0 oy
589 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin işinden dolayı 4aydır evinden uzaktayım 2 ay kaynanamlarda kaldm 2 da annemlerde kaldm hala annemdeyim yakında taşınıyorm kendo evime kızım 6aylık ben hiç doğdugundan beri tek bakmadım birileri vardı yardımcı olcak şimdi kimse olmıcak üstelik kaynımda kalcak benim evimde ben cok korkuyorm ya şimdi bile yoruluyorum o zaman nasıl yetiştirem yemegı temızlıgı bilmıyorm siz nasıl yapıyorsunuz

31 Cevaplar

0 oy
(16,136 puan) tarafından
Vallahi bacım madem doğurduk her bir şeye yetişmek zorundayız. Kimseye güvenip doğurmadık ya o bu şu yanımızda kalacak diye 
tarafından
Orası öyle tabi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dört dörtlük detaylı bir iş yapamıyorum kızım 15 aylık olduğu kadar olmadığı kader diyorum artık elimden başka bisey gelmiyor kızımın bu günleri tekrar geri gelmeyecek sonuçta bu bir süreç 
tarafından
Öyle canım aynen
0 oy
(119,603 puan) tarafından
gece herkez uyuyunca yapiyom ben rahat ediyom
tarafından
Mantıklı:)
0 oy
(503 puan) tarafından
temizliği hafta sonu eşimle birlikte yapıyoruz. yemeklerimi de gündüz bir ara kızımı uyutup çabucak yapıyorum canım bende yeni yeni alışmaya çalışıyorum bebekli hayata. bu arada kızım 3 aylık :)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Oldugu kadar genelde bebek uyuyunca yapıyorum
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Hanım kızım saolsun hem çalışıyorum hem evimin işini yapıyorum
tarafından
E maşallah o zaman
0 oy
(48,833 puan) tarafından
kaynin neden kalacak yetistigi kadar yapiyorum 
tarafından
Kocamla aynı yerde calısıyolar belli süre mecbur kalcak bu yaz evleniyor zaten
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Tek bakınca temizliğe evi toplamaya falan pek vakit kalmıyor yemeği yetiştirsem yeter temizliği esim gelince hallediyorum gunduz cocuk uyuduğunda yapabildigim kadar yaparım 
tarafından
Eşim banada yardım etse cok iyi olur valla
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Sabah erken kalkarsak hep beraber yetiştiriyorum eö kalkınca illaki aksıyor 2 çocuk var bende de
tarafından
Allah yardım etsin erken kalkan yol alırmıs:)
0 oy
(883 puan) tarafından
Bir oğlum var 8 aylık haftada üç gün evin her tarafını sil supur toz al yıkanacak yerleri yola herşeyi yapıyorum çokşukur en fazla 5 saatimi aliyo ama misler gibi oluyo yaparsın sende. İnsallah aksine bende biri yanımda olunca sallıyorum ;))
0 oy
(679 puan) tarafından
Benin 9 aylik bbegim sabah 10 gibi kisa bi uykusu var o arada evi toplarim sadece silip supurme kalir onuda oglen orumcege koyar yaparim oglen uykusunda da yemegimi koyarim ama sabahtan yapmazsam aksama kadar yetisriremiyorum duzenin otururunca 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy
5 cevap 91 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Linkin (15,336 puan) tarafından soruldu

381,753 soru