0 oy
576 göst.
Diğer kategorisinde (2,352 puan) tarafından
Esimle ne zaman kavga etsem bana ilk dedigi sey kızımı bana verirsin bosanirsin o zaman diyor eften püften kavgalarda degil yani esimin kardesi bizde kaliyor 31 yasinda dana gibi adam esime diyorum biz seninle evliyiz neden bizde kaliyor gitsin ananin yanina zaten ben hamileyim bide hizmetmi yapcam senin gorgusuz kardesine haksizmiyim kizlar soyleyin allah askina ben daha 24 yasindayim kocamla bas basa kalmak istiyorum neden beni anlamiyoki illa kaybedincemi anlicak bazi seyleri ama her kavgamizda beni cocugumla tehdit etmesi sinirimi bozuyo

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Cok haklisin 1 yil bende baktim benle ayni uats olan kaynima etmedigim kavgalar kalmadi ama en son esim askere gitti kurtuldum onlardan sonra askerden gelince daha kimseyi evime asla kabul etmedim herkes kendi evine gitsin ben kocamin hizmetini yapkla mukkelefim baslarininkini degil
-Reklam-
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Çok haklısın valla

0 oy
(874 puan) tarafından
Yok artık Yuh :(  evlendirin kaynini
(2,352 puan) tarafından
Evlenmiyo bacim evlenmiyo zaten bizim durumumuz belli esimde bide kardesine destek oluyo ya koca adam diyorum yemin ederim cocuklar olmasa bu kadar kahrini cekmicem
0 oy
(870 puan) tarafından

Bu erkekler neden hiç eşlerine deger vermiyor hep hizmet etmek zorunda olan neden kadınlar oluyor 

(2,352 puan) tarafından
Biz herseyi alttan aliyoz ya sesimiz cikmiyo fazla o yuzden
(870 puan) tarafından
Ama düşünmesi gerekmez mi senln en cok rahat etmen gereken zamanda yani evde kaybın varken nasıl rahat ediceksin ki
(2,352 puan) tarafından
Sadece yatak odamiz ozel yerimiz oldu esofmanlarim zaten sıkıyo artik gobegimden elbise giymek istiyorum evde esime diyorum zaten haftadan haftaya banyo yapan bi insan kaynim oturma grubum igrenc koktu bunun yuzunden ya
0 oy
(431 puan) tarafından
Kaynın da öküz mi bacım insan olan insan anlar senden de çekinmiyormu hamile halinle bide hizmetmi edecen Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Aynen çok yanlış ya o yaşta adamın sizde işi ne. Ha gider gelir o başka ama kalması çok yanlış senin eşinin bizzat demesi gerekiyor kardeşim bu doğru değil diye. Hadi kocan demedi o yaştaki adamda mi akıl etmiyor hey Allahım ya bence sonuna kadar haklısın hizmeti bı yere kadar neyse de özel diye bişey var kaynın da olsa o bir yabancı insan özel alanında rahat davranmak istiyor 
(2,352 puan) tarafından
Ya canim sonucta burda belkide herkesin durumu yoktur bizimde oyle ama esim bi tutturmus borcum var kardesim bana destek oluyo kalsin bizle ulan ** sadece sendemi var bu borc gotune guvenmiyodunda niye evlendin o zaman sonra bana kalkiyo benden fazla bagiriniyo
tarafından
Yapma ya .. eşinin bu düşüncede olması çok kötü. Sonuna kadar haklısın da sende hamilesin böyle yersiz saçma streslere sokmamalı seni
(2,352 puan) tarafından
Artik takatim kalmadi zaten 2 cocukla ugrasiyorum koca gun bi tane karnimda var hergun silip temizlemekle geciyo gunum
tarafından
Kıyamam sana ya. Ben ilk çocuk sanıyordum hem 2 çocuk hem hamilesin hemde 2 tane eşek kadar adamın yükü çok afedersjn esimdir çok da severim ama onun dağınıklığı pisliği bile bitmiyor ondan bı tane daha olsa nasıl dayanılır. Ne desen yeridir ne kadar sövsen de hakkın var
(2,352 puan) tarafından
Esim zaten mesaili calisiyo inan eve geliyo yuzunu goremeden uyuyo hic ozel hayatimiz kalmadi zaten en azindan bas basa olalim evimizde diyorum kendimizi bilelim bunda kotu bisey yokki bana en ufak kavgada kizimi ver bana sen bosan o zaman diyo bazen diyorum ben bunu hakedicek naptim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Valla haklisin. Evin içinde koca adam!!Yok mu annesinin babasının evi? 
0 oy
(12,485 puan) tarafından
Çok haklısın eşin çok tuhaf aynı benimki gibi 
(2,352 puan) tarafından
Esime dedim en sonunda bosanicam ne halin varsa gor
0 oy
tarafından
Diyecek bisey bulamıyorum böyle erkeklere varya sinirleniyorum boyle seyleri okudukca şahsen ben olsam utanırım annemin yaninda kalmak varken abimin evinde kalmaya ne diyeyim diyecek bsy bulamadım..
0 oy
tarafından

Erkekler hep düşüncesiz ... Ne münasebet gelip kalması ? 

Allah akıl versin eşine. Hamilesin stres yapma boşver girsin mutfağa kendine ne hazirliyorsa hazırlasın .

(2,352 puan) tarafından
Ama canim sabah kahvalti yapiliyo mutfagi bi guzel silip toparliyorum ardindan kaynim tekrar giriyo mutfaga yiyo biseyler birakiyo tezgahin ustunde
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Sonuna kadar haklısın 

0 oy
(450 puan) tarafından
Valla eşim bir kere dedi bana abim gelcek bizde kalacak bir ay falan oda 32 yaşındaydı ben dedim iyi gelsin kalsın bende babamda kafa dinlerim bir ay miss dedim ne saçmalıyorsun dedi dedim senin ayyas abine hizmet mi edicem hiç uğraşamam dedim gittim gelmiş abisi iki gün kalıp gitmiş anladı heralde o yüzden eve gelmediğimi defoldu gitti =) Dengesizler ya hiç sevmiyorum böyle adamları 
(2,352 puan) tarafından
Ailem benle gorusmuyo zaten bende gidip kalirdim yoksa
0 oy
tarafından
Şöyle bir şey vardır..senin kız kardeşin nasıl olsa kardeşin dahi olsa eniştenin yanında olmaz..kötü niyet olarak değil..oturamaz kalkamaz duşa giremez rahat rahat..en fazla ne kadar kalabilir yani..aynı şey kayın içinde geçerli..ne.kadar kocanın kardeşi de olsa sen duşa girceksin..eşin evde olur olmaz..kendine.ozel işlerin vardır.yarin bir gün lohusa olucaksin..emzirceksin falan..bunları eşin düşünmesi lazım..doğru değil bence..Allah sabır versin.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 338 göst.
23 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,137 göst.
14 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,147 göst.
0 oy
15 cevap 343 göst.

378,145 soru