüzden fiyatlar hakkında bilgim yok özel hastane doğum ücretleri  paketsiz fiyatlar ne kadar bilginiz var mi

8 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ankara hastaneside ozelden farkı yok kuzum ayrı odalar wcler televizyon özeldeki konforun aynısı bi araştır bakalim
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım arasitryim bi
tarafından
Canım aankara hastanesi kaç haftalık olana kadar kabul ediyor? Birde refakatçi alıyor mu
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ankara şehir hastanesi muhteşem tavsiye ederim ozelden farki yok cok güzel ilgileniyolar
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Ankara şehir hastanesini siddetle tavsiye ederim özelden farkı yok
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Tam geçen sene kecioren medicalpark da dogum yaptım.  Doğum paketi almıştım 7 bine. Ama sadece doğum 4 buçuktu sanırım . Şimdi bir sene geçti fiyatlar artmış olabilir 
0 oy
(68 puan) tarafından
Ben Kasım'da koru da 5.300 e yaptım ama benim doktorum disardandi koruyla anlaşması varmış öyle oldu. Korunun kendi ücreti 8 -9 bin civari
(7 puan) tarafından
Adı neydi acaba doktorunuzun  ben de öyle olabilir diye düşünüyorum çünkü bir doktora baktm 4 hastne ile anlaşması varmış aralarında koru da vardı  ama hastane fiyatları doktor ordan kendi ücretini alıyor dedi
(68 puan) tarafından
Fatma Bolkan o da Çukurambar da koru hastanesinin hemen arkasında muayenehanesi. Muayene ücretleri de 300 TL ama 15 gün içinde ücret almiyo galiba tam bilemiyorum
(7 puan) tarafından
Tesadüfe bakın size özelden yazmak istiyorum
0 oy
(253 puan) tarafından
Mayıs ayında doğum yaptım sincan lokman hekim hastanesinde 3600 liraydı 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Hacettepe hastanesini tavsiye isterim istersen özel doktorda tutabilirsin her muayene başı 160 tl
0 oy
(954 puan) tarafından
Ankara şehir Hastanesinden çok memnunlar odaları tekli güzel ilgililer diye bi bak istersen . Devlet hastaneleri kaç haftalık olduğuna bakmaksızın ilgilenmek zorundalar özel son haftalarda kabul etmeyebilir onların seçimine kalmıştır

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 348 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Sedadz (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 147 göst.