0 oy
588 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin işinden dolayı 4aydır evinden uzaktayım 2 ay kaynanamlarda kaldm 2 da annemlerde kaldm hala annemdeyim yakında taşınıyorm kendo evime kızım 6aylık ben hiç doğdugundan beri tek bakmadım birileri vardı yardımcı olcak şimdi kimse olmıcak üstelik kaynımda kalcak benim evimde ben cok korkuyorm ya şimdi bile yoruluyorum o zaman nasıl yetiştirem yemegı temızlıgı bilmıyorm siz nasıl yapıyorsunuz

31 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından

Evimi bokkk götürüyor cnm:woot:

tarafından
Bu kadar açık sözlü olma :D
tarafından
Kaynım olmasa neyse de kaynım oldugu için geriliyorm
(682 puan) tarafından
Annesinin kuzusu gerçekler maalesef sedef kaybın neden sende kalck
tarafından
Eşimle beraber calısıyor aynı yerde bizden başka kimsesi yok mecburi belli bi süre kalcak bu yaz inşallah evlencek
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Valla 2 coxuk var. Her fırsatta temizlik yaparım. Cok titizim.  Suan bile camlarin önünü sildim. Yağmur yagacagini  bile bile. Herseyimi de dört dörtlük yapiyorum
tarafından
Maşallah Allah güç kuvvet versin ben hamladım sanrm ya kac cocugun var bazı insanlar dogustan enerjik sanrm benim annemde cok titzdir maşallah hiç oturmaz
(442 puan) tarafından
2 tane hiperaktif  cocuk  . Ölsem de o ev tertemiz olacak. Ben de çok yoruluyorum. Bu saatler olunca pilim bitiyor
0 oy
tarafından
Hepsini sabahta hallediyorum temizlik yemek mis. Sonra bakıyorum keyfime çocuğumla 
0 oy
tarafından

Kendim bakıyorum çok şükür yetişiyor<3:D

tarafından
Maşallah kuzum
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Tabiki de 

Hayır :D

Heryer heryerde

0 oy
(3,276 puan) tarafından

Evet geliştiriyorum  ama 3 hafta oldu dip bucak temizlik yapamadım kızımdan fırsat bulamıyorum çünkü öğlen 1 de uyanıyoruz :D

0 oy
tarafından
Keske kendime ait evim olsa da esimle cocugumla yaşayabilcegkm tek derdim temizlik olsa :(
tarafından
Canım ya inşallah olur sabretmek lazım bende 4 aydır ordan oraya sürünüyorm ona ragmen cok zor geldi
tarafından
Insallah canim :)
0 oy
(222 puan) tarafından
40 ligindan beri kendim bakiorim tabiki herşey roket dörtlük olmuyor ama zamanla alisiorsun şimdi 2 buçuk yaşında olduk şükür daha iyi
tarafından
Kaynımdan dolayı sorun yapıyorum eşim olsa umursamam
(222 puan) tarafından
Kayanın neden sizde kalicakki
0 oy
(1,475 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
3 tne cocugm var en küçüğü 4aylik ev yemk camasr cocuklar eş hepsine yetiyom 
(1,475 puan) tarafından
Sagolsun çocuklarla eşim cocuklar yaramzlik yapiyo esimde niye burasi toplanmadı diyo ben motor oluyom ozamn adamdan laf yedgmde
tarafından
Sinemcik kuzum nerelisin sen resmine baktım da bizim göçmen tarafına benziyor sun
(1,475 puan) tarafından
Bulgar göçmeniyim  ama turkiyede doğdum büyüdüm
tarafından
Bende arnavutum kuzum burda doğdum büyüdüm
(1,475 puan) tarafından
Tanistgma memnun oldum cnm
0 oy
(921 puan) tarafından
Yapiyorsun ya is basa düştümu kendini korkutma :)
tarafından
Görcem bakalm kızıma hamile kalmadan önce gece bile iş yapardm ama şuan pilin bitik gibi
(921 puan) tarafından
Suan hamilesin ondan usengeclik var duzelirsin insallahh
tarafından
6aylık kızım var hamile değilim ama 4aydır evimden ayrıyım e bebegım var diye de bana pek iş yaptırmadı kimse acıkcası iş yapmadıkça hamladım sanrm
0 oy
tarafından
Kızım uyuduğu zaman evimi yemeği herşeyi hakediyorum cnm çok şükür yetisiyorum herşeye ☺️
tarafından
6aydır hep birileri oldugu için yanımda sanki yetiştiremicem gibi geliyo üstümde bi agırlık var cok yorgun hissediyorum kendımı
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Bende öyleydim eşim yoktu kızım 6 aylıkken geldi o zamana kadar herseyi hep annemle yaptık sonra evime gectim zorlanmadım ben kızım 6 ay çok yıprattı gazliydi sonra rahatladık evime geçmeye denk geldi Allah'tan bebeğin sakin akıllı bi bebek olursa kolay olur zorlanmazsın birgun yetişmez ertesi gün yaparsın nolacak
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Yetiştirebildiğini yapacaksn dört dörtlük bi düzen beklemiceksin yani çocuk önde gelecek hepsinden çünkü :)
tarafından
Kesınlıkle
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Gündüz uyurken yada oyuna daldığında yaptığımı yapıyorum yapamadığım kalıyor
tarafından
Bnmde öyle olcak sanırım
0 oy
tarafından

Naaayynnn bebeğim evim uçuyor :D

0 oy
tarafından
Yetistirebiliuorum diyenler bordo bereliler valla 3 çocuk var bende 
tarafından
Aynen:)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
2 tane kızım var evimin her işine yetisiyorum çok şükür. Günlük en az 2 çeşit de yemek yaparım.
0 oy
(3,408 puan) tarafından
3 cocuk ve 3 cocuga bedel bir koca 190 metre kare ev ustune bide hamileyim yetistiriyorum cnm yaa sabah erken kalkarim 10 da butun islerim biter ogleden de yemegimi yaprim 
0 oy
(30 puan) tarafından

30+4 hamileyim bende herşeyi bir günde yapamıyorum her gün bir iş yapıyorum canımdan önemli değil:) 

tarafından
Sen zaten dikkat et canım
0 oy
(673 puan) tarafından
Uyudu mu uyu dinlen sen de. Firsati oldu mu baska temizle. Olmadi kalsin. Ne zaman yapabilirsen

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
0 oy
2 cevap 63 göst.
0 oy
5 cevap 89 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Linkin (15,244 puan) tarafından soruldu

380,323 soru