0 oy
601 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Burda böyle postlara 23 25 cvp gelirken

image bizim için canını veren arkasında ailesini  boynu bükük ırakan şehitlerimize verile değer

imagegerçekten değmezniş  1 fatihabile okuyan yok arkaları dan okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun

24 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
BURDA NE KADAR ÇOK YORUM YAPILIRSA POST OKADAdar fazla süre sayfada kalıyor belki daha fazla sayfada kalırdı daha çok dua eden olurdu niyetim şov  yapmak başkasını yargılamak değil RABBİM  HERKESTEN RAZI OLSUN 
tarafından
Takilma kardeşim niyet önemli burda bu posta denk gelmedim hiç gerçekten ama kimsenin kalbini bilemezsin kesinlikle ben Rabbime araliksiz her gece yatmadan once once sehit ve askerlerimiz o icin sonra aileleri için sonra kendi ailem sonra darda olanlar sonra çocuğum ve eşim icin dua ediyorum surelerimi okuyorum hepimiz elhamdülillah müslümanız burda yazip okuyup etmek degil önemli olan kimseyi girip bakmamis okumamis etmemis durum yorum begeni olarak değerlendirme bence niyetin güzel olabilir icinde ki saf temiz duygu önemli olan kendi adima söylüyorum sen kadar üzülüyorum cunku bnmde babam esim ve oglum var sehitlerimizde birinin oglu esi veya babasiydi inan herkes dusunuyodur ama burasi bunun yeri değil diye düşünüyorum platform belli dertlesmek es cocuk hakkinda bilgi alisverisi icin kurulan bi yer niyetin güzel ama su yargılayici daavranis biçimin yanlis bnm gibi görmeyenler da vardir postunu herkesi töhmet altinda bırakıyorsun suan
-Reklam-
+6 oy
(1,329 puan) tarafından
Ne biliyosun okunmadigini bı senmi Yanıyon şehitlere. Ne saçma bir karşılaştırma.simdi o postlaea yorum atan herkesi zan altinda bırakıyorsun. Belki senden çok yaşın fatiha okuduk. Postuna cvp verilmeyince atarlanmakda moda oldu.
tarafından
Allah okuyandan  okumayandan razı olsun ben kimseyi zan altında bırakmadım bu tirip de değil bu gün ben gördüm ailesinin ne durumda olduğunu inan  söylediklerin aklıma bile gelmedi
(1,329 puan) tarafından
Şehitlerimize verilen değere bak canlarını verdiklerine değer mi çok ağır bı itham. Ailesini görmüş uzulmussun ama başkalarını yargılama hakkını vermez.
+2 oy
(1,939 puan) tarafından
İlla oraya okudum yazmak gerekmiyor belki okuyor ama oraya yazmıyor 
tarafından
Allah okuyandan razı olsun cnm
+1 oy
tarafından
Kimsenin icini bilemeyizkj illa gostermek gerekmiyo blki okuyolardir 
tarafından
Allah razı olsun okuyandan kuzum bu gün ailesinin  ne halde olduğunu gördük küçücük 9 yaşında yavrusu arkada babasız kaldı
tarafından
Kiz postu acan senmiydin deros rabbim sabir versin askerlerimiz canimizdir
tarafından
Bendim kuzum bizim yan apartmandan şehitler yarın gelecekler
0 oy
tarafından
Ben dün gördüm cnm açtığın postları dünde demiştim müsait değilim diye o yüzden diğer postalrada yazmak istemedim ama dualarım hep onlarda ❤️
tarafından
Allah  razı olsun kuzum ateş düştüğü  yeri yakıyor yarın geliyor şehitlerimiz  bizde karşılayacağız  allahın izniyle
0 oy
tarafından
Canim ila cevap olacak diye birsey yok ki bende 2 amca sehit verdim bu vatana surekli aklima dustukce okurum ve yazmadim hic burya rabim hepsine rahmet eylesin haklarini odeyemeyiz canim bosver takilma sen oku Rabim okuyandanda okumaynda razi olsun 
tarafından
Amin kuzum allah razı olsun
0 oy
(774 puan) tarafından
Bu postları sen paylasinca şimdi gördüm sürekli girmeyince her postu göremiyorum malesef 
tarafından
Rabbim geride kalanlara sabır versin kuzum insan üzülüyor gerçekten
(774 puan) tarafından
Öyle tabi ki haberde geçen 1 dakikalık bişey görüyoruz arkada kalan kocaman bir aile az önce Kur'an'ı mi okudum bugüne kadar bir kere Allah diyen herkesin günahları af olsun diye bağışladım ama dediğim gibi postunu hiç görmedim Allah okuyandan razı olsun
