0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar bir önceki postumda karar verdiğimi dile getirdim.Ama yine kafam karıştı benim.

"Eslem Sare" düşünüyordum.Ve "Aysima" ismide çok hoşuma gidiyordu.Eslem ismini eşim beğenmiyor.Bende Sareyi tek başına koymak istemiyorum.

"Aysima Sare" sizce nasıl söylenince zor olmuyor.

Sare ismini tek koymak istemediğimden iki ismi yan yana size söylemek istedim.?

Bana kalsa Aysima tek başına yeterli ama ikili olsa kötü duruyor mu sizce ? Soyadımız Yalçın :)

15 Cevaplar

0 oy
(119,126 puan) tarafından
Kiz eslem sare koycaktin yaa o guzel
(73 puan) tarafından
Eşim eslem ismini beğenmiyor zorla da diretmek istemiyorum :/
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eylül sare olabilir 

Aydına sare bence güzel olmaz
(73 puan) tarafından
Eylül var akrabalarda eylül düşünmedim hiç bu iki isimde kararsizim sadece
0 oy
tarafından
Çok zor oluyor sanki 
(73 puan) tarafından
Birtek bana mı söylerken kolay geliyor ya :)
tarafından
:)) içine sindiyse koy kız
(73 puan) tarafından
Bakalım ne olacak kuzum :) 24+2 yiz şimdilik karar veririz umarım :)
tarafından
Daha varmış verirsiniz inşallah
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Sevemedim bende eşlem ismini güzel değil canım. Aysima ve sare ismi kendi başına güzel fakat yanyana olmamış 
(73 puan) tarafından
Eşimde sevemedi benimde içimden gitti koymak daha gelmiyor içimden ne bilim :) Aysima aslında tek başına güzel bide benim adım arzu eşimin yusuf farkına varmadan baş harflerimizle oluşmuş :)
(1,755 puan) tarafından
Harika bi uyum olmuş bence anlamıda güzel daha ne olsun bence çok düşünüp aklını karıştırma. 8 aylık olcam bende neredeyse okadar düşünüp aklımi bulandırdım ki isimsiz kaldim seçemiyorum şimdi. Isimsiz olcak heralde benimde kızım:)
(73 puan) tarafından
Ya canım benim bakalım ne olacak eşimle konuştum Aysima beğenmedi ya yine eski isimde karar kılıçtan ya da farklı bakalım nasip neye dayancak :)
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bence ikisi de tek tek güzel bir araya gelince olmamış 
(73 puan) tarafından
Şimdilik benim düşüncem eşimle tekrar paylaşacağım çünkü net karar vermedik daha haber yok bunu düşündüğümden :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Aysima tek guzel dedigin gibi zor soylenior uyumlu degil Eslem sare uyumlu ama ben tek isimden yanayim ya 
(73 puan) tarafından
Sareye eslem yakışıyor evet :) Sare olsa eslem olurdu ama eşim eslemi beğenemedi. Bende sareyi tek koymak istemiyorum nedense. Aysima tek olsa güzel bencede bakalim esim ne diyecek :)
0 oy
tarafından
Nolur sare  veya. Eslem koyma kurban olayım Türkiye nüfusunun yarı ya eslam ya sare
(73 puan) tarafından
Kuzu çevremizde kimse yok ama Eslemden uzaklaştım sanki bende Aysima ismi çok yok sanki ama eşimle bu konuyu tekrar ele alacağım bakalım düşüncesi ne olacak ona gore tekrar post açacağım :)
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Aysima tek başına çok güzel 
(73 puan) tarafından
Bencede tek güzel yanına bir şey getirmeye gerek yok Aysima yalçın isim soyisimde uyar.ama eşim sare ismini illa istiyor Aysima Sare de uzun oluyor napcam bilmiyorum
(2,493 puan) tarafından
Kızımın ismi Aybüke ikinci bir kızım daha olursa düşünebilirim ben de nasipse :)
(73 puan) tarafından
Aybüke , Aysima çok güzel uyar :)
(2,493 puan) tarafından
Evet :)
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ay benim de soyadım yalçın :) evlenmeden önceki yani, canımmm soyadımmmm :))) isim konusuna gelirsek çift isimli biri olarak iki isim önermem ama illa iki isim olcaksa Aysima Sare olmasın biraz zor söyleniyo uzun gibi 
(73 puan) tarafından
Benimde evlendim soyadım yalçın oldu :) bende çift isimliyim akrabalarim başka üniversite ve iş arkadaşların başka ismimi kullanıyorlar bir zorluğunu yasamadim ben :) Aysima Sare uzun oldu sanki eşimde Aysima ismini beğenmedi yan yana tek sevse Aysima yi tek koyarım.Ama Sareye taktı sevdi Sare ismini dibine bir isim bul diyor iyice kafam karıştı bende sareyi tek istemiyorum nedense
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Aysima Yalçın daha hoş gibi 
0 oy
(425 puan) tarafından
hep ayni isim  ve  bana göre güzel degiller :(
0 oy
(109 puan) tarafından
Bende Aysima koyucam Aysima tek isimle yeter bence canım 
0 oy
tarafından
Yoo güzel uyumlu ama  sare tekde koysan da güzel