0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (4,700 puan) tarafından
Kızlar 18 haftalık hamileyim hamileliğin başından beri hiç kilo almadım 1 kilo tek oda annem sağolsun zorla yedirmesi sonucu ama oda gidiyor gibi özellikle iki gündür canım hiç bişey yemek istemiyor oğlum da 18 aylık ona kahvaltı hazırlıyorum ona veriyorum ben yemiyorum artık çocuk gelişmiycek yada bişey olmuştur diye korkuyorum salı günü cinsiyet için randevum var o zamana kadar nasıl dayanacam hiç bilemiyorum oğlum da sabah kalktigim gibi bişey yemesem istifra ediyordum açlığa asla dayanamazdim bunda hiç öyle değilim ya 2 gün yemek yemesem umrumda olmuycak.. :(((

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende ilkden 3 kilo verdim sonra 27kilo aldim acele etme açılırsın oteki haftalara :)
(4,700 puan) tarafından
Kuzum oğlum da 18 haftalıkken kilo almıştım ya 3-4 kilo falan zaten hamileliği toplam 15 kilo falan aldım ama bunda hiç bişey yemek istemiyorum ya o piskolojimi bozuyor artık
-Reklam-
0 oy
tarafından
10 kilo vermıstım oglum da sonra kat kat aldım canım korkma:) 
(4,700 puan) tarafından
Ya oğlumda da kilo çok olmadım 15 kilo ile doğuma gittim ama onda sürekli bişeyler yerdim bunda canım hiç bişey istemiyo
tarafından
Yersin canım canını sıkma
(4,700 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
9 kilo verdim hiç almadım bende canım yemek görünce midem bulaniyordu serumla beslendim hamilelik boyunca yinede yemeye calis kızım 2.500 Gr doğdu 
(4,700 puan) tarafından
Bende artık kusmaktan mahfoldum ama zorladım oğlum da 38 haftalık doğum yaptım 15 kilo almıştım 3 kilo doğdu şimdi bunda da iyice zayıf olur diye de korkuyorum
tarafından
Banada hep gelişmez dediler ama şükür sağlıklı kuzum inşallah bişey olmaz
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Gayet normal 7. Ayda yada 8 de belki biraz kilo alirsin zorlama kendini
(4,700 puan) tarafından
Zaten çok kilo almaya müsait bir bünyem yok ama olan göbekte gidince iki gündür bebeğe bişey mi oldu düşüncesi piskolojimi bozdu
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Sen yemezsen çocuğa birşey olmaz o senin damarindan alır zaten ama sen güçsüz kalırsın ben de şuan yiyemiyorum aserme durumları geçsin diye bekliyorum. Senin dediğin gibi ilk.hamilelihimde yemezsem duramazdim.simdi hiç aramiyorum
(4,700 puan) tarafından
Oğlum da küçük olunca enerjiye daha çok ihtiyacım var halbuki daha fazla yemem gerektigini düşünüyorum ama yok olmuyor
(4,040 puan) tarafından
Aynısı benim de enerjim düşüyor çikolata yiyorum hiç iyi birşey değil. Yemek için hazır sofra bulmam lazım ama nerdeeee dışardan bile söyleyince midem almiyor
(4,700 puan) tarafından
Benim de annemlerdeyken yiyorum sadece
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bende çok yiyorumm...
(4,700 puan) tarafından
Kız ne güzel valla ye ben de oğlum da öyleydim çok yerdim şükür çok kilo almadım onda 15 falanla doğuma gittim ama öyle olmak daha iyi şuan oğlum küçük enerjiye ihtiyacım var ama bende yemek yeme isteği yok
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Hicbirseycik olmaz Allah'ın izniyle bebek senden alır zaten vitaminleri ben 20 . haftaya kafdar 5 kilo verdim 20 den 40 a kadar toplam 5 kilo aldım kızım 4 kiloya yakın doğdu 
(4,700 puan) tarafından
maşallah özellikle bebek kilo alsin diye tükettiğin bişey var mıydı canım muz falan diyolar
(3,729 puan) tarafından
Genel olarak sağlıklı ve dengeli beslendim özellikle protein tükettim.meyve kuruyemiş bunları da ara öğünde tükettim. Ama bizimki birazda genetik oğlumda 4.5 kilo doğmuştu çünkü
0 oy
tarafından
Canım 30 a kadar kilo verdim şimdi 34 um yeni yeni almaya başladım .  
(4,700 puan) tarafından
Göbek ne zman çıkmaya başladı canım sanki ilk hamilelik gibiyim şuan oğlumda da pek yoktu ama azcik vardı bunun kadar sıfır değildi
tarafından
Son 2 haftadır net belli artık canım göbeğim öncesinde kimse anlamıyordu . 32 den sonra yani
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Mide bulantilari geçene kadar bende öyleydim 20.haftadan sonra artık tamamen bitmisti bulatilarim sonradan iştahım açıldı canımın çektiği herseyi yaptim yedim 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 86 göst.
0 oy
2 cevap 92 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
0 oy
5 cevap 132 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayseaslan (79 puan) tarafından soruldu

384,662 soru

11,506,808 cevap

35,160 kullanıcı

...