tarafından
Amin kuzum alllah razı olsun
0 oy
tarafından
Çiçeğim ben her dua postunu görünce fatihadan tut Yasin olsun fetih suresi olsun hepsini her gün zaten askerlerimize okuyorum düzenli bir şekilde ama yazma gereği duymuyorum eminim birçok kişi vardır benim gibi yapan 
tarafından
Allah razı olsun kuzum inan cevap veren olmayınca çok üzüldüm  onların kim bilir nasıl canı yanmıştır can verirken
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Bu tarz dua isteyen herkese dua ediyorum bir fatiha  istemişsin okuduk canm ama yazmadık 
tarafından
Allah razı olsun canım okuyana birşey demedim zaten
(2,028 puan) tarafından
Anladım  canm da postunu görüp  musait olan herkes okumuştur  bence:) onu demek istedim
tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Benim anasayfama düşmüyorlar bile 
tarafından
Bilmiyorum kuzum  rabbim geride kalanlara sabır versin
(2,393 puan) tarafından
Amin inşallah :(
0 oy
tarafından
Fatiha postunu gordum okudum ama okudum yazmadim
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Bu akşam yasin okudum ama oraya yazmadım ki her gören de bir fatiha okumuştur eminim 
tarafından
Allah razı olsun canım benim
(1,772 puan) tarafından
Amin inşallah senden de böyle zamanda duaya ihtiyaç var bunu görüp bize hatırlattığın için
0 oy
(10,573 puan) tarafından
Okuyorum ama yazmadım cnm oraya yazmadım diye okumuyorum anlamına gelmiyor
tarafından
Okuyandan alllah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Ben yazmasam bile duami ederim 
tarafından
Allah  razı olsun kuzum
0 oy
(848 puan) tarafından
Başkalarının postunu ss atıp karşılaştırma yapman o kadar sacma ki. Sehit verdik Evet De kimse baska konu konusmasın Cevap yazmasn mı. Görüp okuyup yazmayanlar vardır Diye hicmi düsünmedin. Belli cok uzulmussun ama Kimseyi de hedef alan seyler yapma O postlarin sahibi çıkıp sana bisey dese Ne cevap vercen acaba. O postlara verilecek cevap bulmuslardır ve vermislerdir Senin postunda da dua istemissin okunmuştur emin ol ama yazilmamistir. Sen o postlari Ragbet gorsun yorum yapilsin diyemi actında fazlaca Cevap yorum bekliyosun. 
tarafından
Düşünce ne saygı duyarım öyle bir niyetim yok Allah razı olsun cnm
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Belki okyolardir illa yazmalri mi lazım mesela dun bi arkads bi bebek icin sifa olarak zikir cekin dedi ben cektim ama yazmdm 
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Duanın sessizi makbuldür....
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(579 puan) tarafından
Her namazımdan sonra okuyorum Yasin okuyorum şehitlerimiz için bunu burda yaygara etmeye hiç gerek yok yapan Allah için yapar ve bunun sorgulamasını sen yapamazsin kimsede oraya okudum yazmak zorunda değil 
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Okuyunca illa okudum yazmazsak kabul olmuyor mu biz her gün dua ediyoruz ama hiç post açmak aklımıza gelmiyor buda biraz şov bence 
tarafından
Şovmu kadının nasıl titrediğini ben gördüm bu gün yarinda şehit karsılayacağız  Allah razı olsun
(14,036 puan) tarafından
Seni kast ettim kadını değil
tarafından
Burda ne kadar çok yorum gelirse post o kadar sayfada geliyor eğerki çok yorum gelseydi daha çok insanın okumasına  vesile olunurdu onlar zaten cennetin en güzel yerindedir rabbim biliyor bunu şov olarak görüyorsan da sen bilirsin bende asker eşiyim şehidimizin üstünden şov yapacak değilim
0 oy
(48,788 puan) tarafından
görmedim o postu gorsem mutlaka okurdum askerlerimiz bizim en kiymetlilerimiz
tarafından
Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 223 göst.
18 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 416 göst.

381,589 soru

11,423,556 cevap

34,981 kullanıcı

...