0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Bir soyleyin neler iyiyp iciyorsunuzzzz 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım diyetteysen tam tersini sorcan ne yemiyosunuz? :D çnkü yediğimiz değil yemediklerimiz önemli bence :D ekmek makarna vs yeme bol su bol hareket :))
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kaç kilosun da kiz 
(193 puan) tarafından
Valla diyete bugun basladim. 87 kiloyum insaAllah 67 oomayi dusunuyorum sizzz ne kadar veediniz yapiyomusunuz
(22,070 puan) tarafından
Aman kiz bosver kiloyu bn de zayıfım anam alamiyom. D
(193 puan) tarafından
Vermiyimmi yanii :))))))
(22,070 puan) tarafından
Yok verme kiloyu severim ben verenlere kiziyom ☺ ye iç yaşa bu hayatı be
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bennnnnn : )
(193 puan) tarafından
Kac kilo verdiniz ve kac kilosunuz
(5,721 puan) tarafından
Canim ben aslında uzun zamanlardır yapıyorum dönem donem aldım iste ikizlere hamileyken kilo aldm haplar falan sonra belli dönem gene veriyorum en son 86dan 80.,5a düştüm ama süre olarak tutmadım
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Bende 3 aydır diyet yapıyorum ekmek tatlı hamur işi yemiyorum 8 kilo verdim  
(489 puan) tarafından
emziriyor musunuz ya ben emzirdigimden birsey yapamıyorum bende 63 kg yum 55 olmak istiyorum hamile kaldığım kg ma gelsem yeter  ve basen kisminda sorun oyle cok kg lu göstermiyorum asiri
(193 puan) tarafından
3 wyda 8 kilo az degilmi . yani diyet listenizde neler vardi yazabilirmisiniz
(2,091 puan) tarafından
Ben emziriyorum ve değerlerim düşük o yüzden yavaş veriyorum kilom da azdı zaten 60 kilodan 52 kiloya düştüm çokta sıkmadım kendimi açıkçası herhangi bi diyet listemde yok
0 oy
(489 puan) tarafından
dogumdan sonra 11 kg vermiştim 59 a düşmüştüm ne güzel ancak emzirme döneminde ne olduysa kg aldim 62 oldum ne geri ne ileri gidebiliyorum. Oglum 9 aylik oldu hala aynıyım yemeyi kestim gibi aslinda ekmek ve tatlı turu seyler eskisi gibi yemiyorum ama veremiyorum çünkü evdeyim hep oglum da düşkün bana hareket edemiyorum birsey yaptırmıyor gecen oglani parka götürdüm tur atayim dedim yürüyüş parkurunda 2 tur attım bacaklarım ağrıdı resmen ki ben hamile kalmadan önce sıkı cilde sahip olup hamile kalmak için spor yapmıştım her gun . Ve bacim spor hersey kesinlikle evet yeme içme ama spor da önemli.  Hareket olmazsa kg verince vücut sıkı olmaz sıkı lik ta oenmli ama tatlı ve hamur isini kesin birakin nasil vereceksiniz ekmeği de azaltın çavdar falan yiyin ve detoks suları guzel çözüm 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nesrin04 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mami (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 261 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Cemrenin-Annesi (2,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 308 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mdbk (127 puan) tarafından soruldu

382,765 soru

11,458,543 cevap

35,041 kullanıcı

...