0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 1 yaş bebeğim var biliyosunuz bugün aralıklı olarak 3 kere kustu emdikten sonra neden olabilir ne yapmalıyım fikir verin lütfen 

6 Cevaplar

0 oy
(293 puan) tarafından
Üşütmüş olabilir mi
tarafından
Ay bilmiyorum ki valla külotlu çorap yelek giydirmeden yere oturtmam.  Ama olabilir ne yapayım sizce
-Reklam-
0 oy
(2,361 puan) tarafından
Usutmustur canim yada yedigi bisey bozmustur midesini
tarafından
Süt yokki evde ;(
Hem hiç vermedim ki ya
Benimki bugün oldu ilk kez 3 kere anlamadim
(2,361 puan) tarafından
Gece ustu acikmi yatti acaba
tarafından
Blmym ki cnm hep kapatırım üzerini değiştiririm ama biseyden kaptı galiba ya
(2,361 puan) tarafından
Insallah duzelir bebis
tarafından
Amin insallahh
0 oy
tarafından
Kusması normal ama rengi olsun tarzı olsun demi 
tarafından
1 yemek kaşığı kadar cnm o kadardır en fazla
tarafından
O zaman sorun yok sıkma canını
tarafından
Ay hadi inşallah şimdi patates hasliyorum onu yedirtcem mideye iyi gelir ınsallah ya
tarafından
Patates değilde mideyi yormayacak sıvı şeyler verin bol bol su verin
tarafından
Tmm cnm az yer zaten bişey yediği yok ki minnackda yese iyi gleir insallah
0 oy
tarafından
Şuan o sebepten hastanede yatiyoruz ishalide varsa durma doktora gotur suan hastane cocuk kayniyor salgin var
tarafından
Benim yattigim zamanda da aynısını dediler ve su an oradaki çocukların yuzde 80ine beyin ile ilgili tanı kondu ben güvenmiyorum hiç bı doktora bu yüzden başına bakıldı yani ultrason la değil mi bana beyin cerrahi profesör fışkırarak kusma yüzde 90beyinden yüzde onda mideden gelir dedi o yüzden hep böyle tedirgin yaklaşıyorum rabbim yardımcın olsun bir an önce iyileşir inşallah ve beni en çok sizde tedirgin eden çocuklar aynı yaşlarda hastalanmış ondan
tarafından
İnslh rabim sifa versin bebeklerimize burda ki en kucuk bebek 7 aylik 1 bucuk yas arasi butun coccuklar dusmus ablamla konustum icme sularindan da olabilir dedi bilmiyorum artik inslh tez vakite iglesirde evimize gideriz
tarafından
Ben hala bı tomografi yada nörolog un görmesi taraftarıyım içiniz rahat etsin diye söyleyin iyi günler
tarafından
Soylerim canim ama devlet hastanesindeyiz yaparlarmi bilmem
tarafından
Bütün tahlilleri yapmayacaklar sa ne anlamı kalıyor hastanede yatmanizin neden bakmıyorsunuz de devlet te tanı kondu bize
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Midesini üşütmüş olabilir canim ağrı kesici ver
tarafından
Ayenn canım ya nasıl oldu bilmiyom çok da dikkat ederdim
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Çok mu geldi ki ya da üşütmüş mü ki
tarafından
1 kaşık boyutta canım. Haşlama yedirdim biraz şu icirdim ınsallah geçer ya korktum eğer devam ederse yarın doktora goturcem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 106 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikmeleklerim (7,768 puan) tarafından soruldu

381,245 soru

11,413,507 cevap

34,959 kullanıcı

...