0 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (723 puan) tarafından
Diyet yapanlar her gün spor yapiyo musunuz yaoiyosaniz hangileri yapiyosnz kaç dk yapiyosnz etkili olması icin

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uygulamalar var onlari indir ordan bak
(723 puan) tarafından
Niye kız ben sizin fikrinizi de merak ettim naptnz diye sordum sadece kızdın heralde :D
-Reklam-
0 oy
(723 puan) tarafından
Kizceler bana cevap yok mu:((
0 oy
(826 puan) tarafından
Lesliee yapıyorum youtube dan açıyorum ama hava güzel olursa sahilde Bi saat yürüyorum öncelikli tercihim bu oluyor 
(723 puan) tarafından
Dışarıda yürümek güzel oluyo ya bu aralar havalar çok güzel gidiyo bende disarda yurucem bende duruma gore spor yapiyom soguksa evde .leslie kaç mile yapıyon
(826 puan) tarafından
3 mil halsiz bırakıyor beni 2 ye düşürdüm canım
(723 puan) tarafından
Faydasını goruyon mu veriyon mu kuzum kilo
(826 puan) tarafından
Diyete ilk başladığım zaman canım ilk hafta yürüyüşle 3.5 kilo vermiştim sonra diyetisyen yürüyüşü bırak havalar soğuyorok hızlı alırsın tekrar dedi bıraktım ama faydası var yürüme tempolu olacak yavaş değil
0 oy
tarafından
Valla 3 gündür rejimdeyim günde 20 30 dakika oryantal yapıyorum sade türk kahvesi ve yeşil çay ayriyetten curcumin altın kur kullanıyorum 1.900 vermişim üç günde 
(826 puan) tarafından
Amaaaan maşallah
0 oy
(119,113 puan) tarafından
yuruyus yap kiz en guzeli
0 oy
tarafından
Canm ayakta emzirmek çocuklarla şınav çekmek yere otur kalk plates topunda zıplamak hem aktivite hem spor
0 oy
(2,839 puan) tarafından
Spor yapmıyorum ama yürüyorum bebeğimle birlikte,havalar soğuyunca evde ip atlamayı düşünüyorum
0 oy
(924 puan) tarafından
Bady projest diye bir YouTube videosu var hergun ama acayip terletiyor ve bir haftaya vücut topluyor  eşimle genelde bunu yapıyoruz gerçekten başarılı bir egzersiz oluyor tavsiye ederim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İlk yarım saatte yağ yakımı basliyor canım 45 dk yada 1saat yapmak lazım etkilu sonuç için haftada ,,4 5 gün lazım canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 123 göst.
0 oy
34 cevap 484 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.
0 oy
11 cevap 113 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde uykusuz anne (245 puan) tarafından soruldu

378,179 soru

11,318,797 cevap

34,764 kullanıcı

...