0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Kızlar ne olduysa doğum sonrası oldu. İnanılmaz yüzümü incelemeye başladım. Yüzümde ufacık bir ize takıp aylarca ayna karşısına geçip bakıp bakıp moralimi bozdum. Sonra yüzümde şu neden böyle bu neden böyle diye diye geçti 8 ay. Normalde sıkıntım yok, sonradan oluşan bir izde yok ama işte değişik bir takıntılıK  başladı. 

Neyse bundan 5 gün önce böyle otururken kaşımı çattım bir kaç kere saniyelerce öyle durdum ve hoşuma gitti. Kaş ortama masaj gibi oldu. Sonra içimden dedim ki şimdi bunu tik haline getirip, sürekli yaparsam bu defa kaş ortam kırışır yapmamam gerek dedikçe, bunu yapasım geldi ve yapıyorum kaç gündür. Sonra da neden yaptım diye pişman oluyorum. Şaka gibi ya, yani ben dünya yıkılsa umrunda olmayan insandım. Şimdi bildiğiniz sürekli kendimle uğraşan bir kadına döndüm. Benim gibi olan var mı?  

9 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Postu okuyunca deneyenler+++++
(1,313 puan) tarafından
Alışmayın cnm ama
(7,972 puan) tarafından
Biraz daha yaparsam artik tikim olcak:))))
(1,313 puan) tarafından
Yapma kız yapma :)
-Reklam-
0 oy
(119,388 puan) tarafından

bak simdi okuyunca bende yapmaya basladim biri tiklendimi bendede tiklenme oluyo :'( 

(1,313 puan) tarafından
Böyle kaşı sert çatınca hoşuma gidiyor. Offf sonra da aha orda kırışık olacak diye pişman oluyorum. Ya gerçekten sürekli kendimle uğraşıyorum aylardır. Ve düzelemiyorum. O kadar mantıksız ki taktıklarım. Ama işte beni çok yoruyor bu durum :(
(119,388 puan) tarafından
kiz yaptim simdi ama cok eylenceli haa
(1,313 puan) tarafından
Yapma yapma valla tik gibi oldu bende :(
0 oy
tarafından

Yazdığın şeyi denedim çok güzel ya :D

(1,313 puan) tarafından
İşte hoşuma gitti benimde şimdi sürekli yapıyo ve pişman oluyorum ya :(
tarafından
Kız unutmaya calis başka şeylerle ilgilen bir kere yapıp farkına varınca dur hemen
(1,313 puan) tarafından
Denicem ama demem o ki tamamen nasıl düzelecek bu durumum. Yani bunu unutsam yarın öbürsün başka bişey başlayacak.
tarafından
Yüzüne niye taktın ki bu kadar kuzu bir süre ayna önünde uğraşmaktan vazgeç bakınca takıntı yapma düzelir inşallah
(1,313 puan) tarafından
Offf işte ne bilim cnm. Kafayı yedim sanıeım :(
0 oy
(149 puan) tarafından
Bende bir ara sürekli makyaj yapardım gece gündüz takıntı haline geldi sonra fark ettikçe makyaj yaparım geldikçe elime bişey aldım kafanı biseylerle meşgul et bence 
(1,313 puan) tarafından
Çok yoruldum. Aylardır kendimle uğraşıyorum. Ya nasıl böyle bir insan oldum anlamadım. İnanki biri bana 9 ay önce anlatsa gülerdim sanırım.
(149 puan) tarafından
Hobi edinmelisin kafanı meşgul edicek ben örgü öruyorum kitap okuyodum kafam meşgul oluyordu hala elim boş kaldıkça örgü öruyorum mesela onun gibi şeyler bul kafandan uzaklaştır yapmazsin
(1,313 puan) tarafından
Sağol cnm denicem
0 oy
tarafından
Kendini unutturacak bir şeyler bulmalısın canım. Bir hobi edin 
(1,313 puan) tarafından
Doğum sonraaı hormonlar da değişiklik olabiliyormuş, bende de böyle bişey başladı.
tarafından
İnşallah geçer canım çok aynaya bakmamaya çalış unutursun belki
0 oy
(366 puan) tarafından
Dediğini denedim ve kaşımı çatınca daha çok başım ağrıdı. Bende de oluyor ara ara öyle seyler öyle ki küçükken saç kısmındaki faullerimi çekmekten zevk alırdım gibi açısa bile çekerdim kopardı yada koptu kopacakken bırakırdım o yüzden olsa gerek yıllardır hiç uzamaz hep boyu aynı çok çirkin o zamanlar nasıl kendimi durdurdum hatırlamıyorum ama şimdi arada elim gidiyor çekersem kel kalırım kopsa bir daha çıkmaz alışırım sonra  diye çekmiyorum bak anlatınca bile faullerde bi hissiyat oluştu böyle diken diken sanki çeksem rahatlayacam ama beynime telkin veriyorum sakın çekme durmalısın diye. Yoksa daha kötü olur sende öyle yapmayı dene daha kötüsünü düşünerek yapmamaya çalış
(1,313 puan) tarafından
Çok sağol cnm yorumun için haklısın :(
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Tikin tikimizdir bacım:angel:

(1,313 puan) tarafından
:))))) sağol cnm
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Sanki beni anlattın bir haftadır yüzüme yapmadığım şey kalmadı ama tikim yok çok şükür okudukça gülmem geldi hakkını helal et
(1,313 puan) tarafından
Gül cnm valla çünkü normal değil bunlar
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Postu okuyunca yapanlardan oldum bnde :) 

İlgili bir soru bulunamadı

380,536 soru

11,393,636 cevap

34,904 kullanıcı

...