0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
normal doğum yapalı 4 ay oldu kızlar ama hemoroid bitirdi her lavaboya çıkmam yeni bir doğum gibi başına gelenler nasıl bir çözüm uyguladı

11 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Genel cerrahiye gidin mutlaka 
-Reklam-
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Dr gorun bacim krem verir belkide ameliyatlik seviyededir
(4 puan) tarafından
aile hekimine gittim krem verdi bi geçti gibi oldu ama yine aynısı
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Benimde öle valla maf oldum onun yüzünden tuvalete çıkmaya korkuyorum
0 oy
(409 puan) tarafından
Bende aynı dertten muzdaribim kremi falan işe yaramadı her tuvalette bıçakla kesiyorlar gibiydi zeytin yağı aldım her yemege atıyorum az birşey omu işe yaradı bilmiyorum ama 1 haftadır falan acımıyor sanırım dışkıyı yumuşatıyor ondam
0 oy
(107 puan) tarafından
Procto glyvenol krem kullandim fayda gormedim. Patlican sapi kürü yaptim fayda gördüm dogum yapali 3,5 ay oldu son 2 haftadir sadece lavabo esnasinda canim yaniyor sonrasinda degil bu da bir seydir benim icin. Naptiysam kabizligimdan kurtulamadim o yüzden hemoroid ve fissürüm de pusuda bekliyor buyuk bi sey gelse de kadinin canini okusak diye
0 oy
tarafından
hemoroidmi catlakmi canim belki ilk dogumun mu birde catlaksa ilac vermiyolar emziriyorsan tabiki emzirmiyorsan madecassol krem var onu biraz icine dogru sürüyorsun iyi geliyor birde sebze agirlikli beslen bende ayni durumdayim kabiz oldugum icin gecmiyor kabiz olmamaya calis ekmek yeme nol sebze ye bulgur pilavi ye pirinc vs yeme hamur isi
(4 puan) tarafından
çatlak değil canım iki tane meme şeklinde var kızım küçük olduğu için evde bırakıp hastaneye de gidemiyorum o yüzden evde doğal yöntemler vardır belki diye yazıyım dedim
(4 puan) tarafından
madecassol var ama bi onu deniyim.
tarafından
cnm bende oyle sandim ustten yarik oluyor birde alttan yarik seklinde gittim ben dedi catlak ora icinde zor dogum olmus dikmisler oyuzden oyle olmus malesef benim öyleydi seni bilmiyorum cnm
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Allah şifa versin zor valla
0 oy
(62 puan) tarafından
benim 10 ayi gecti hala arada oluyo emziriyosan ilac vermez doktr genelde anesetol krem veriyolar ama bn cok arastirdim ibrahim saracoglu ve bi cok alternatif tip uzmani patlican sapı kuru nu soyluyo yaptim bir gunde gecti 

tarifini vereyim patlican sapi adedince tencereye su bardagi ile su ekle bi kac dk kaynat ac karnina icersen daha etkili bn git gel iciyodm cok kotuydum gecti cok şukur size de simdiden gecmis olsn
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Kortos krem bana çok iyi gelmişti dene istersen kullandım 1 hafta br daha da olmadım 
0 oy
(663 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım o çok zor valla Allah yardım etsin ekmek yeme bol sıvı tüket Hurma ye sıvıyağ iç birde kabız yapacak ilaç fln kullanma kan hapı fln genelde kabız yapıyor ona dikkat et birde İbrahim saraçoğlu çoban çantası bitkisini çoooookkk övüyor bi dene istersen yada internetten bi izle videosunu 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Doktor fitil kremlurup veriyor az bsey kesiyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 304 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Cennet Tarhan (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.

380,103 soru

11,379,022 cevap

34,864 kullanıcı