0 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ortak bir arkadaşımizdaydık  onun oğlu 19 aylık benimki 17 aylık oğlu pat küt oğlumu dövdü itti sandalyeden düşürdü  defalarca kafası üzeri düşürdü yine de kız yapmasın dediler çocuk oda kızsam ne bilecek dedim kızlamdım bile sadece oğlu oğluma vuracaktı ben elimi oğluma uzattım oğlu benim elime vurdu yok efendim ben onun oğlunu itmişim cimiklemişim  de susmuş birşey söylememiş 3 hafta önce olan birşeyi dün tartişınca böyle söyledi bende çocuğuna dokunmadığımı  bunun iftira olduğunu  ve hakkımı helal etmediğimi söyledim balkonundan halıyı çırpar benim balkonum saç pislik içinde kalır sofra çırpar benim balkonum ekmek kırıntısı  olur gece 2 ye kadar bangır bangır sesleri gelir hepsini söyledim kendisine bana diyorki senin oğlun uyanırken ağlayarak uyanıyor benim oğlumu uyandırıyor bende çocuk bu ağzını bantlayamam dedim ne nankörlüğüm  kaldı ne başka bişeyim rahatsız oluyorsan müstakil evde otur ben  istersem sabaha kadar otururum evimde fln filan yok yatak odanı değiştir valla ağzıma ne geliyorsa saydım engelledim uzun oldu hakkınızı helal edin kızlar varmı sizinde böyle konşunuz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fazlasıyla haketmıs canım 
tarafından
Canim bazı insanlar bayılır ıftıra atmaya hıc canını sıkma sen kendinden eminsin yazık yanı ı kadına bebegını dusun sıkma canını
tarafından
Artik sıkmam  kuzum keşke en baştan muhatap olmasaydım
tarafından
Olsun canım olan olmus en azından anlamıs oldun sıkma canını hıc
tarafından
Sağol valla kuzum eşime anlattım oda şey dedi zaten onlar seni küçük görüyordu  ezmeye ćalışıyorlardı  iyi yapmışsın  dedi
tarafından
Bosver canım o tarz ınsna la muhattap dahı olma terbiyesiz sey
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi yapmisin haketmis benim yok Allah'tan böyleleri bir tane vardı oda taşındı kurtulduk 
tarafından
Allah  düşmanımın bile başına vermesin
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Zabıtaya şikayet et gürültü yaptıkları zaman canım.
tarafından
Kuzum yüz göz olmak istemedim arkadaşız dedim birbirimizi ekmeğini yedik suyunu içtik ama o tartışmaya başlayınca hepsini tek tek saydı
(7,118 puan) tarafından
Öyle insandan arkadaş falan olmaz canım. O öyle şeyler yapıyorsa, iftira atabiliyorsa sen de gereken ne ise onu yapacaksın.
tarafından
Artık umurumda bile olmaz kuzum bu gün çocuğumu cimikledi  diyen yarın kocama yan gözle baktı der
(7,118 puan) tarafından
Aynen canım uzak dur sen o kişiden.
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Benim komşuların hepsi deli biri değil. Apartmanın Adı değişecek yakında bakırköy apt olcak. Sadece 2 kişi var görüştüğüm Onlar da bu tarz tartışma yaşayacağım insanlar değil 
tarafından
Allah boylelerini  ıslah etsin daha bide bana diyor apartman kuralı diye birşey yoktur rahatsız oluyorsan git tasın
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Baya kötü olmuş bianda neden böyle oldu ki aranız
tarafından
Kuzum ben birkez  uyradım 12 de gitar çalıyorlardı  diye ondan sonra böyle olduk
0 oy
tarafından
Ne cahil insanlar varya madem ki gordu cimcik attigini soyleseydi ya o an niye simdi soyluyor burdan belli yalan oldugu iyi yapmissin saydirarak
tarafından
Kuzum onlar üni mezunu ben lise terkim diye beni ezmeye çalışıyorlardı zaten bana sorular soruyorlar bilmeyince dalga geçiyorlardı
tarafından
Daha onceden keske kuzum seni ezmeye calisam insanlarla arana mesafe koysaydin onlardan iyilik dokunmaz sana cunku hayatta nefret ettiyim tek sey dalga gecmek eskiden bana herkes oyle yapardi sonradan kimseyle gorusmemeye karar verdim
tarafından
Kuzum burda kimsem yok diye hep sustum ama hata etmişim eşimde şey dedi kendi okumuşta ne olmuş kendide evde çocuk bakıyor☺
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Böyle tiplerin  çocuk yetiştirme tarzında yetişen çocuklar afedersin ilerde büyüdüğünde analarının ağzına edecek haberleri yok o yüzden Allah'a havale et canım bulacaklar belalarını herşey anne baba da bitiyor şimdi bastırmaya çalışsın kendini ilerde ne yapacak sen seyredersin 
tarafından
Sanki dünyada bir tek onlarda çocuk var canım öyle sanıyorlar
(7,441 puan) tarafından
Öyle bilmeye devam etsinler
0 oy
(795 puan) tarafından
Kız sen ne diyosun dün jandarmalik olduk kadın apartmanın içinde iki çuval yünü sermiş ha bire pat pat çırpıyor iki de çocuk sürekli motora binip çığlık çığlığa koşturuyor kızım tam uyucak korkup uyanıyor  güvenliğe söyledim gelip uyardı baş bas bağırdı ağza alinmicak laflar falan bende dayanamadım açtım kapıyı üstüme yürümeye kalktı güvenlik tuttu bende jandarma çağırdım hem suçlu hem güçlü terbiyesiz oluyolar öyle insanlar valla 
tarafından
Düşman başına böyle komşu valla insanı deli ederler

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 985 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Acemianne06 (80 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 535 göst.
0 oy